Odebrałam dziś wyniki moich badań...jestem całkowicie zdrowa....tylko
dlaczego do cholerci jestem tak bardzo senna i krew z nosa leci mi prawie
codziennie(ostatnio na szczęcie mniej

) No i jeszcze ciśnienie mam
prawidłowe ale idące w kierunku niskiego...to chyba dlatego ciągle chce mi
się spać...
No ale mam wszystko w normie tzn. moją krewkę...