Dodaj do ulubionych

Najlepsza wódka

IP: *.uznam.net.pl 12.05.09, 18:27
Hej
Jaką polecacie wódkę na wesele?
Obserwuj wątek
    • Gość: xyz Re: Najlepsza wódka IP: *.uznam.net.pl 13.05.09, 08:03
      wasiazpodlasia jest smakoszem gorzaly - "poranek na wschodzie".
      szukaj jej opinii.
      • Gość: koń Re: Najlepsza wódka IP: *.uznam.net.pl 13.05.09, 10:58
        a bez alkoholu się bawcie :) samo zioło i dragi;)
        • Gość: shummir Re: Najlepsza wódka IP: *.uznam.net.pl 13.05.09, 12:08
          szczerze mówiąc spodziewałam się takich odpowiedzi...
          ale poważnie pytam co poecacie np. bols, soplica - słyszałam ze
          dobra, wyborowa?
    • bellatrix.lestrange Re: Najlepsza wódka 13.05.09, 21:04
      sobieski
      • Gość: kazik Re: Najlepsza wódka IP: 96.18.162.* 16.05.09, 02:42
        ja polecam GREY GOOSE VODKA.nikt sie nie zawiedzie.tylko pamietaj o
        jednym,o umiarkowaniu i nalezyta kontrola na weselu.bo to ma byc
        wspolna radosc i zabawa,a nie okazja do ochlania i wstydu.nawet Bog
        nie jest przeciwko alkoholowi,zaleca tylko rozsadek.milego wesela.
        • Gość: hehe Re: Najlepsza wódka IP: 217.97.193.* 16.05.09, 10:02
          A najlepsze wino czerwone to KELERIS z Biedronki.
          • Gość: gosc Re: Najlepsza wódka IP: *.uznam.net.pl 16.05.09, 19:38
            Polecam Edelkirshe - wino:)
      • hellious Re: Najlepsza wódka 25.08.09, 13:29
        Bellatrix, ty jestes ze swinoujscia???? Czy wpadlas towarzysko?
    • Gość: poweselna Re: Najlepsza wódka IP: *.uznam.net.pl 16.05.09, 20:44
      wyborowa z lidla duża,ok i ekonomicznie
    • Gość: hehe Re: Najlepsza wódka IP: *.uznam.net.pl 23.08.09, 14:06
      bimberek
      • Gość: :) Re: Najlepsza wódka IP: *.uznam.net.pl 24.08.09, 23:08
        Wyborowa :) lub do kupienia w niemczech Parlament lub standard
        platinum:)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka