Gość: shummir IP: *.uznam.net.pl 12.05.09, 18:27 Hej Jaką polecacie wódkę na wesele? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: xyz Re: Najlepsza wódka IP: *.uznam.net.pl 13.05.09, 08:03 wasiazpodlasia jest smakoszem gorzaly - "poranek na wschodzie". szukaj jej opinii. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koń Re: Najlepsza wódka IP: *.uznam.net.pl 13.05.09, 10:58 a bez alkoholu się bawcie :) samo zioło i dragi;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: shummir Re: Najlepsza wódka IP: *.uznam.net.pl 13.05.09, 12:08 szczerze mówiąc spodziewałam się takich odpowiedzi... ale poważnie pytam co poecacie np. bols, soplica - słyszałam ze dobra, wyborowa? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kazik Re: Najlepsza wódka IP: 96.18.162.* 16.05.09, 02:42 ja polecam GREY GOOSE VODKA.nikt sie nie zawiedzie.tylko pamietaj o jednym,o umiarkowaniu i nalezyta kontrola na weselu.bo to ma byc wspolna radosc i zabawa,a nie okazja do ochlania i wstydu.nawet Bog nie jest przeciwko alkoholowi,zaleca tylko rozsadek.milego wesela. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hehe Re: Najlepsza wódka IP: 217.97.193.* 16.05.09, 10:02 A najlepsze wino czerwone to KELERIS z Biedronki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: Najlepsza wódka IP: *.uznam.net.pl 16.05.09, 19:38 Polecam Edelkirshe - wino:) Odpowiedz Link Zgłoś
hellious Re: Najlepsza wódka 25.08.09, 13:29 Bellatrix, ty jestes ze swinoujscia???? Czy wpadlas towarzysko? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: poweselna Re: Najlepsza wódka IP: *.uznam.net.pl 16.05.09, 20:44 wyborowa z lidla duża,ok i ekonomicznie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :) Re: Najlepsza wódka IP: *.uznam.net.pl 24.08.09, 23:08 Wyborowa :) lub do kupienia w niemczech Parlament lub standard platinum:) Odpowiedz Link Zgłoś