tamaryszek44 19.07.09, 20:47 na degustację naszych wędzonek i wiśniówkę. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
izis52 Re: Zapraszam 19.07.09, 20:57 Dziekuję za zaproszenie. Swoją drogą taaka ilość to na wesele ? Podaj adres, choć myślę - daleko i nim bym dojechała mogą być nieświeże. Odpowiedz Link
natla Re: Zapraszam 19.07.09, 22:25 Rany, nie wytrzymam. Ale sie objesz dobroci Jakbyś była dobrą koleżanką, to byś podesłała jakąś paczkę....hę? Odpowiedz Link
sagittarius954 Re: Zapraszam 20.07.09, 06:49 Tamaryszku Może Coś Tobie chodzi po głowie w związku z tymi wędzonkami Ja w odróżnieniu do Izis mogę i za trzy tygodnie dojechać , wędzonki im starsze tym smaczniejsze , ilość przednia , kolor ładny jeszcze żeby zapach przesłać .... Ach .... Czu może już składać mam życzenia? Odpowiedz Link
wadera1953 Re:Pnącze 20.07.09, 09:42 Co to za pnącze po lewo od wędzarni. Przegrzane od wędzarni ,czy zżółkło z braku odpowiedniego nawożenia. Odpowiedz Link
tamaryszek44 Re:Pnącze 20.07.09, 09:57 Nie ma obawy że zżółkło, jest podlewane i nawożone regularnie. To wiciokrzew i jest żółty z natóry, tak jak niektóre trzmielinki. Odpowiedz Link
tamaryszek44 Re: Zapraszam 20.07.09, 10:40 Sagi, a dlaczego za trzy tygodnie? Mieszkasz na biegunie? Co mi chodzi po głowie.......hmmmm Pozostawiam to twojej wyobraźni, a jak dojdziesz do jakichś wniosków po przemyśleniach, to podziel się nimi. Odpowiedz Link
anoagata Re: Zapraszam 20.07.09, 13:39 Oj myslałam że te wędzonki są moje bo robię identyczne ale wędzarnia to jest superancka,ja korzystam z dużej beczki obrosnietej miętą ale zdjecia nie zrobię. Odpowiedz Link
sagittarius954 Re: Zapraszam 20.07.09, 14:07 A powinnaś Twoja beczka jest przaśna ,ale za to daje to samo co klinkierowa Tamaryszka Ech żebym ja miał choć beczkę ,albo coś do beczki ...chmiel na ten przykład Odpowiedz Link
wadera1953 Re: Zapraszam 20.07.09, 17:02 No to wysyłam Ci trochę chmielu i kwiatki z mo-tyle-m ! Odpowiedz Link