Puk puk?
Podglądamy bociany
Zaprzyjaźnione forum
Symbol pięćdziesięciolatków

))
Przepraszam, jak należy rozumieć? to zaprzyjaźnione forum?
Widząc puchy tutaj zerknęłam tam. Jak widzę pełna przeprowadzka.
Powiem , ze to nie tyle zaprzyjaznione forum co konkurencyjne forum.
zaprzyjaznionym wg. mnie i jak dla mnie jest forum narty, maniacy zamkow, szwajcaria,
kosciol i religia, zeglarstwo, foto forum
no. nic to. Powodzenia ....