aneta.zabek 06.10.07, 18:45 Witam. Mam taka prosbe. Dostalam 20,000 zł. Zupelnie nie orientuje sie gdzie ulokowac te pieniadze tak by bylo najkorzystniej.(bank,lokata,gielda... co robic?) bardzo prosze o rade. Pozdrawiam serdecznie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
krzysztofsf Re: Co robic? 06.10.07, 22:09 Musisz sie zastanowic na ile chcesz lokowac te pieniadze - rok, 5 lat, dwadziescia i potem poszukac co ci pod to najlepiej pasuje. Rowniez istotny jest twoj prog odpornosci na rysyko - jesli zainwestujesz w cos, co zamiast procentowac, zacznie zmniejszac swoja wartosc. W miedzyczasie wplac na cos w miare oprocentowanego (emax plus w mBanku, konto oszczednosciowe w Polbanku itp) skad bedziesz mogla bezproblemowo bez utraty odsetek wycofac pieniadze gdy sie juz zastanowisz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: voo Re: Co robic? IP: *.gdynia.mm.pl 07.10.07, 15:40 najkorzystniej: proponuję forex albo futures na GPW.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piotrek Re: Co robic? IP: 83.238.70.* 07.10.07, 22:52 Bez doświadczenia? To najlepszy sposób by stracić pieniądze Odpowiedz Link Zgłoś
krzysztofsf Re: Co robic? 07.10.07, 22:55 Gość portalu: Piotrek napisał(a): > Bez doświadczenia? To najlepszy sposób by stracić pieniądze zaraz stracic.....Mi sie tylko lekko skurczyly......(Pozdrowienia dla fanow praw poboru Ponarfeha ;) ) Odpowiedz Link Zgłoś
mich.999 Re: Co robic? 07.10.07, 16:45 Dobrze zarobić możesz inwestując w giełdę,ale też możesz stracić.Banki oferują różne fundusze inwestycyjne ale trzeba spokojnie przemyśleć oferty.Póki co najlepiej wpłać pieniądze na emax-plus w mBanku lub Otwarte Konto Oszczędnościowe w ING Bank Śląski.W każdej chwili możesz pieniądze wycofać a oprocentowanie jest lepsze niż na rachunku a'vista. Odpowiedz Link Zgłoś
wieslaw.tomczyk Re: Co robic? 07.10.07, 17:06 wszystko zależy od tego na jaki okres chcesz ulokować pieniądze, czy możesz pozwolić sobie na większe ryzyko czy nie... Najlepiej porozmawiać i wtedy podjąć decyzję. Podaj na mail numer telefonu, zadzwonię i pomogę podjąć Ci decyzję. mój mail: w.tomczyk@primeinvest.pl Odpowiedz Link Zgłoś