q7700 11.02.05, 20:47 Właśnie zaczynają się ferie dla piechowickich dzieci. Co mają robić dzieci z naszego miasta, które nie mają pieniędzy na wyjazdy? Dzisiaj zobaczyłem plakaty POK-u - jedyna oferta widoczna na mieście. Co o niej sądzicie? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
broown Re: FERIE W PIECHOWICACH 19.02.05, 19:58 Podobno na dzrzwiach do sali pojawiła się informacja o możliwości korzystania przez dwie godz. do południa za darmo (dla dzieci jak rozumiem).Czy ktoś to może potwierdzić ?. Odpowiedz Link
q7700 Re: FERIE W PIECHOWICACH 11.02.05, 21:03 Oferta o ile pamiętam dotyczy: zajęć plastycznych, otwartych zajęć muzycznych i tanecznych oraz było coś o kinie. Odpowiedz Link
winnicacieplice KULIG, OGNISKO i NARTY 11.02.05, 22:58 kiedyś - nie wszyscy pamiętają ksiądz, burmistrz dokładał się do kuligu i nie tylko; wyciągi były to człowiek nie błądził - szyb nie wybijał. osobiście mogę zaproponować właśnie ognisko z kuligiem ważne, aby mieć ze sobą sanki a na drodze w Michałowicach to spokojnie można to zrobić warunek - załatwić dojazd wszystkich z dołu do Michałowic Odpowiedz Link
winnicacieplice KULIG, OGNISKO i NARTY 15.02.05, 23:07 jak do te jpory jedyna śnieg jeszce jest Odpowiedz Link
gam.ma Re: rozwiesic plakaty! 16.02.05, 13:01 Chce wyrazic 3 mysli: 1.Jestem zdziwiony,ze na ulicy Cieplickiej sa winnice!To moze byc atrakcja Piechowic! 2.Ferie,ferie i po feriach,dzieci niech siedza przy telewizorach /biedniejsze/i komputerach/bogatsze 3.A o tym kuligu to moze oglosic zrzutke i zrobic dzieciom przyjemnosc w drugim tygodniu ferii.Zapraszam do dyskusji,jeszcze zdazymy zadzialac! Odpowiedz Link
gam.ma Re: rozwiesic plakaty! 16.02.05, 13:02 Oczywiscie rozwiesic plakaty o kuligu/jak dojdzie do skutku/ Odpowiedz Link
1pipi Re: rozwiesic plakaty! 17.02.05, 19:30 Przecież od tego roku mamy już co robić ! Przecież mamy salę gimastyczną i co - nie ma żadnej propozycji dla dzieci, a dlaczego ? Bo wolontariuszy w SP 1 jest coraz mniej? A może urząd powinien wyłożyć jakąś "kasiorę" - sŁowa Wielkiej Siostry na organizację ferii dla dzieci, ale po co ? Kogo obchodzą dzieci ? Odpowiedz Link
broown Re: rozwiesic plakaty! 17.02.05, 19:45 No własnie przecież sala do południa mogła by służyć dzieciakom.Jeżeli po południu zarabia na siebie to dla dzieci na chociaż dwie godziny chyba miasto stać!!!??? .W Jeleniej sale otwarte,turnieje,konkursy,ferie w mieście a u nas jak zwykle padaczka ! Odpowiedz Link
kierr Re: dzieci rano nie ma na sali 18.02.05, 17:23 Minal pierwszy tydzien ferii i niestety dzieci przed poludniem z sali nie korzystaly!Dlaczego zarzadzajacym oswiata w miescie nie chcialo sie zaplanowac sportowych ferii? Np.zimowiska!Tak dlugo oczekiwana sala ma sluzyc celom propagandowym czy przede wszystkim naszym piechowickim dzieciom, szczególnie tym ze szkoly podstawowej nr 1, które przez tyle lat na sale czekaly? Ludzie czy dociera do was REALNA nie wirtualna prawda ,ze dzieci nie korzystaja rano w czasie ferii w sposób zorganizowany z sali gimnastycznej!Nie bylo chetnych?????? Tylko nie piszcie w IP ze byla wspaniala organizacja ferii !!!!!! Bo to akurat widac i kazdy kto przechodzi rano kolo sali moze sprawdzic, ze dzieci rano w czasie ferii tam nie ma. Odpowiedz Link
inferno_m Re: dzieci rano nie ma na sali 18.02.05, 18:19 A ferie wyglądają tak że część chodzi w grupkach i zbiera na wino. Odpowiedz Link
alexis21 Re: dzieci rano nie ma na sali 18.02.05, 23:06 A kogo to obchodzi? Jakies piechowickie dzieci, które nie maja co ze soba zrobić? To ich problem! Gmina P. to najdoskonalsz gmina w kraju !!!! Jak zwykle najlepszy organ chyba juz nie prowadzacy! Ale chała! Jak zwykle, nihil novi! Może jakas nagroda burmistrza? dla poprawienia sobie samopoczucia?! Szkoda, że nie ma jasełek na Wielkanoc!!! Odpowiedz Link
winnicacieplice Kulig, ski-ring, ognisko i gorące napoje 23.02.05, 22:14 po raz trzeci tym samym miejscu tzn. na ranczu następna edycja kuligu - nie tylko dla piechowickich dzieci termin piątek i sobota. zakończenie ferii OK alexis o czym ty piszesz ? Odpowiedz Link
winnicacieplice Dzisiaj K U L I G 18.02.05, 08:48 wszyscy chętni godz.18 wpisowe 10-cha wyjazd Rancho Czarne ul. Czarnoleska tel kontakt 7521403 trzeba mieć sanki i chęci Odpowiedz Link
chester_74 Re: KULIG, OGNISKO i NARTY 18.02.05, 01:11 jest tak wiryualny jak "winnice na cieplickiej".... ;) Odpowiedz Link
och_karol5 Re: KULIG, OGNISKO i NARTY 18.02.05, 19:28 Wlasnie wrócilismy z kuligu!Bylo za...fajnie.Kto nie byl niech zaluje! Odpowiedz Link