Gość: orzech
IP: *.s02.a013.ap.plala.or.jp
20.07.05, 21:21
Mam okolo 500 tys. do zainwestowania w Polsce. Na kilka lat. Sklonnosc do
ryzyka srednia. Co radzicie? Nie mam czasu, zeby codziennie dogladac
pieniedzy, wiec raczej gra akcjami odpada. Gielda jest mocno wysrobowana, czy
warto teraz wchodzic w jakis dynamiczny fundusz, czy moze lepiej poczekac do
spadku, np. po wyborach.
Kuzyn radzi tez kupno za czesc ziemi rolnej, bo sa doplaty no i cena ma
rosnac.
A moze jakies inne propozycje?