Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    praca w domu

    14.01.05, 22:07
    jaka prace moze wykonywac mama 2 dzieciaczkow. moglibyscie cos polecic,
    podsunac pomysl.
    Lubie siedziec przy kompie, pracowalam jako grafik komp.
    Obserwuj wątek
      • Gość: hola Re: praca w domu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.01.05, 14:42
        to zalezy na ile dzieci ci pozwalaja pracowac w domu ile mozesz czasu
        wygospodarowac, czy poprostu jest niewiele go?

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka