Dodaj do ulubionych

nowa winiarnia

10.02.05, 11:32
tzn. juz nie taka nowa. mam na mysli te otwarta niedawno pomiedzy Lipska a
Rondem. Odwiedzilem ja - sympatycznie, ale moim zdaniem troche drogawo...
jakie jest wasze zdanie?
Obserwuj wątek
    • rafi.raf Re: nowa winiarnia 11.02.05, 13:04
      podskocze tam i zdam relacje... jesli tylko znajde moje ulubione wina z chile
      • achzarit Re: nowa winiarnia 11.02.05, 15:42
        Ja kupowałm tam kilka razy.
        Jest taniej niż w Bachusie na Walecznych i wiekszy mix win
        • groszek_n Re: nowa winiarnia 11.02.05, 16:08
          Jeśli chodzi o Dyspense to rzeczywiście fajne miejsce.Kupujemy tam wina już od
          jakiegoś czasu.Jest bardzo duży wybór win a także innych alkoholi.Dzisiaj
          kupowałem tam moje ulubione wino południowo afrykańskie.Własciciel sklepu jest
          bardzo miły Dużo wie o winach.Kilka razy udało nam sie degustowac jakies
          wino.Jest mozliwość uzyskania karty rabatowej która uprawnia do zakupów ze
          żniżka np 15%.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka