urzednik13
12.06.05, 10:44
Konkurs -ukwiecona posesja
Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie,prosimy o zgłaszanie swoich posesji
w Biurze Rady Miasta(tel.75-48-919 w godzinach 8.00-15.00) w terminie do
18.06.05 r.Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników odbędzie się w sali
widowiskowej Piechowickiego Ośrodka Kultury w dniu 25.06.2005 r.o godzinie
12.00
Ogłoszenia takiej treści rozwieszone w różnych punktach miasta zachęcają
mieszkańców Piechowic do wzięcia udziału w konkursie.
Bardzo fajna inicjatywa.Ciekawe ilu właścicieli posesji zgłosi chęć udziału i
jakie przewidziano nagrody.A najważniejsze,że Piechowice być może wypięknieją.