Dodaj do ulubionych

Twin Flames

11.02.17, 13:54
Pani Tereso,

Szukam od jakieś czasu "recepty" na numerologiczne sprawdzenie, czy dwie osoby są dla siebie twin flames?
Ma pani jakieś myśli w tym temacie? smile

Dziękuję.

Obserwuj wątek
     • speedy_gonzo Re: Twin Flames 13.02.17, 17:30
      Dziękuję, Pani Tereso. Obszernie ujęte. Czy mogę jakoś z tych dwóch dat urodzenia (2.01.1979 i 16.05.1974) wykuczyć/potwierdzić bycie bliźniaczymi płomieniami? To chyba aż takie proste nie jest (?!) Zastanawiałam się, bo mamy pierwsze 3 punkty zwrotne te same i bardzo podobne cv. Byłabym wdzięczna za komentarz.
      • teresa.numerolog Re: Twin Flames 13.02.17, 17:41
       Proszę przypisać datom urodzenia płeć oraz proszę podać daty bardzo ważne emocjonalnie dla tychże osób lub tylko dla jednej z tychże osób (przykłady dat na blogu smile ). Postaram się przygotować odpowiedź jutro lub w czwartek.
        • teresa.numerolog Re: Twin Flames 14.02.17, 06:50
         Pani speedy_gonzo, faktycznie – coś w tym jest...
         Nawet daty bardzo ważne emocjonalnie wykazują bardzo duże podobieństwo – np. mają bardzo podobne piramidki (wg dwóch metod)...
         • speedy_gonzo Re: Twin Flames 14.02.17, 09:04
          Dziękuję, Pani Tereso. Coś jest na rzeczy, to prawda. Z racji tego, że dzisiaj Walentynki to dopiszę jeszcze coś dla "szukających". smile Ja go sobie wyprosiłam smile Miałam taki okres, że było mi ciężko i pewnego wieczoru żaliłam się mocno i płakałam mojemu przewodnikowi duchowemu. (To naprawdę była wyjątkowa sytuacja, ale od tamtej pory biorę na klatę co los przyniesie i nie żebrzę i nikomu nie truję wink) No i wypłakałam. Przewodnik zadziałał smile, bo następnego poranka zaraz po przebudzeniu M. mnie zaczepił w internecie (różne kontynenty, czyli klasyka).

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka