Dodaj do ulubionych

Plac Zabaw

12.03.05, 11:02
Czy orientujecie sie, gdzie w Mysiadle mozna zabrac dzieciaka na plac zabaw?
Jest cos moze kolo nas? Bo spacer po ulicy to chyba nie najlepszy pomysl.
pozdrawienia od mojego synka leonka :-)

marcin
Obserwuj wątek
    • diveliusz Re: Plac Zabaw 12.03.05, 15:58
      Jest fajny, ogólnodostępny plac zabaw na osiedlu bloków bliżej Puławskiej.
      Byłem tak kilkakrotnie "na zwiadzie" w zeszłe lato. Nieduży ale dla w miarę
      fajny. Niestety piechotą jest to kawałek... Podobno jest jeszcze jeden ale nie
      wiem gdzie.

      Pozdrawiam
      Olek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka