Gość: Halina IP: *.ip-pluggen.com 28.07.04, 22:22 Czy jest ona tak znana w Swinoujsciu jak w Malmo? www.expressen.se/index.jsp?a=164324 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zwolinka Re: Czy znacie te dziewczyne? 29.07.04, 11:48 JAsne, tak samo jak język szwedzki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zbynio Re: Czy znacie te dziewczyne? IP: *.uznam.net.pl / *.uznam.net.pl 29.07.04, 12:23 małe tłumaczenie prosze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Halina Re: Czy znacie te dziewczyne? IP: *.ip-pluggen.com 29.07.04, 14:26 Pofatygujcie sie na forum SZCZECIN. Tam napisalam o wszystkim. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja@ Re: Czy znacie te dziewczyne? IP: *.uznam.net.pl / *.uznam.net.pl 30.07.04, 00:24 Halinko co do fryzjera to nazwa jego:"piękne włosy".A na fotce jest Karolina;-) Pozdrawiam ja@ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Halina Re: Czy znacie te dziewczyne? IP: *.ip-pluggen.com 30.07.04, 10:37 "Piekne wlosy"? Tak, to tam powinna pojsc moja znajoma, a nie do tego "Salon 5", ktory jej polecila pani mieszkajaca w Swinoujsciu jako NAJLEPSZY! Do tego wlascicielka po spaleniu kolezance wlosow chciala je "ratowac" perchydrolem, na co kolezanka oczywiscie nie pozwolila! W kazdym razie ta fryzjerka ma popsuta opinie, bo kolezanka odwiedzila jeszcze kilka zakladow fryzjerskich w Swinoujsciu, gdzie prosila o ratowanie jej wlosow i wszedzie nie mogli pojac jak ta fryzjerka mogla tak zrobic! Rozumiem, ze znasz te dziewczyne, ale czy jej przypadek byl tak slawny jak w poludniowej Szwecji? Pisano o niej w gazetach, pokazywano ja w telewizji. Potem przyjechala do niej matka, i sie nia opiekowala, bo szpital zalatwil im mieszkanie w ktorym mogly mieszkac po pare miesiecy miedzy operacjami. Moja znajoma byla tlumaczka tej dziewczynki w szpitalu, bo jest tlumaczem medycznym. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja@ Karolina IP: *.uznam.net.pl / *.uznam.net.pl 30.07.04, 12:27 no cóż twoja koleżanka powinna teraz cierpliwie czekać na odrośnięcie włosów a potem nie dawać ich dotknąc żadnemu papudrokowi.To tak jak z kremami do twarzy jeden drogi ale za to dobry. Co do Karoliny to rzeczywiście dziewczyna się wycierpiała.Bardzo mi jej żal było jak to dobrze,że ułożyła sobie życie i jest już ok chociaż wiem,że ślad w psychice pozostanie niestety na całe życie.Nie tu w Polsce o Niej nic nie słyszałam natomiast dowiedziałam się o Niej z mediów Niemieckich i Szweckich.Nawet w Kanadzie było o tym głośno akurat w tym czasie byłam w Toronto na wakacjach a Polska kłuci się która marchewka na rynku pochodzi z legalnego ogródka szkoda gadać. Halinko mam małe niedyskretne pytanie możesz napisać do mnie na prywatna pocztę jeśli zechcesz podam Ci adres.Dlaczego wróciłaś po latach do sprawy Karoliny?. Mam wrażenie (ale to tylko moje odczucie-rozumiesz prawda)priv. Pozdrawiam bardzo serdecznie z upalnego Świnoujścia.Twoje słońce gdzie grzeje? ja@ Odpowiedz Link Zgłoś