13.01.06, 11:38
W uchwale o współpracy miasta z organizacjami pozarządowymi jasno zapisano,że
jest to współpraca o charakterze nie finansowym.
Tymczasem w budżecie miasta przewidziano pewna kwotę na szkolenie grup
piłkarskich ,które jak każdy wie prowadzone są w KS Lechia.Po co te
kamuflaże? W uchwale o wspólpracy powinno byz zapisane,że przeznacza się tę
kwotę na ten cel i w konsekwencji powinnien odbyć sie konkurs na realizatora
tego zadania!Bo kto i dla kogo
będzie prowadził szkolenia i gdzie?
Są więc pieniądze dla organizacji i stowarzyszeń ale z dziwnych względów
poukrywano je pod innymi działami czy paragrafami.Może ktoś wie o innych
pieniądzach w budżecie dla innych stowarzyszeń i organizacji?
Obserwuj wątek
    • adam_s3 Re: Kamuflaż 14.01.06, 12:32
      Poczekamy na ogłoszenie uchwały budżetowej w BIP-ie i będziemy analizować
      sposoby finansowania wymienionych przez czubb.1 zadań.
      Tylko dlaczego takie podchody? Czy tylko skład osobowy Stowarzyszenia
      Piechowice ma na to wpływ? Przecież nikt nie robi nam na złość. Takie
      postępowanie ukazuje jaki jest stosunek władz miasta od społecznego
      zaangażowania mieszkańców. Przejrzystość gminy?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka