Dodaj do ulubionych

pomogę napisać pracę

31.10.14, 15:51
Profesjonalnie pomogę napisać lub napiszę prezentację maturalną, pracę kontrolną, zaliczeniową, licencjacką, magisterską itp. Podejmę się również sprawdzenia (już napisanej) i ewentualnej korekty. Piszę referaty, eseje, recenzje, rozprawki itp. Każda praca jest bogata w przypisy i każda dopracowana w szczegółach. Zapewniam antyplagiat, kompetencję, terminowość, dyskrecję. Nie pobieram żadnych przedpłat, szybko odpowiadam na każde pytanie. Przedstawiam jasne warunki ewentualnej współpracy Na ew. życzenie wysyłam próbkę swojego pisania. Kontakt GG 18240258; mail kobieta@tlen.pl
Serdecznie zapraszam
Obserwuj wątek
    • wikikowalik23 Re: pomogę napisać pracę 10.11.14, 19:21
      Witam,
      napiszę pracę magsterską, licencjacką, zaliczeniową z dziedziny polonistyki, prawa,
      administracji, geografii, kosmetologii, psychologii, pedagogiki oraz innych.
      Każda z napisanych przeze mnie prac pisana jest indywidualnie. Możliwość spotkania na terenie Krakowa!!!
      Zainteresowanych proszę o kontakt: wikikowalik23@o2.pl
      • profesjonalna32 Re: pomogę napisać pracę 26.12.14, 16:01
        Witam
        Napiszę pracę maturalną, zaliczeniową, licencjacką, inżynierską, magisterską od podstaw aż po efekt końcowy. Pracę piszę rzetelnie. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie. Nie korzystam z Internetu nie powielam prac które pisałam dla innych osób. Zapewniam stały kontakt meilowy i telefoniczny. Do pracy załączam raport antyplagiatowy. Poprawki gratis.
        email: editcom2015@gmail.com; 882717421

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka