Dodaj do ulubionych

Błagam o pomoc Janus50

28.03.20, 21:26
Witam Panie Januszu,
mam ogromną prośbę o pomoc. Otóż poradziłam się pewnej Pani Numerolog o pomoc w doborze nowego imienia gdyż obecne bardzo mi nie sprzyja co mocno daje mi się we znaki w życiu. (Obecnie końcowa wibracja z imion i nazwisk to 19/13) poza tym samo imie równiez ma karmiczną 13.
Pani numerolog zaproponowała mi imię, które w połączeniu z nazwiskiem i drugim imieniem daje 8/3 czyli 11) . Myślałam, że to kombinacja idealna, ale po rozmowie z koleżanką dowiedziałam się, że ta wibracja jest również niezbyt korzystna.
Bardzo proszę o pomoc gdyż zupełnie nie wiem co mam robić i kogo słuchać.
Z daty urodzenia jestem 1.

Będę wdzieczna do końca życia smile
Obserwuj wątek
    • camaretto Re: Błagam o pomoc Janus50 08.04.20, 23:38
      Myślę,że nauczyć się czegoś na temat własnej karmy nie zaszkodzi, jeszcze ZANIM zrobi się ten "błąd".Ja np.mam Nr. Losu 11, imię takież, a po policzeniu tego co "miało być" - 8 -ki.
      Kłopot w tym, że moja mama nijak nie zdawałasobie sprawy z istniejących konfliktów. I tak - ta uraniczna"mistrzowska" zaznacza się również w horoskopie,jak również13/22/4 . Ja sama bywam tytanem pracy, osiągnięcia to potwierdzają. Mam jednak "niekorzystną"13,co przyniosło długie lata tranzytu finansowo zbieżnego z karmą kolektywną,niktw Polsce nie miał zatrudnienia, "umowy śmieciowe" były na porządku dziennym.
      Mogłam sobie moje imię akceptować lub nie.
      Mama "rozbijała" jednak od mojego urodzenia wszystko zpowrotem podświadomie na 8, jakby egzystując w "innym rytmie". Dało to konflikty na wielką skalę,od krzesełka urzędniczego do ..."niczego". Rzecz jasna zostałam zrobiona w bambuko,początkowo, bo mamy wersji mimo obecości w karcie nienawidziłam, i jak wszystko bez sensu, w mojej "karmie"obce" - odrzuciłam,mimo pozornych "kokosów",zresztą b.dobrze się stało- wrobiłoby mnie to negatywnie,nawet w długi ,i to nie "karmiczne".
      Czysta 8.
      Poszłam za to za akceptacją mojego imienia,jako że było to bliskie "przyjęcia" wibracji Losu,właśnie 11 i ,mimo że 2 mnie denerwowały, również Urana i Księżyca, już świadomie,jako wróżka,szamanka, numerolożka.
      Tak że po tej 4 (22 i ...13) wnoszę,że "tytanem pracy" trzeba...być, a 13 jako swojewybory... rozumieć,bo to, że coś dobrze się stało, czy nie, było konsekwencją mojego zachowania,jak również całe zająte dni zainteresowaniami,talentem...Artystą...trzeba się urodzić. 3 Języki opanować w 6 miesięcy... umieć.Nie tak że coś jakaś pani zrobi ze mną...To JA robię coś co mi daje w efekcie "numerologiczny sens", na widok wymagającej"mistrzowskiej" zaakceptowałam tylko ...siebie samą,co było równoznaczne z akceptacją swoich wyborów i ... może i trudnej, karmy,której jestem teraz bardziej świadoma. Nie odwrotnie.
      Jeśli naprawdę chcesz zmienić dane (parę moich koleżków miało... no,nie powiem,śmieszne nazwiska.Rozumiem ich.), to zrób to lepiej notmalnie,na coś co lubisz , a nie nomerologicznie programowaniejakiejśpani,bo geniuszato ona z ciebie nie zrobi,natomiast krzywdęmoże,i to wyjdzie,gorzej niżta cholerna13,którąteż mam. I któranierz np.wywaliła mnie z pracy, z biznesu...za todoszłam w życiu, że jestem zupełnie kimś innym, niż się po mnie oczekuje, dzięki numerologii właśnie.
      A to co mówisz,grozi sterowaniem przez jakąśosobętrzecią,przy czym ona samanie ma pojęcia,czymto...grozi,bo tak jakmowisz,11mnie ze środowiska by wyrzuciła. TO jednak cenię,pracę lubię, wydałam na SIEBIEm asę pieniędzy, które dla matki były ważniejsze niżJA.
      Których pożądać po "odbiciu energii" nie ... przestała,za to zaczęła posuwaćsię do ... przestępstwa. Tak, jak w jej "karmie" się zaznaczyło (astrologiczny Pluton w 1 domu - manipulacje, w końcu i ... rak. Chociaż zbieżne z moimi zainteresowania typu "ezo", ale u mnie jest to jak pisałam, też w ważnym miejscu, Uran z Księżycem ).
      Pozdrawiam

Cam (jak myślisz,dlaczego dali bana mi,a nie w nicku Ivanie -która podpisała się w końcu na forum "iv666"
      ?Przez "przemądrzałą" 11 oczywiście.Haha!)

--
      To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..

Kości zostały rzucone.Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
      www.oczary.wordpress.com

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka