21.03.05, 19:50
Odebrałam dziś wyniki moich badań...jestem całkowicie zdrowa....tylko
dlaczego do cholerci jestem tak bardzo senna i krew z nosa leci mi prawie
codziennie(ostatnio na szczęcie mniej smile) No i jeszcze ciśnienie mam
prawidłowe ale idące w kierunku niskiego...to chyba dlatego ciągle chce mi
się spać...
No ale mam wszystko w normie tzn. moją krewkę...
Obserwuj wątek
    • konrado80 Re: In szok 21.03.05, 19:54
      moze w pokoju masz za suche powietrze?
      powies na noc na grzejniku jakas mokra szmate
    • zapalniczka Re: In szok 21.03.05, 19:55
      moze ta krew przez to ze jest takie suche powietrze, ogrzewanie itp. a moze
      masz slabe naczynka krwionosne... lykaj rutinoscorbin smile
    • cafe_justysia Re: In szok 21.03.05, 20:01
      Rutinoscorbin łykam...może to powietrze jest złe...ale w pokoju spędzam mało
      czasu...zazwyczaj tylko śpię...ale to może z tego wynika,chyba powieszę taki
      gliniany pojemnik na wodę na grzejniku...
      • anisua Re: In szok 21.03.05, 20:10
        sennosc, oslabienie to uroki niskiego cisnienia
        a poza tym nagle zmiany pogody, raz cieplo raz zimno kazdemu daja sie we znaki
        i nasz organizm zaczyna wariowac..wink
        tzw.przesilenie zimowo - wiosenne
        niedlugo powinno byc lepiejwink

        a na krwawienia z nosa pomaga rzeczywiscie rutinoscorbin....
        czasem taka uroda dziewczyn...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka