Dodaj do ulubionych

...byle nie NAIWNOŚĆ

19.11.04, 23:38
To chyba sen...myslalam kazdego ranka. pO 1 1/2 roku marze aby to byl sen.
DLACZEGO?????
Napisze wszystko jak "na spowiedzi" tylko niech znajdzie sie autorytet w
temacie KŁAMSTWO
Pozdrawiam mocno niecierpliwa
Obserwuj wątek
    • kruszynka301 Re: ...byle nie NAIWNOŚĆ 20.11.04, 09:41
      Na tym forum jest dużo autorytetów w tej dziedzinie, zarówno ze strony okłamywanego, jak i okłamującego, w dodatku wzajemnie się szanujemy i wymieniamy poglądy w kulturalny sposób....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka