Dodaj do ulubionych

Jakie studia?

30.05.14, 00:09
Zbliża się czas rekrutacji. W zasadzie co roku COŚ zawsze przeszkadzało by w końcu iść na studia. Jak to też jest - z roku na rok chce się coraz mniej. Ale kariera zawodowa w ciągu ostatnich lat pochłonęła mnie na tyle, że musiałem sobie studia odpuścić. W zasadzie kariera zawodowa potoczyła się całkiem nieźle, ale ten papierek z wyższym musi być. Niestety w tych czasach liczy się tylko papierek i tylko o papierek mi chodzi - bo doświadczenie już zdobywam. Szukam uczelni w Łodzi (lub okolicach) gdzie zaocznie skończę zarządzanie. Które uczelnie polecacie? Zależy mi bardziej na łatwości zaliczeń niż na prestiżu.
Obserwuj wątek
  • peloponez666 Re: Jakie studia? 22.06.14, 09:39
   jest kierunek na uniwersytecie Łódzkim- zaoczne mgr- MATIS (MA in Translation and Interpreting Studies),
   pytałem o plan i jest tłumaczenie ustne, pisemne, jest lokalizacja gier komputerowych i stron internetowych! I tłumaczenie audiowizualne (np. filmowe- napisy albo lektor, dubbing), oprogramowanie komputerowe i korpusy w pracy tłumacza. ja idę i mam nadzieję, że się utworzy więc piszę bo fajny chyba.
  • koralowa99 Re: Jakie studia? 10.02.15, 12:44
   Jestem na zarządzaniu na Społecznej Akademii Nauk w Łodzi, bo to naprawdę porządna uczelnia. Świetna atmosfera, z dziekanatem nie ma problemów, wykładowcy z renomowanych uczelni polskich i zagranicznych plus 20 lat doświadczenia. Dobrze ujęto to tutaj youtube .com/watch?v=SBqzuGVBE8w

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka