Dodaj do ulubionych

FERIE W PIECHOWICACH

11.02.05, 20:47
Właśnie zaczynają się ferie dla piechowickich dzieci. Co mają robić dzieci z
naszego miasta, które nie mają pieniędzy na wyjazdy? Dzisiaj zobaczyłem
plakaty POK-u - jedyna oferta widoczna na mieście. Co o niej sądzicie?
Obserwuj wątek
    • inferno_m Re: FERIE W PIECHOWICACH 11.02.05, 20:48
      A co oferują? Bo nie zauważyłem.
      • broown Re: FERIE W PIECHOWICACH 19.02.05, 19:58
        Podobno na dzrzwiach do sali pojawiła się informacja o możliwości korzystania
        przez dwie godz. do południa za darmo (dla dzieci jak rozumiem).Czy ktoś to
        może potwierdzić ?.
    • q7700 Re: FERIE W PIECHOWICACH 11.02.05, 21:03
      Oferta o ile pamiętam dotyczy: zajęć plastycznych, otwartych zajęć muzycznych i
      tanecznych oraz było coś o kinie.
      • winnicacieplice KULIG, OGNISKO i NARTY 11.02.05, 22:58
        kiedyś - nie wszyscy pamiętają ksiądz, burmistrz dokładał się do kuligu i nie tylko; wyciągi były to człowiek nie błądził - szyb nie wybijał.
        osobiście mogę zaproponować właśnie ognisko z kuligiem
        ważne, aby mieć ze sobą sanki
        a na drodze w Michałowicach to spokojnie można to zrobić
        warunek - załatwić dojazd wszystkich z dołu do Michałowic
        • inferno_m Re: KULIG, OGNISKO i NARTY 11.02.05, 23:10
          Ciekawa propozycja.
          • winnicacieplice KULIG, OGNISKO i NARTY 15.02.05, 23:07
            jak do te jpory jedyna
            śnieg jeszce jest
            • inferno_m Re: KULIG, OGNISKO i NARTY 16.02.05, 00:11
              To co z tym kuligiem?
              • gam.ma Re: rozwiesic plakaty! 16.02.05, 13:01
                Chce wyrazic 3 mysli:
                1.Jestem zdziwiony,ze na ulicy Cieplickiej sa winnice!To moze byc atrakcja
                Piechowic!
                2.Ferie,ferie i po feriach,dzieci niech siedza przy telewizorach /biedniejsze/i
                komputerach/bogatsze
                3.A o tym kuligu to moze oglosic zrzutke i zrobic dzieciom przyjemnosc w drugim
                tygodniu ferii.Zapraszam do dyskusji,jeszcze zdazymy zadzialac!
                • gam.ma Re: rozwiesic plakaty! 16.02.05, 13:02
                  Oczywiscie rozwiesic plakaty o kuligu/jak dojdzie do skutku/
                  • 1pipi Re: rozwiesic plakaty! 17.02.05, 19:30
                    Przecież od tego roku mamy już co robić ! Przecież mamy salę gimastyczną i co -
                    nie ma żadnej propozycji dla dzieci, a dlaczego ? Bo wolontariuszy w SP 1 jest
                    coraz mniej? A może urząd powinien wyłożyć jakąś "kasiorę" - sŁowa Wielkiej
                    Siostry na organizację ferii dla dzieci, ale po co ? Kogo obchodzą dzieci ?
                    • broown Re: rozwiesic plakaty! 17.02.05, 19:45
                      No własnie przecież sala do południa mogła by służyć dzieciakom.Jeżeli po
                      południu zarabia na siebie to dla dzieci na chociaż dwie godziny chyba miasto
                      stać!!!??? .W Jeleniej sale otwarte,turnieje,konkursy,ferie w mieście a u nas
                      jak zwykle padaczka !
                      • kierr Re: dzieci rano nie ma na sali 18.02.05, 17:23
                        Minal pierwszy tydzien ferii i niestety dzieci przed poludniem z sali nie
                        korzystaly!Dlaczego zarzadzajacym oswiata w miescie nie chcialo sie zaplanowac
                        sportowych ferii? Np.zimowiska!Tak dlugo oczekiwana sala ma sluzyc celom
                        propagandowym czy przede wszystkim naszym piechowickim dzieciom, szczególnie
                        tym ze szkoly podstawowej nr 1, które przez tyle lat na sale czekaly?
                        Ludzie czy dociera do was REALNA nie wirtualna prawda ,ze dzieci nie korzystaja
                        rano w czasie ferii w sposób zorganizowany z sali gimnastycznej!Nie bylo
                        chetnych?????? Tylko nie piszcie w IP ze byla wspaniala organizacja ferii !!!!!!
                        Bo to akurat widac i kazdy kto przechodzi rano kolo sali moze sprawdzic, ze
                        dzieci rano w czasie ferii tam nie ma.
                        • inferno_m Re: dzieci rano nie ma na sali 18.02.05, 18:19
                          A ferie wyglądają tak że część chodzi w grupkach i zbiera na wino.
                        • alexis21 Re: dzieci rano nie ma na sali 18.02.05, 23:06
                          A kogo to obchodzi? Jakies piechowickie dzieci, które nie maja co ze soba
                          zrobić? To ich problem! Gmina P. to najdoskonalsz gmina w kraju !!!! Jak zwykle
                          najlepszy organ chyba juz nie prowadzacy! Ale chała! Jak zwykle, nihil novi!
                          Może jakas nagroda burmistrza? dla poprawienia sobie samopoczucia?! Szkoda, że
                          nie ma jasełek na Wielkanoc!!!
                          • winnicacieplice Kulig, ski-ring, ognisko i gorące napoje 23.02.05, 22:14
                            po raz trzeci tym samym miejscu tzn. na ranczu
                            następna edycja kuligu - nie tylko dla piechowickich dzieci
                            termin piątek i sobota. zakończenie ferii OK
                            alexis o czym ty piszesz ?
                    • winnicacieplice Dzisiaj K U L I G 18.02.05, 08:48
                      wszyscy chętni godz.18 wpisowe 10-cha
                      wyjazd Rancho Czarne ul. Czarnoleska tel kontakt 7521403
                      trzeba mieć sanki i chęci
              • chester_74 Re: KULIG, OGNISKO i NARTY 18.02.05, 01:11
                jest tak wiryualny jak "winnice na cieplickiej".... ;)
                • och_karol5 Re: KULIG, OGNISKO i NARTY 18.02.05, 19:28
                  Wlasnie wrócilismy z kuligu!Bylo za...fajnie.Kto nie byl niech zaluje!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka