cinek_2000 12.03.05, 11:02 Czy orientujecie sie, gdzie w Mysiadle mozna zabrac dzieciaka na plac zabaw? Jest cos moze kolo nas? Bo spacer po ulicy to chyba nie najlepszy pomysl. pozdrawienia od mojego synka leonka :-) marcin Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
diveliusz Re: Plac Zabaw 12.03.05, 15:58 Jest fajny, ogólnodostępny plac zabaw na osiedlu bloków bliżej Puławskiej. Byłem tak kilkakrotnie "na zwiadzie" w zeszłe lato. Nieduży ale dla w miarę fajny. Niestety piechotą jest to kawałek... Podobno jest jeszcze jeden ale nie wiem gdzie. Pozdrawiam Olek Odpowiedz Link