Dodaj do ulubionych

No i musialam

08.05.07, 22:13
zalozyc nowy watek zeby ci odpowiedziecsmile)
Tamten ma sluzyc do liczenia glosow a nie dyskusjismile
A badania służą poszerzaniu wiedzy. Zazwyczaj...
Są jakieś inne powody przeprowadzania badansmile??
Obserwuj wątek
    • konrado80 Re: No i musialam 08.05.07, 23:52
      nie przejmuj sie nim, on zawsze bedzie sie czepial smile))
      • sottobosco Re: No i musialam 08.05.07, 23:55
        zdążyłam już zauważyćsmile
        • sottobosco Re: No i musialam 08.05.07, 23:56
          a Ty czemu się włóczysz zamiast iść spać?
          • konrado80 Re: No i musialam 08.05.07, 23:57
            zaraz zaraz, to Ty mowilas ze idziesz spac tongue_outP
            ja nic nie mowilem, tylko sie pozegnalem grzecznie wink)
        • konrado80 Re: No i musialam 08.05.07, 23:56
          a czy Ty juz czasem nie szlas spac? tongue_out
          • sottobosco Re: No i musialam 08.05.07, 23:57
            czekam na godzinę duchow
            • konrado80 Re: No i musialam 08.05.07, 23:58
              a o ktorej ona??
              • sottobosco Re: No i musialam 08.05.07, 23:59
                jak już wyzionę ducha wtedy będzie godzina duchów smile
                • konrado80 Re: No i musialam 09.05.07, 00:01
                  to daj znac smile

                  PS. widze ze spodobalo sie Tobie tutaj wink
                  • sottobosco Re: No i musialam 09.05.07, 00:04

                    jezeli nie zauwazyles to pokaze Ci palcem
                    TUTAJ NIKOGO NIE MA!!!
                    w porównaniu z FM to jest oaza spokoju
                    ale moze wlasnie ten spokoj przyciągasmile))
                    • konrado80 Re: No i musialam 09.05.07, 00:06
                      a to na fm tez bywasz?? nie zauwazylem, hmm
                      ech, kiedys to sie tu dzialo...
                      • sottobosco Re: No i musialam 09.05.07, 00:09
                        FK miałam napisać
                        na FM zaglądam ale tam czasem za dużo bicia piany jest
                        i armia świstaków nawija setną warstwę sreberkasmile
                        • konrado80 Re: No i musialam 09.05.07, 00:13
                          tak tez myslalem smile
                          tam to jakis dziwny klimat jest...
                          • sottobosco Re: No i musialam 09.05.07, 00:16
                            to przyznaj mi się ilu kobietom dzisiaj w głowie zawracałeś ;P
                            • konrado80 Re: No i musialam 09.05.07, 00:28
                              tylko jednej tongue_out
                              • sottobosco Re: No i musialam 09.05.07, 00:31
                                ech szczesciara wink))

                                stajesz sie monogamistyczny? kurcze wszystkie stracimy smile
                                • konrado80 Re: No i musialam 09.05.07, 00:33
                                  a co stracicie?? smile
                                  • sottobosco Re: No i musialam 09.05.07, 00:37
                                    ewentualny ale niekonieczny seks ;PPP
                                    i nad czym ja się będę teraz zastanawiać?
                                    • konrado80 Re: No i musialam 09.05.07, 00:41
                                      nad herbata, piwem, spacerem tongue_out

                                      ok Sotto, ja zmykam, bo za 6 godz musze wstac, a w pierwszy dzien do pracy nie
                                      wolno sie spoznic smile)

                                      jeszcze raz slodkichsnow
                                      do jutra
                                      • sottobosco Re: No i musialam 09.05.07, 00:42
                                        no i nadeszla godzina duchówsmile))
                                    • pomysl.po.wypiciu Re: No i musialam 09.05.07, 11:32
                                      sottobosco napisała:
                                      > ewentualny ale niekonieczny seks ;PPP
                                      > i nad czym ja się będę teraz zastanawiać?

                                      aaaa...
                                      to teraz juz wiem skad te obawy konrado odnosnie dziecka smile
                                      • sottobosco Re: No i musialam 09.05.07, 12:22
                                        a to Konrad obawia sie jakichś dzieci??
                                        no zobacz, nic mi o tym nie wspominal...

                                        każdy ma jakieś fobiesmile))
                                        • pomysl.po.wypiciu Re: No i musialam 09.05.07, 12:38
                                          no wiesz, wbrew pozorom dzieci nie biora sie z kapusty
                                          • sottobosco Re: No i musialam 09.05.07, 12:52
                                            z kapusty nie tyle wiem mama mi mówiłasmile
                                            ale kazdy powazny czlowiek slyszal o bocianach wink
                                            • pomysl.po.wypiciu Re: No i musialam 09.05.07, 13:32
                                              bociany powiadasz.. a to ciekawe smile
                                              • sottobosco Re: No i musialam 09.05.07, 14:02
                                                ja to mam na ten temat troche inna teorie ale nie bede dyskutować ze starszymismile)
                                                • pomysl.po.wypiciu Re: No i musialam 09.05.07, 14:07
                                                  ale chyba Twoja mama nie czyta forum, zakladam rowniez ze jestes pelnoletnia
                                                  wiec mozesz spokojnie sie wypowiedziec smile
                                                  • sottobosco Re: No i musialam 09.05.07, 14:17
                                                    pełnoletnia to na pewno ale czy odpowiednio dojrzała?
                                                    w dzisiejszych czasach mozna być "niedoroslym" przez cale zyciesmile
                                                  • fleshless gwoli ścisłości 09.05.07, 14:43
                                                    sottobosco napisała:

                                                    > w dzisiejszych czasach mozna być "niedoroslym" przez cale zyciesmile

                                                    w każdych moszna... znaczy można...

                                                    ;]
                                                  • sottobosco Re: gwoli ścisłości 09.05.07, 14:49
                                                    no tak tylko obecnie zycie oferuje nam tyle rozrywek ze po prostu aż kusi żeby
                                                    nie dorastaćsmile
                                                  • fleshless Re: gwoli ścisłości 09.05.07, 14:51
                                                    sottobosco napisała:

                                                    > no tak tylko obecnie zycie oferuje nam tyle rozrywek ze po prostu aż kusi żeby
                                                    > nie dorastaćsmile

                                                    nie wiem ło czym mówisz ;P
                                                  • sottobosco Re: gwoli ścisłości 09.05.07, 14:56
                                                    jak Ty nie wiesz co to rozrywka to ja nie będę Ci tego tłumaczyć ;P
                                                  • fleshless Re: gwoli ścisłości 09.05.07, 15:05
                                                    sottobosco napisała:

                                                    > jak Ty nie wiesz co to rozrywka to ja nie będę Ci tego tłumaczyć ;P

                                                    ja wiem co to rozrywka (mniej więcej) ale nie wiem dlaczego to ma oznaczać
                                                    niedorastanie ;P
                                                  • sottobosco Re: gwoli ścisłości 09.05.07, 15:08
                                                    Ty wiesz mniej więcej co to rozrywka a ja wiem mniej wiecej co to dorastanie
                                                    hmmm.... mogą być problemy z komunikacją ;P
                                                  • fleshless Re: gwoli ścisłości 09.05.07, 15:17
                                                    sottobosco napisała:

                                                    > Ty wiesz mniej więcej co to rozrywka a ja wiem mniej wiecej co to dorastanie
                                                    > hmmm.... mogą być problemy z komunikacją ;P

                                                    wszystko co wiemy, wiemy mniej więcej ;P
                                                  • pomysl.po.wypiciu Re: No i musialam 09.05.07, 18:58
                                                    najwazniejsze ze pelnoletnia smile
                                                  • sottobosco Re: No i musialam 09.05.07, 21:00
                                                    no basmile
                                                    dojrzeć można w trakcie wink)
                                                  • pomysl.po.wypiciu Re: No i musialam 09.05.07, 21:09
                                                    w trakcie? ale w trakcie czego? suspicious
                                                  • sottobosco Re: No i musialam 09.05.07, 21:18
                                                    eeee... no... ten tego...
                                                    niektore rzeczy dojrzewają podczas leżakowania ;P
                                                    ja myślę że ze mną to nie takie proste tongue_outP
                                                  • pomysl.po.wypiciu Re: No i musialam 09.05.07, 21:44
                                                    no można i na leżąco wink
                                                  • sottobosco Re: No i musialam 09.05.07, 21:49
                                                    no przecież mówię że nie bardzo smile
                                                    jak długo jesteś w stanie spokojnie leżakować???
                                                    nie da sie dojrzeć w 5 minut ;P
    • fleshless Dzieciaki, wieta co to jest gadu - gadu? abo tlen 09.05.07, 10:25
      abo co tam jeszcze jest, abo poczta mailowa, albo coś takiego jak telefon, o
      takim przeżytku jak papier i poczta polska nie wspominając? ;>
      • sottobosco Re: Dzieciaki, wieta co to jest gadu - gadu? abo 09.05.07, 10:36
        czy w jakiś sposób zajęłam Twoją przestrzeń życiową???
        chyba niczego Ci nie ubyło przez moją z Konradem rozmowę na tym forum?
        • fleshless oj no 09.05.07, 11:02
          niby nie ubyło, ale wisz, od zobaczenia gołego dupala ekshibicjonisty w parku
          miejskim też w zasadzie nic nie ubywa ;PP
          • sottobosco Re: oj no 09.05.07, 11:06
            no pewnie ze nie ubywa
            a nawet przybywa
            choćby ciekawych nowych doświadczen
            ekshibicjonisci sa ok. przynajmniej nie przekraczają pewnych granic ;PP

            • fleshless wisz 09.05.07, 11:27
              właściwie to se można gadać co się chce, ale prowadzenie prywatnej rozmowy na
              forum przeznaczonych dla wszystkich, to po co to? ;>
              • sottobosco Re: wisz 09.05.07, 11:52
                a po to
                bo tak
                masz jakies kontrargumentysmile))???
                • fleshless Re: wisz 09.05.07, 12:16
                  sottobosco napisała:

                  > a po to
                  > bo tak
                  > masz jakies kontrargumentysmile))???

                  no... w zasadzie... to
                  poza tym ekshibicjonizmem i letkim mrowieniem dysonansu poznawczego, no to nie...

                  ;P
                  • sottobosco Re: wisz 09.05.07, 12:29
                    taaa
                    tym bardziej że ta nasza teraźniejsza rozmowa też dotyczy spraw ogólnych i
                    wielkiego świata ;PP
                    • fleshless Re: wisz 09.05.07, 12:35
                      sottobosco napisała:

                      > taaa
                      > tym bardziej że ta nasza teraźniejsza rozmowa też dotyczy spraw ogólnych i
                      > wielkiego świata ;PP

                      łoj tu nie chodzi o wielgi świat ;P
                      • sottobosco Re: wisz 09.05.07, 12:46
                        a o co chodzi???
                        o wielkim swiecie nie, o malych sprawach tez nie, to o czym mozna rozmawiac???
                        • lobotomia_story Re: wisz 09.05.07, 12:50
                          sottobosco napisała:

                          > a o co chodzi???
                          > o wielkim swiecie nie, o malych sprawach tez nie, to o czym mozna rozmawiac???

                          hehe
                          nie o chodzi o wielkie albo małe sprawy, tylko chodzi o to żeby zwykłych
                          prawytnych rozmów typu : heloł bejbe, idę na spacer z psem, a za 3 min przyszłam
                          z psem, idę do łazienki, a za minutę: wróciłam z łazienki;
                          rozmów typu cześć - cześć, rozmów, które w żaden sposób nie odnoszą się do
                          pozostałych uczestników forum, co do zasady na forum nie prowadzić, ot i cała
                          filozofia.
                          chodzi o względy organizacyjno - porządkowe i takie tam ;]
                          • sottobosco Re: wisz 09.05.07, 12:53
                            ależ porządek mamy idealnysmile))
                            zobacz jakie wzorcowe drzewka nam wychodząsmile
                            jak spod linijki ;PP
                • pomysl.po.wypiciu ja 09.05.07, 12:18
                  mam, ale nie uzyje smile
                  • sottobosco Re: ja 09.05.07, 12:26
                    a czemu to jeśli można wiedzieć??
                    • pomysl.po.wypiciu Re: ja 09.05.07, 12:39
                      bo nie widze potrzeby wink
                      • sottobosco Re: ja 09.05.07, 12:55
                        kurcze rozwiń zdanie bo nawet nie bardzo mam się o co zaczepić w tej Twojej
                        wypowiedzi ;D
                        • pomysl.po.wypiciu Re: ja 09.05.07, 13:33
                          no no, zadowoli Cie rozwiniecie wypowiedzi?
                          • sottobosco Re: ja 09.05.07, 13:38
                            ech...
                            od czegoś trzeba zacząćsmile

                            jak już się zacznie to moze uda się pójść dalej ;P
                            sugerujesz że mam jakieś wyjątkowo duże wymagania?
                            otóż nie, duże nie są, ale za to oryginalne smile))
                            • pomysl.po.wypiciu Re: ja 09.05.07, 13:44
                              otoz nie sugeruje ze masz dzue wymagania tylko wlasnie jakies takie udziwnione tongue_out
                              • sottobosco Re: ja 09.05.07, 13:49
                                ok
                                a co rozumiesz przez udziwnione??
                                • pomysl.po.wypiciu Re: ja 09.05.07, 13:53
                                  w sumie to tylko taki zwrot, malo co mnie dziwi ;P
                                  • sottobosco Re: ja 09.05.07, 14:01
                                    ufff az mi ulzylosmile
                                    a już zaczynalam sie czuc co nieco dziwnie i nawet zastanawiać się zaczelam nad sobą
                                    ale skoro mowisz że to tylko taki dziwny zwrot z Twojej strony to odłoże jeszcze
                                    na chwilę te myśleniewink)
                                    • pomysl.po.wypiciu Re: ja 09.05.07, 14:08
                                      tak, nie nalezy sie przemeczac smile
                                      • sottobosco Re: ja 09.05.07, 14:14
                                        hmmmm...
                                        czuje jakąś złośliwość w powietrzu
                                        a może to ozon po pierwszej w tym roku burzy?
                                        • pomysl.po.wypiciu Re: ja 09.05.07, 14:30
                                          ja?? zlosliwy??
                                          czy aniol moze byc zlosliwy? wink
                                          • sottobosco Re: ja 09.05.07, 14:36
                                            anioły uprawiają ten najgorszy rodzaj złośliwości
                                            mianowicie aureolka przeslania im swiat i nie widza tego ze moga komus dokuczyctongue_out
                                            • pomysl.po.wypiciu Re: ja 09.05.07, 14:56
                                              upadle anioly nie maja aureolki tongue_out
                                              • sottobosco Re: ja 09.05.07, 14:57
                                                aaaaa to Ty z TYCH aniołówsmile)
                                                nonono... ciekawesmile
                                              • fleshless Re: ja 09.05.07, 15:07
                                                pomysl.po.wypiciu napisał:

                                                > upadle anioly nie maja aureolki tongue_out

                                                mają tylko, że opadłe do kolan, dlatego taki anioł i fik! i jest upadły
            • pomysl.po.wypiciu Re: oj no 09.05.07, 11:30
              ekshibicjonistki tez sa ok ale pod warunkiem jak a ladne
              inaczej moze grozic trauma tongue_out
              • sottobosco Re: oj no 09.05.07, 11:53
                trauma?
                ja to sie obawiam ze mozna umrzeć śmiercią natychmiastową
                ze śmiechusmile)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka