essex_boy 10.02.05, 11:32 tzn. juz nie taka nowa. mam na mysli te otwarta niedawno pomiedzy Lipska a Rondem. Odwiedzilem ja - sympatycznie, ale moim zdaniem troche drogawo... jakie jest wasze zdanie? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
rafi.raf Re: nowa winiarnia 11.02.05, 13:04 podskocze tam i zdam relacje... jesli tylko znajde moje ulubione wina z chile Odpowiedz Link
achzarit Re: nowa winiarnia 11.02.05, 15:42 Ja kupowałm tam kilka razy. Jest taniej niż w Bachusie na Walecznych i wiekszy mix win Odpowiedz Link
groszek_n Re: nowa winiarnia 11.02.05, 16:08 Jeśli chodzi o Dyspense to rzeczywiście fajne miejsce.Kupujemy tam wina już od jakiegoś czasu.Jest bardzo duży wybór win a także innych alkoholi.Dzisiaj kupowałem tam moje ulubione wino południowo afrykańskie.Własciciel sklepu jest bardzo miły Dużo wie o winach.Kilka razy udało nam sie degustowac jakies wino.Jest mozliwość uzyskania karty rabatowej która uprawnia do zakupów ze żniżka np 15%. Odpowiedz Link