Gość: sisana
IP: 217.97.238.*
11.06.05, 14:04
szef od kilku m-cy mnie zatrudnia. ostatnio okazało się,ze nie zarejestrował
mnie w ZUS-ie i nie płaci za mnie składek. Szef jest Angolem i ciągle wzrusza
ramionami.Ostatnio postawił mi warunek, ze mam podpisać aneks do umowy że ja
zobowiązuję się do wzięcia odpowiedzialności za niepłacone składki. Do tego
dodał że jak mi się nie podoba to mogę zmienić pracę. No i co robić? Praca
zajefajna, zarobki ok, ale nie wiem czy mu zaufać. szef obiecuje ze zapłaci
składki jak tylko podpiszę ten aneks. Sprawa śmierdzi, a nawet cuchnie. Jak
ktoś chce to proszę o mądrą radę. W najbliższy poniedziałek mam dać odp. I
waham się bardzo.