Dodaj do ulubionych

Mam testy oto link

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.06, 21:00
Oto link do testów: www.edu.edu.pl/files/gim2006mat.pdf
Obserwuj wątek
    • Gość: ZETA Re: Mam testy oto link IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.06, 21:01
      cos nie dziala to cudo!
    • Gość: re Re: Mam testy oto link IP: *.onecik.pl / 83.238.163.* 26.04.06, 21:02
      lolo \zajbiscie
    • Gość: monika Re: Mam testy oto link IP: *.futuro.kielce.msk.pl 27.04.06, 21:39
      ziomek skad mailes ten test wczoraj???!!!!!!!!!
      • Gość: HITMAN Re: Mam testy oto link IP: *.aster.pl 27.04.06, 21:48
        Co za zjebki z tego oke dali juz na serwer lol. No poprostu odkrył link do
        serwera i dał.
      • Gość: jjjj Re: Mam testy oto link IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.04.06, 22:02
        wczoraj zapewne link był pusty

LUDZIE! POMYŚLCIE LOGICZNIE!
    • Gość: xx Re: Mam testy oto link IP: *.toya.net.pl 27.04.06, 21:59
      ale wy jesteście mło inteligentni link działał ale wczoraj trzeba było go
      ściągnąć mi sie on jakoś przydał i egzamin jak dla mnie był łatwy bo były
      odpowiedzi :)hehe w tym roku było super takiego farta żeby miec to nie moge!!!
      • Gość: Radek Re: Mam testy oto link IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.06, 22:04
        ta xx pisz jeszcze wiecej to napewno ci sie to przyda za takie cos moga ci
        egzamin unieważnic ;]
        • Gość: Timek Re: Mam testy oto link IP: *.zgora.dialog.net.pl 27.04.06, 22:38
          A ktoś inteligenci wpadł na to, że jeśli OKE się dowie, że testy wyciekły
          wcześniej wszyscy będą musieli powtarzać?
          Właśnie przez takie ćwierćmózgi jak Wy ten kraj wygląda jak wygląda.
          • eduedupl Oficjalne oswiadczenie 29.04.06, 10:11
            www.edu.edu.pl/info/info_show_details.php?i=6106
    • Gość: HITMAN Re: Mam testy oto link IP: *.aster.pl 27.04.06, 22:01
      LOL :)
      • Gość: lsk Re: Mam testy oto link IP: *.acn.waw.pl 27.04.06, 22:04
        proste ze nei dzialal wczoraj link [; sprawdzalem xD
        • Gość: Lau Re: Mam testy oto link IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.06, 22:06
          ale jak plik był wrzucony na serwer to każdy kto sie troche zna na informatyce
          potrafił go zassać
        • Gość: absórt Re: Mam testy oto link IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 27.04.06, 22:35
          Linka nie można dać do pliku, którego nie ma - chyba, że dla picu - ale tutaj
          widać, że plik umieszczony jest w portalu edu.edu.pl czy jakoś tak? Ten plik
          musiał być chyba na serwerze umieszczony - przynajmniej na minute - być może
          właśnie w tym czasie jakiś typ wszedł na strone i go ściągnął (jeden z bodajże
          600 tys trzecioklasistow?) - więc ja tutaj bym się kłócił, co do przecieku
          (oczywiście stanąłbym po stronie tych, którzy uważają, że takowy miał miejsce)
          • Gość: eMCe Re: Mam testy oto link IP: *.telpol.net.pl 29.04.06, 10:12
            głupiś. oczywiście że można umieszczać linki do plików, których nie ma. z takim pojęciem o funkcjonowaniu www lepiej nic nie mów :p
        • Gość: hehehe... Re: Mam testy oto link IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.06, 23:24
          spoko!!!piszcie dalej, bo mi ch..nie poszedl to moze mala powtoreczka
          bedzie<jupi><jupi><jupi>
        • Gość: jim Re: Mam testy oto link IP: *.21.pl / 213.199.204.* 29.04.06, 18:56
          może link nie działał ale to nie było jedyne potęcjalne źródło egzaminu
          zobaczcie sami www.sciaga.pl/forum/read.html?7,795483 czy wydaje sie
          wam ze to kit? mi jakoś nie!
          • Gość: ss Re: Mam testy oto link IP: *.pai.net.pl 29.04.06, 20:40
            bo jesteś durny;)
      • Gość: brawo ;/ Re: Mam testy oto link IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.06, 22:06
        no to bedziemy pewnie pisac jeszcze raz.
        • Gość: Madzia Re: Mam testy oto link IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.04.06, 18:45
          Preczytałam wszystkie opini. Niech nikogo nie dziwi fakt, że osoby, które były
          w środę na forum o 21 mogły ściągnąć test i wcale się nie przyznawać. Watpię,
          żeby powtarzali ten egzamin i dobrze, bo po co sie stresować drugi raz? kiedy
          byłyby wyniki skoro egzaminatorzy mają duzo pracy. Myślałam, że test będzie
          łatwiejszy, ale mówi sie trudno:(
    • Gość: monia Re: Mam testy oto link IP: *.toya.net.pl 27.04.06, 22:05
      ej ja chyba wcziraj byłam na tej stronie ale cos trzeba było tam ściągnąć ja
      wogóle nie wiem nie umiała no coż kto miał szczęcie to miał ja ponieważ byłam
      na tej stronie wcziraj nie jestem do konca pewna ale byłam i trzeba było se
      najpierw cos ściągnąc ja nie umiałam i nie udało mi się ale jak komuś sie udało
      to jednym słowem FART
    • Gość: Picia Re: Mam testy oto link IP: 194.146.128.* 27.04.06, 22:08
      Co za idioci?! Jeszcze nam unieważnią egzamin, i kto będzie za to odpowiadał?? My, piszący. Jakiś de*** wrzucił na serwer egzamin dzień wcześniej...
      Co z tą Polską??
      • Gość: monika Re: Mam testy oto link IP: *.futuro.kielce.msk.pl 27.04.06, 22:09
        hahaaha szkoda ze ja sie tak dobrze nie znam na informatyce haahaa lol :D
      • Gość: eh Re: Mam testy oto link IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.06, 22:09
        na 100% bedzie afera.
      • Gość: Radek Re: Mam testy oto link IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.06, 22:10
        nie było żadnego pliku na serwerze wczoraj plik został dodany dzis a link każdy
        mogl sobie odgadnąć od linku do testu humanistycznego dajcie spokój
        • Gość: monika Re: Mam testy oto link IP: *.futuro.kielce.msk.pl 27.04.06, 22:12
          a ja wam mówie, że na 100 % NIE BĘDZIE AFERY!!
          :)
          • Gość: Picia Re: Mam testy oto link IP: 194.146.128.* 27.04.06, 22:17
            Miejmy nadzieję. Ale nigdy nic nie wiadomo...
    • Gość: Michalek Re: Mam testy oto link IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.06, 22:20
      I dobrze
      • Gość: OLAAAA Re: Mam testy oto link IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.06, 22:24
        ALE AKCJAAAAAAA! NO I DOBRA NIECH GO UNIEWAZNIA! BO MI BARDZO ŹLE POSZEDŁ:D
        PZDR:*
      • Gość: nie gryź! Re: Mam testy oto link IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.06, 22:27
        PARANOJA xD
        ja drugi raz pisać nie mam zamiaru!
        jak ktoś dostał 30 punktów , to niech nagle nie rozpacza i nie szuka dziury w całym. trzeba było się nauczyć (bądź być chociaz troche inteligentnym!)
        wcale nie potrzebny był arkusz odpowiedzi by zdobyc te 40 punktów.
        • Gość: zonk [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.06, 22:30
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • Gość: noControl Re: Mam testy oto link IP: *.wpiszu.pl / 80.54.32.* 27.04.06, 22:31
          nawet niektórym inteligentnym, którzy mieli dobre oceny z matmy test nie poszedł
          zbyt dobrze ... nie każdy jest nie kazdy ma głowe do przedmiotów scisłych.. ja
          tam moge powtarzac ;P
          • moniska90 Re: Mam testy oto link 28.04.06, 12:51
            A ja Wam mówię że na 100% nie będzie nikt pisał żadnej powtórki, bo niby komu
            chciałoby sie dochodzić jak to było z tymi przeciekami,poprostu będzie jak co
            roku,niestety moje marzenia o szkole normalnie pękły jak bańka mydlana ;p
            • Gość: Dupa Re: Mam testy oto link IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.06, 15:19
              Pieprzycie wszyscy!!! Gó.. prawda, tak zwane pieprzenie kotka młotkiem!!
        • Gość: agatka Re: Mam testy oto link IP: *.imperiumpw.pl 30.04.06, 09:26
          fajnie. tylko tearz bedzie pełno problemów. moim zdaniem powinni go unieważnic
          bo jednak troche to niesprawiedliwe a mi poszedł on kijowo.
    • Gość: paulinka Re: Mam testy oto link IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.06, 22:33
      LINK MOZE I BYL, ALE NIE DALO RADY GO WCZORAJ OTWORZYC ;] PO ZA TYM TEST CKE
      WRZUCILA NA SERWER DOPIERO DZISIAJ, WIEC KONIEC ZE SCIEMNIANIEM....
      • Gość: :D Re: Mam testy oto link IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.06, 22:37
        ja chc epoprawe tegoo testu!!! niech sie wszyscy dowiedza!
      • Gość: ktos Re: Mam testy oto link IP: *.iig.pl / *.iig.pl 28.04.06, 17:47
        jakos umnie sie wszystko dobrze otwiera tylko ku.. u was nie..
        dla mnie moga uniewaznic pie.. ja i tak mi żle poszedl :P .. ale zeby nie
        sprawdzic w necie.. eh załuje. ;d tak to bym napisala dobrze heeh lol ;d
        • Gość: paulinka Re: Mam testy oto link IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.06, 17:50
          bazmózgu, dzisiaj to sie kazdemu otwiera ;/ ale 26 nikomu sie nie otwieral!!!!
    • Gość: enphis Re: Mam testy oto link IP: *.bsk.vectranet.pl 27.04.06, 22:39
      No to sie dzieje teraz pewnie sie dalo otworzyc:) tylko mzoe ktos nieumiał... oke napewno sie zczai jesli bedzie cos nietak teraz tylko mozemy czekac:) ja bym wolał zrobic restart:)
      • Gość: gallanonim Re: Mam testy oto link IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.06, 23:03
        1000 przecieków było taka akcja była niemożliwa wczoraj na tej stronie nic się
        nie znajdowało i oni to udostępniają dopiero o 12 przed tym wżucaja na serwer
        tak mi się wydaje pozdro możliwe ze się myle
      • Gość: ... Re: Mam testy oto link IP: *.iig.pl / *.iig.pl 28.04.06, 17:49
        zeby umiec otworzyc trzeba miec program acrobat cos tam kto nie ma nie moze
        proste..
    • Gość: Pietrek Re: Mam testy oto link IP: 82.160.19.* 27.04.06, 23:10
      Na serwerze bylo od wczoraj, a na WWW dopiero dzisiaj - jest to jawny przeciek,
      obojetnie, czy ktos dostal sie tam czy nie, testy przed ropzoczeciem "wyszly"
      na zewnatrz :/
      • Gość: Belegdil Re: Mam testy oto link IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.06, 23:12
        OMG ludzie. Jest to mozliwe ale baaaaaaaaaardzo malo prawdopodobne. Po pierwsze
        powiedzcie mi. Kto o zdrowych zmyslach z CKE zamieszczalby test na serwie przed
        tym jak sie odbedzie? Po drugie. Nie bylem tu wczoraj ale link byl zapewne
        pusty. Wiec nie rozpaczajcie. Do roboty =D
        • Gość: Pietrek Re: Mam testy oto link IP: 82.160.19.* 27.04.06, 23:16
          Administartorzy nie spodziewali sie, ze ktos bedzie probowal dostac sie od
          bezposrdniego linku - a zamiesczenie na FTP wczesniej testu umozliwialo sprawne
          podanie adresu o danej godzinie. To jest b.prawdopodbne.
          • Gość: Karol Sranie w banie IP: *.aster.pl 28.04.06, 01:01
            jest 540 000 gimnazjalistów... 1 000 z nich zna sie na informatyce... 100 z nich
            bardzo dobrze zna sie na informatyce... 10 z nich to hakerzy... musieli wziać to
            pod uwagę... ja np. nie mam zamiaru tego poprawiać... to było dobre posuniecie
            CKE aby odróżnić tych lepszych od tych gorszych, nie będzie tłoku przy wyborze
            liceum
          • Gość: absórt Re: Mam testy oto link IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 28.04.06, 08:38
            Pietrek napisał: Administartorzy nie spodziewali sie, ze ktos bedzie probowal
            dostac sie od
            bezposrdniego linku - a zamiesczenie na FTP wczesniej testu umozliwialo sprawne
            podanie adresu o danej godzinie. To jest b.prawdopodbne.

Zgadzam się w 100% !
    • Gość: Obee Re: Mam testy oto link IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.06, 23:17
      Jezu. Co sie podniecacie? Wczoraj byl dostepny test hum. Gosc wyczail, ze link
      do testu mat bedzie taki sam, tylko zamiast "2006hum" w linku bedzie "2006mat"
      ;'w Stad pierwsze komentarze brzmia tak, ze nie dziala. Bo zaczal dzialac
      dopiero po tescie. Ale gosc zrobil sobie jaja, gratuluje pomyslu ;)
    • Gość: Szkoda Gadać Re: Mam testy oto link IP: 213.140.56.* 27.04.06, 23:18
      Raz mi coś się udało straciłem 3-4ptk. bez jakiegos glupiego przecieku...ale nie jakis idiota musail to wrzucic...pokazac wszytkim jaki on jest hacker...a co maja powidzec ludzie co nie maje neta i wlozyli cale swoj czas i serce w ten test bo wiedza ze od tego zalezy ich przyszlosc...co sie z wami ludzie dzieje...mogles jeszcze na allegro to sprzedac...stfu n00b rot in hell...
      • Gość: omg Re: Mam testy oto link IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.06, 23:31
        ja mysle ze on po prostu na bazie nazwy pliku testu humanistycznego podstawil
        nazwe pliku pdf z matematyki i dzialalo wtedy kiedy OKE wstawili plik..
      • Gość: Dudi Re: Mam testy oto link IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.04.06, 10:35
        jesli to ma byc hackerstwo to ja jestem wujek samo zło :D:D:D
        wystarczy odgadnac... jesli adres do humana jest
        www.edu.edu.pl/files/gim2006hum.pdf to wiadomo, ze do mata bedzie
        www.edu.edu.pl/files/gim2006mat.pdf alblo
        www.edu.edu.pl/files/gim2006mat-przyr.pdf :)))

Pozdro! ;]
        • Gość: paulinka Re: Mam testy oto link IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.06, 12:15
          ten link nie dzialal 26 :) sprawdzalam...
    • Gość: x Re: Mam testy oto link IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.06, 23:39
      LINK prowadzi do strony "EDUKACJA wortal ogólnopolski" www.edu.edu.pl Strona
      ta nie ma nic wspólnego z centralną komisją egzaminacyjną, test mat-
      przyrodniczy zamieszczony był na tej stronie później niż na stronie gazety. Jak
      ktoś już pisał 26 ten link nie działał.
      • Gość: absórt Re: Mam testy oto link IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 28.04.06, 08:45
        Po co Szanowny Kolega ziomek miałby pisać w środę o 21, że posiada takowy test?
        Musiał to mieć. Zapewne ma stałe IP, więc chyba nie byłby taki głupi, żeby
        robić z tego wielką aferę, bo jeśli wszystko to wyjdzie na jaw - sory ale
        kolega ziomek może mieć kłopoty.
        • Gość: Belegdil Re: Mam testy oto link IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.06, 08:58
          Taaaaa. Przyjedzie siajej, efbiaj, reinboł siks, delta fors, a nawet czak
          norris, zeby go kopnac!
          • Gość: monika Re: Mam testy oto link IP: *.futuro.kielce.msk.pl 28.04.06, 08:59
            Belegdil chodz na moj watek :P
        • Gość: twojstary Re: Mam testy oto link IP: 85.195.119.* 28.04.06, 19:54
          a nie znasz debilu strony anonymouse.org albo jakiegos programu do zmiany
          proxy... ehh
    • Gość: poprawny uczeń Re: Mam testy oto link IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.06, 09:00
      sama nazwa test wskazuje ze my sie testowaliasmy z wiedzy po 3l. gimnazjum a nie
      ze wpisujemy dobre odp. i tyle

i wiadomo co swiadczy o autorze

Ps. dobrze ze tu nie czytalem nic przed egzaminami:P
      • Gość: Belegdil Re: Mam testy oto link IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.06, 09:09
        Poprawny uczen: jak sie zrobi afera to wszystkich bedzie dotyczyc, bo skad maja
        wiedziec, ze nie czytales? =D
        • Gość: kj10101 Re: Mam testy oto link IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.06, 10:04
          Ja uważam że mógło tak być
          Adminy debile zamias wrzucic w inny sektor FTP wrzucili do Folderu Public
          Przez co można było wyniuchać
          Albo inaczej zresztą teraz to i z innych folderów można pliki wyciagac ;)
          Albo przeciek albo nie
        • Gość: poprawny uczeń Re: Mam testy oto link IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.06, 10:16
          nie sadze zeby 26 link dzialal

• Gość: :/ Re: Mam testy oto link IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 28.04.06, 10:34
            Musiał działać przez przynajmniej minutę
    • Gość: paulinka Re: Mam testy oto link IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.06, 12:34
      sorki 25...
    • Gość: Uczennica Re: Mam testy oto link IP: 82.139.49.* 28.04.06, 13:01
      W związku z zaistniałą sytuacją, wysuwam w stosunku do informatyków z CKE
      prośbę, by ustosunkowali się do podanej informacji. Niech bez ogródek podadzą
      dokładną datę wrzucania na serwer tegoż testu. Bo w pomysłowość polskich
      gimnazjalistów nie wątpię, w ich zdolność dedukcji także. Proszę o jak
      najszybszą odpowiedź w tej sprawie.
      • Gość: me Re: Mam testy oto link IP: *.28.udn.pl 28.04.06, 13:58
        a po co ci to??? myslisz ze przyznaliby sie do bledu,jakby takowy popelnili?? Albo jestes glupia albo naiwna!!! Ja sama pisalam tan test bez rzadnych przeciekow i poszedł mi bardzo dobrze wiec przez jakies wasze glupie pomysly nie mam zamiaru robic tego drugi raz!!! jak komus zle poszedl to niech nie liczy ze drugi mu pojdzie lepiej i niech nie szuka dziury w całym
        • Gość: julitka Re: Mam testy oto link IP: 82.139.48.* 28.04.06, 14:43
          Ktoś musiałby być bardzo głupi żeby Wam uwierzyć. Skoro były TAAAAkie przecieki
          to dziwne, że prawie wszystkim na forum poszło tak beznadziejnie, a takie kity
          wciskajcie komu innemu. ROzumiem że komuś mogło nie pójść, ale żeby się chwytać
          aż takich sposobów? Po prostu żałosne.
          • Gość: ddk Re: Mam testy oto link IP: *.pronet.lublin.pl 28.04.06, 15:16
            hmm.... powinni jeszcze robic testy na IQ... odpadlabys.

Zwroccie uwage na: date wystawienia tamtego komentarza + date tych testow
            matematycznych.
        • Gość: ;] Re: Mam testy oto link IP: *.89-161.tel.tkb.net.pl 28.04.06, 20:26
          pozdrow mame ;] myslisz, ze jak uniewaznia test to powiesz im, ze nie czytalas
          testu i nie bedziesz go pisac? ;] hahaha
          • Gość: ... Re: Mam testy oto link IP: *.elpos.net / *.elpos.net 28.04.06, 20:27
            czytalam ten test przed egzaminem ale nic mi to nie dalo ..powtorzyc test !!!!!!
            1
            • Gość: :P jasne Re: Mam testy oto link IP: *.elpos.net / *.elpos.net 28.04.06, 20:28
              ja czytalam i napewno bede mial max punktow ..ten kto to zamiescil jest
              genialny ..nie powtarzajmy testu!!
              • Gość: funk Re: Mam testy oto link IP: *.elpos.net / *.elpos.net 28.04.06, 20:29
                tez bede mial max ...bylem tu przed testem...geniusz
    • Gość: gość Re: Mam testy oto link IP: 213.199.204.* 28.04.06, 16:48
      TO PRAWDA, ŻE TEN LINK BYŁ NA SERWERZE JUZ W ŚRODĘ?
      • Gość: SHM90 Re: Mam testy oto link IP: *.lom.vectranet.pl 28.04.06, 17:38
        No jasne że był, sam otwierałem ale nie wierząc w to specjalnie olałem, a jednak
        było to samo ! =/
    • Gość: ktos Re: Mam testy oto link IP: *.iig.pl / *.iig.pl 28.04.06, 17:42
      haha ostroo czemu ja wczesniej nie weszlam na ta stronke ale egzamin byl ostro
      zje..y :/
      • Gość: ktos Re: Mam testy oto link IP: *.iig.pl / *.iig.pl 28.04.06, 17:50
        kto ma program acrobat cos tam.. to otworzyl kto nie to nie.. i bryndza
        • Gość: Aga Re: Mam testy oto link IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.06, 18:09
          Powiem tyle przecieki były i wcale nie chodzi o ten link bo nawet go nie
          widziałam ale trafiłam na wypowiedz jakiegos kolesia jakie bedzie zadanie na 1 i
          2 stronie i o dziwo sie sprawdziło ale co tam przecieki sa były i zawsze beda
          ale to sa jednostki i nic to nie zmienia... a co do linku raczej nie działał
          wiecej ludzi by wiedziało pytania a przeciez program A... R... ma prawie każdy:P
          • Gość: mama Re: Mam testy oto link IP: 80.50.228.* 28.04.06, 19:35
            ja uważam że powinien test byćpowtórzony !!!!!!
    • Gość: twojstary Re: Mam testy oto link IP: 85.195.119.* 28.04.06, 19:30
      egzamin mat_przyr powinien byc powtorzony...
      • Gość: jaaa Re: Mam testy oto link IP: *.elpos.net / *.elpos.net 28.04.06, 20:15
        wexcie ale debila z tych co mysla ze to walek, toz co ktos sobie dzien
        wczesniej LINKA wymyslil takieco, ktory na drugi dzien mialby dzialac, tak ?
        buaahahahh .. wexcie.. egzamin powinien byc ppowtorzony.. i deko latwiejszy bo
        juz trudniejszeog nie mogli zajebac :[
      • Gość: ... Re: Mam testy oto link IP: *.koba.pl / *.koba.pl 28.04.06, 20:16
        NIE NO K**** PO***** WAS!! CO ZA DEBIL WPADL NA TAKI POMYSL??!! TO ZE JAKIES
        DZIECY SLONCA PPTRZEBUJA POMOCY ZEBY COS NAPISAC TO NIE ZNACZY ZE TERAZ CI CO
        SIE PRZYGOTOWYWALI MUSIELI TO PISAC JESZCZE RAZ!!IDIOTYZM PIE**** DEBILE!! NIECH
        TYLKO BEDZIE POWTORZENIE...
    • Gość: EDU Re: Mam testy oto link IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.06, 20:15
      NIe było zadnych przecieków, tego nie było przed egzamine to sie pojawiło
      później,
      • Gość: Asgaroth Re: Mam testy oto link IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.06, 20:21
        Osobiscie dopilnuję zeby OKE się o tym dowiedziało. Rad będe jesli zrobią
        powtórkę bo poszło tragicznie. Wali mnie to ze komus poszło dobrze. Były
        odpowiedzi więc musi byc powtórka!
        • Gość: ziomek Re: Mam testy oto link IP: *.elpos.net / *.elpos.net 28.04.06, 20:22
          zgadzam sie z Tobą w zupełnośći... jak najszybciej żeby się dowiedzieli !!!!!
    • Gość: czarna Re: Mam testy oto link IP: 80.50.228.* 28.04.06, 20:17
      ej no bedziemy pisac jeszcze raz to nie sprawiedliwe !!!!!!!
      • Gość: kolo Re: Mam testy oto link IP: *.elpos.net / *.elpos.net 28.04.06, 20:19
        ten link dzialal dzien wczesniej ...tylko wszyscy se olali bo mysleli ze ktos
        se jaj robi...a tak ja tez sprawdzalem i dzialal ... i czesc ludzi tez
        patrzyla..dlatego moim zdaniem nalezy powtorzyc egzamin
        • Gość: paulinka Re: Mam testy oto link IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.06, 22:32
          Palancie głupi, skoro widziales wczesniej ten test, to dlaczego chcesz
          powtorki??? powinienes przeciez dobrze napisac barani łbie....
    • Gość: czarna Re: Mam testy oto link IP: 80.50.228.* 28.04.06, 20:23
      mamy pisac jeszcze raz...co jest mozna bylo sciagnac i juz kto sciagnol to
      mial..i do dupy z takim czyms..piszemy jeszcze raz !!!!!!!
    • Gość: zosia PoWtÓrZyĆ test!!! n/t IP: *.chello.pl 28.04.06, 20:25
      • Gość: xxx Re: PoWtÓrZyĆ test!!! n/t IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.06, 20:29
        zglosil to juz ktos?? sa jakies na to odpowiedzi z zewnatrz??
        • Gość: kolo Re: PoWtÓrZyĆ test!!! n/t IP: *.elpos.net / *.elpos.net 28.04.06, 20:30
          chyba raczej nei ich reakcja bedzie raczej ...pozna
        • Gość: Karol Re: PoWtÓrZyĆ test!!! n/t IP: 195.177.197.* 28.04.06, 21:25
          ja tu byłem dzien wczesniej i nie działał. i mam pomysł jak to sprawdzic: skoro
          niektorzy piszą ze działał i ze sciagneli sobie, to niech przedstawią nam
          screena z datą utworzenia pliku ;> czekamy .. p.s. i tak wam sie nie uda bo nie
          było tego testu pzdr
          • Gość: Duszek Re: PoWtÓrZyĆ test!!! n/t IP: *.21.pl / 213.199.204.* 29.04.06, 09:49
            test zostal wygenerowany 2006-04-24 o godzinie 18:54:12 tytul dokumentu
            oryginalnego to prawdopodobnie Arkusz GM-A1-062\374 autorem jest AREK. Na forum
            podano link który faktycznie kieruje do wlasciwego pliku -albo
            ktos "przewidzial" nazwe tego pliku i zrobil sobie jaja albo ktos naprawde
            wiedzial ,ze ten plik juz tam lezy.
            • Gość: Duszek Re: PoWtÓrZyĆ test!!! n/t IP: *.21.pl / 213.199.204.* 29.04.06, 09:51
              co to za sztuka dać na strone nieolinkowany plik a później dopiero podać
              oficjalnie link to jest jawny przekręt ktos musiał znać ten link albo
              go "odgadnąć" to powinno zostać zgłoszone kuratorium
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka