12.06.05, 10:44
Konkurs -ukwiecona posesja
Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie,prosimy o zgłaszanie swoich posesji
w Biurze Rady Miasta(tel.75-48-919 w godzinach 8.00-15.00) w terminie do
18.06.05 r.Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników odbędzie się w sali
widowiskowej Piechowickiego Ośrodka Kultury w dniu 25.06.2005 r.o godzinie
12.00

Ogłoszenia takiej treści rozwieszone w różnych punktach miasta zachęcają
mieszkańców Piechowic do wzięcia udziału w konkursie.

Bardzo fajna inicjatywa.Ciekawe ilu właścicieli posesji zgłosi chęć udziału i
jakie przewidziano nagrody.A najważniejsze,że Piechowice być może wypięknieją.
Obserwuj wątek
    • inferno_m Re: Konkurs 12.06.05, 12:23
      Ciekawe kto wygrywał w ostatnich edycjach konkursu.
      • mega.7 Re: Konkurs 12.06.05, 15:51
        Jest to niewątpliwie jedna z nielicznych SAMODZIELNYCH inicjatyw radnych.
        W latach poprzednich takich konkursów chyba nie ogłaszano,albo nie nagłaśniano.
        • inferno_m Re: Konkurs 12.06.05, 19:49
          Wydaje mi się że były informacje o tym konkursie w poprzednich latach w IP.
          Ale nieupieram się przy tym:) Niestety nie mam możliwości aby wziąść udział w
          konkursie.
          • mega.7 Re: Konkurs 20.06.05, 15:50
            Teraz doczytałem,że konkurs jest jednym z punktów programu obchodów 700-lecia,a
            juz się łudziłem,że to spontaniczny , samodzielny i niezależny pomysł któregoś
            z radnych.Pozostaje mieć nadzieję,że konkurs ten nie będzie realizowany co 700
            lat!
            Mam tez nadzieję,że powstanie jakaś pokonkursowa wystawa fotografii
            nagrodzonych i wyróżnionych ukwieconych domów.
            • koott2 Re: Konkurs 27.06.05, 22:38
              Czy odbyło się podsumowanie konkursu?Czy są gdzieś wyniki?
              • osa50 Re: Konkurs 01.07.05, 20:02
                Konkurs podobno rozstrzygnięty,może ktoś opracuje"mapę " nagrodzonych posesji?
                Warto byłoby popatrzeć co się komisji najbardziej podobało.
                • 1111x Re: Konkurs 13.07.05, 16:16
                  "Komisja konkursowa przeprowadziła wizję,zgromadziła dokumentację fotograficzną
                  i oceniła walory estetyczne posesji zgłoszonych do konkursu.Zwycięzcy konkursu
                  otrzymają nagrody niespodziank,ktore zostana wręczone na uroczystości
                  zakończenia konkursu w sali widowiskowej POK w dniu 30.VI.2005 r.,a Państwo
                  będziecie mogli zobaczyć nagrosdzone posesje na fotografiach wystawionych w
                  gablotach POK i w czasie Festynu Miejskiego we wrześniu 2005 r.,na którym
                  zostaną uroczyście wręczone DYPLOMY nagrodzonym laureatom konkursu".

                  Tyle komunikat w Informatorze Piechowickim.Na razie wyniki są
                  utajnione,szkoda,że ich nie ogłoszono w IP,nie każdy będzie 30.06 w POK-u.
                  • inferno_m Re: Konkurs 14.07.05, 13:46
                    A kto to taki mogl wygrac....
                    • 1111x Re: Konkurs 21.07.05, 10:53
                      Rzeczywiście zdjęcia w gablotach są,ale dajcie je do internetu!Dlaczego robicie
                      z Piechowic zaścianek .Gabloty,gazetki ścienne,dokumenty zagrzebane gdzies
                      głęboko w biurkach-niech to sobie będzie,ale idźcie z postępem i doceńcie rolę
                      internetu.Wkurzacie się,że na forum ludzie krytykują to co im sie nie podoba,a
                      nie umiecie wyeksponować tego czym Piechowice mogą się pochwalić.
                      Dlaczego każdy kto chce obejrzeć wyniki konkursu musi wystawac pod gablotami
                      POK?Liczycie oglądających z okien urzędu czy jak,komputer zrobi to za was!
    • urzednik20 Re: Konkurs 22.07.05, 12:13
      tych tzech to ja wam powiem:
      1. Antoni Olszewski (emeryt)
      2. Alicja Dal (nasza była mieszkanka - KRUSZYK)
      3. ? później Wam podam

      E-kipa jak możecie pozwolić komuś jak Antoni ponowinie byc dyrektorem. Przecież
      ma już wypracowane lata. A wogóle to się nie nadaje na dyrektora ze względu na
      to iż nie jest kompetenty na tym stanowisku (niereformowany człowiek po systemie
      oświaty) NIC NIE POTRWFI -inni za niego robia a on tylko podpisuje.

      Antoś niech siedzi na emeryturce, niech wyjdzie z twarzą , niech go pamietają
      dobrym dyrektorem (bo dużo zrobił dla SP nr 2)- teraz jestes nie na miejscu.

      A Alicja młoda i nie zgadzająca się z obecną dyrektorką Podstawówki
      Piechowickiej. -i tu też układy z E-kipą.

      A 3 osoba jest wam znana ale jak na razie nie mozna powiedzieć. (pupilek naszego
      byłego proboszcza).
      • obok1 Re: Konkurs 22.07.05, 12:28
        Chyba Ci się pomyliły konkursy!
        • urzednik20 Re: Konkurs 22.07.05, 12:36
          sorki.
          • chester_74 Re: Konkurs 23.07.05, 00:57
            O Panu Antonim to chłopcze na kolanach możesz coś powiedzieć... I nie podszywaj
            się pod Urzędnika bo 13ty jest jeden jedyny.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka