19.07.09, 20:47
na degustację naszych wędzonek i wiśniówkę.
https://img139.imageshack.us/img139/3345/dsc00386dymicawdzarnia.png
https://img12.imageshack.us/img12/3549/dsc00388otwartawdzarnie.png
https://img373.imageshack.us/img373/7489/dsc00389wdzonkigotowe.png
Obserwuj wątek
    • izis52 Re: Zapraszam 19.07.09, 20:57
      Dziekuję za zaproszenie. Swoją drogą taaka ilość to na wesele ?
      Podaj adres, choć myślę - daleko i nim bym dojechała mogą być
      nieświeże.
      • natla Re: Zapraszam 19.07.09, 22:25
        Rany, nie wytrzymam. Ale sie objesz dobroci big_grin Jakbyś była dobrą
        koleżanką, to byś podesłała jakąś paczkę....hę? smile
        • an.ta Re: Zapraszam 19.07.09, 22:59
          Ale ja tu tej obiecanej wiśniówki nie widzę...wink
          • sagittarius954 Re: Zapraszam 20.07.09, 06:49
            Tamaryszku smile Może Coś Tobie chodzi po głowie w związku z tymi wędzonkami smile Ja
            w odróżnieniu do Izis mogę i za trzy tygodnie dojechać , wędzonki im starsze tym
            smaczniejsze , ilość przednia , kolor ładny jeszcze żeby zapach przesłać ....
            Ach ....
            Czu może już składać mam życzenia? smile
            • wadera1953 Re:Pnącze 20.07.09, 09:42
              Co to za pnącze po lewo od wędzarni. Przegrzane od wędzarni ,czy zżółkło z braku
              odpowiedniego nawożenia.
              • tamaryszek44 Re:Pnącze 20.07.09, 09:57
                Nie ma obawy że zżółkło, jest podlewane i nawożone regularnie. To wiciokrzew i jest żółty z natóry, tak jak niektóre trzmielinki.
                • tamaryszek44 Re:Pnącze 20.07.09, 10:36
                  Oj, na byka nie patrzcie.
            • tamaryszek44 Re: Zapraszam 20.07.09, 10:40
              Sagi, a dlaczego za trzy tygodnie? Mieszkasz na biegunie?
              Co mi chodzi po głowie.......hmmmm
              Pozostawiam to twojej wyobraźni, a jak dojdziesz do jakichś wniosków po przemyśleniach, to podziel się nimi.
              • anoagata Re: Zapraszam 20.07.09, 13:39
                Oj myslałam że te wędzonki są moje bo robię identyczne ale wędzarnia to jest
                superancka,ja korzystam z dużej beczki obrosnietej miętą ale zdjecia nie zrobię.
                • sagittarius954 Re: Zapraszam 20.07.09, 14:07
                  A powinnaś smile Twoja beczka jest przaśna ,ale za to daje to samo co klinkierowa
                  Tamaryszka smile
                  Ech żebym ja miał choć beczkę ,albo coś do beczki ...chmiel na ten przykładbig_grin
                  • wadera1953 Re: Zapraszam 20.07.09, 17:02
                    No to wysyłam Ci trochę chmielu i kwiatki z mo-tyle-m !

                    http://i26.tinypic.com/2vdfz41.jpg
                    http://i25.tinypic.com/34higrp.jpg
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka