totylkojala 19.11.04, 23:38 To chyba sen...myslalam kazdego ranka. pO 1 1/2 roku marze aby to byl sen. DLACZEGO????? Napisze wszystko jak "na spowiedzi" tylko niech znajdzie sie autorytet w temacie KŁAMSTWO Pozdrawiam mocno niecierpliwa Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kruszynka301 Re: ...byle nie NAIWNOŚĆ 20.11.04, 09:41 Na tym forum jest dużo autorytetów w tej dziedzinie, zarówno ze strony okłamywanego, jak i okłamującego, w dodatku wzajemnie się szanujemy i wymieniamy poglądy w kulturalny sposób.... Odpowiedz Link