czubb.1
13.01.06, 11:38
W uchwale o współpracy miasta z organizacjami pozarządowymi jasno zapisano,że
jest to współpraca o charakterze nie finansowym.
Tymczasem w budżecie miasta przewidziano pewna kwotę na szkolenie grup
piłkarskich ,które jak każdy wie prowadzone są w KS Lechia.Po co te
kamuflaże? W uchwale o wspólpracy powinno byz zapisane,że przeznacza się tę
kwotę na ten cel i w konsekwencji powinnien odbyć sie konkurs na realizatora
tego zadania!Bo kto i dla kogo
będzie prowadził szkolenia i gdzie?
Są więc pieniądze dla organizacji i stowarzyszeń ale z dziwnych względów
poukrywano je pod innymi działami czy paragrafami.Może ktoś wie o innych
pieniądzach w budżecie dla innych stowarzyszeń i organizacji?