Dodaj do ulubionych

a mnie się dziś w nocy sniły krowy

09.08.05, 14:59
smile))
skakały po ogródku jak mój pies, wcinały trawę, co mnie cieszyło, leżały
bykiem wink
teraz sobie to przypomniałam, jak jedna z nich chciała perzskoczyć
płot big_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grin

super sen
i takich zabawnych snów wszystkim życzę, a szczególnie magnunie
Obserwuj wątek
    • magnuna Re: a mnie się dziś w nocy sniły krowy 09.08.05, 15:07
      Dzieki Anjusmile i oby wiecej takich snow dla CIebiesmile A czy Ty aby nie za duzo
      ogladalas reklam serow Tureksmile?
      • scriptus Re: a mnie się dziś w nocy sniły krowy 09.08.05, 15:08
        Takie sny chyba nie sa zle ;DDDDDDDD
      • anja_pl Re: a mnie się dziś w nocy sniły krowy 09.08.05, 15:14
        telewizor jak ścieram z niego kurze big_grinbig_grinbig_grin
        muszę synowi kazać ścierać , On jest telemaniakiem, big_grinbig_grinbig_grin
    • bursztynowe Re: a mnie się dziś w nocy sniły krowy 09.08.05, 15:16
      a mnie się śniło, że ukradli mi samochód...

      czy to oznacza obłędny seks?
      • julka1800 Re: a mnie się dziś w nocy sniły krowy 09.08.05, 15:25
        wlasnie to TO oznacza smile))

        sen z szefem w roli głównej tez wink))
        • scrivo Re: a mnie się dziś w nocy sniły krowy 09.08.05, 15:35

          co ja biedna mam powiedziecsad
          mnie śnił sie scriptus z bezecnym, którzy hasali na jakimś przyjatku dolewając bezecnie soku ananasowego do białego winatongue_out
          chyba wczoraj za dużo wypiłam czerwonej kadarki i dla konrastu mój organizm a wraz z nim moja podświadomość domagają się białego.
          prosze mi wyjasnic, co to oznacza?
          • anja_pl Re: a mnie się dziś w nocy sniły krowy 09.08.05, 15:56
            Wino (wg Babilończyków)
            ~ pić - dobre zdrowie oraz długie i szczęśliwe życie
            ~ pić wino w towarzystwie - zapowiedź własnego wesela lub licznej rodziny
            Wino (wg Chaldejczyków)
            ~ wino czerwone - dobry humor
            ~ wino białe - zadowolenie

            tylko nie wiem co z tyn sokiem zrobic big_grinbig_grinbig_grinbig_grin
            czyżby mieli wprawić Ciebie w doskonały nastrój ??
            tongue_outtongue_outtongue_outtongue_out
          • scriptus Re: a mnie się dziś w nocy sniły krowy 09.08.05, 18:52
            Rzeczywiście, bezeceństwa przeokrytne Ci się śnią ;DDDDDDDDDDDD
            • bezecnymen Re: a mnie się dziś w nocy sniły krowy 09.08.05, 21:44
              scrivo, a w jakiej postaci onże bezecny ci się objawił? jako byczek
              Fernando...do pary z tymi anjowymi krówkami??
              • scrivo Re: a mnie się dziś w nocy sniły krowy 09.08.05, 21:51

                brykał wkoło stolików więc moze i byczektongue_out
    • julka1800 Re: a mnie się dziś sniło 10.08.05, 08:51
      że kolejny raz sie przeprowadzam,
      a ja już nigdzie nie chce sie przeprowadzać1

      W dodatku widziałam całe nowe mieszkanko bardzo dokładnie, była tam moja
      siostra ktora twierdzila ze jest takie ladne i okolica tez, a ja nie moglam
      opedzic sie od mysli ze to mieszkanie i oklica to koszmarek

      na szczescie obudziłam sie ... w swoim łożku i swoim nowym-starym mieszkaniu

      co za ulga...
      • bezecnymen pytanie mam 10.08.05, 08:58
        czy ktoś tutaj zna się na tłumaczeniu snów?
        dlaczego niektóre sny są kolorowe, a inne czarno-białe?
        dlaczego mi się rzadko coś śni, albo nie pamiętam co po przebudzeniu?
        a Twój sen Julko zapewna zapowiada podróż do miejsca, w którym przy siostrach
        (i braciach) w nieszczęściu poczujesz się jak w domusmile
        fajna wykładnia? big_grinDDDDDD
        • julka1800 Re: pytanie mam 10.08.05, 09:09
          no cóż na tłumaczeniu snów nie znam sie wcale, ani na horoskopach, biorytmach i
          innych czortach
          wiec Ci nie pomogę

          Piszesz ze czeka mnie podróż ... hmmm zobaczymy ...
        • anja_pl Re: pytanie mam 10.08.05, 09:22
          bezecnymen napisał:

          > a Twój sen Julko zapewna zapowiada podróż do miejsca, w którym przy siostrach
          > (i braciach) w nieszczęściu poczujesz się jak w domusmile
          > fajna wykładnia? big_grinDDDDDD

          podoba mi się Twoja pozytywna wykładnia snu big_grinDDDDDDDD
          • e.mes Re: pytanie mam 10.08.05, 12:48
            anja_pl napisała:
            >
            > podoba mi się Twoja pozytywna wykładnia snu big_grinDDDDDDDD

            To może jakiś mały pozytywny sennik rozwodniczy smile
          • gosiaas25 Re:piękny sen 10.08.05, 12:49
            dziś miałam smile)
            po raz pierwszy od dawna taki...
            urlop czyni cuda
        • e.mes Odpowiedź znam 10.08.05, 12:47
          bezecnymen napisał:

          > czy ktoś tutaj zna się na tłumaczeniu snów?
          > dlaczego niektóre sny są kolorowe, a inne czarno-białe?

          Ano jest tak, że na pewno sny nie są prorocze, jeno odzwierciedlają stan naszego
          umysłu.
          • anja_pl Re: Odpowiedź znam 10.08.05, 13:21
            e.mes napisała:

            >
            > Ano jest tak, że na pewno sny nie są prorocze, jeno odzwierciedlają stan
            > naszego umysłu.
            >

            sugerujesz, że w moim umyśle krowy sie zalęgły, czarno-białe i brązowe,
            hmmm, może jakaś kozetka by sie przydała ... na psychoanlizę tongue_outtongue_outtongue_out
            • e.mes Re: Odpowiedź znam 10.08.05, 13:24
              anja_pl napisała:

              > sugerujesz, że w moim umyśle krowy sie zalęgły, czarno-białe i brązowe,
              > hmmm, może jakaś kozetka by sie przydała ... na psychoanlizę tongue_outtongue_outtongue_out

              Ale co Ty! Może to tylko znaczy, że ktoś Cię doi albo doić będzie (vide nowy rok
              szkolny ;->wink
        • jarkoni Re: pytanie mam 10.08.05, 14:05
          co do snów, marzeń sennych, jako heh specjalista odpowiadam, że są 2 fazy snu:
          REM i SEM...SEM kiedy już głęboko zasypiamy oddychamy wolniej, cały metabolizm
          zwalnia ( SEM to slow eye movement), ale potem są fazy co jakieś półtorej
          godziny pt REM (rapid eye movement), uśpione niby ciało budzi się samowolnie do
          życia...gałki oczne pod zamkniętymi powiekami zaczynaja się poruszać, mózg
          zaczyna pracować na tyle intensywnie, że zaczynamy latać albo walczyć ze
          smokami...albo krowy nam biegają po ogródku..miłe marzenia senne są super,
          gorzej jesli to koszmary sad....ja ostatnio miewam koszmary...
          • jarkoni Re: pytanie mam 10.08.05, 14:19
            błeee ale się nawymądrzałem...a mnie śniło dzisiaj że połamałem nogi i darłem
            się na sanitariuszy leżąc na noszach, że sam się przypnę pasami do noszy, bo
            oni nie potrafią...fajne cooo?
            • julka1800 Re: pytanie mam 10.08.05, 14:21
              moze to oznacza, ze powinienes baczniej uważac przechodząc ulicą?
              lub
              przynajmniej raz jechac z przepisową predkością?
            • e.mes Sanitariusze w białych kitlach (ew. różowych) 10.08.05, 14:36
              jarkoni napisał:

              > błeee ale się nawymądrzałem...a mnie śniło dzisiaj że połamałem nogi i darłem
              > się na sanitariuszy leżąc na noszach, że sam się przypnę pasami do noszy, bo
              > oni nie potrafią...fajne cooo?


              Zarozumialec!!! wink

              A poważnie, to zazdroszczę Wam wszystkim snów; ja nie pamiętam, żeby mi się
              śniło cokolwiek...
          • scriptus Re: pytanie mam 10.08.05, 14:21
            Rozumiem, ze w fazie REM są sny kolorowe i miłe a w fazie SEM koszmary?? sad
            • jarkoni Re: pytanie mam 10.08.05, 14:25
              sny są tylko w fazie REM smile Zazwyczaj nad ranem....
        • julka1800 Re: pytanie mam 16.08.05, 09:29
          Wykładnie okazała się baarrrdddooo fajna i Bezecny mialeś rację smile)
          teraz co do snu który mialam dzis:

          Ide sobie plażą, którą kiesyś dawno temu spacerowałam w rzeczywistości, jest
          chlodno wieje wiatr, chmury nisko nad ziemią, wokół nie widać nikogo, tylko
          morze i piasek, ale wyrażnie czuje ze mnie ktoś dotyka z tyłu, głaszcze po
          włosach, odwracam sie i....
          budze sie niestety
          • bezecnymen Re: pytanie mam 16.08.05, 09:38
            to akurat ma proste wytłumaczenie julkosmile
            nie oglądaj się za siebiebig_grinDDDDDDDD
            wpierioddd
            • julka1800 Re: pytanie mam 16.08.05, 09:41
              skoro tak mówisz...

              juz raz okazało sie ze miales racje, wiec ...
              • bezecnymen Re: pytanie mam 16.08.05, 09:46
                no jasnesmile tylko weź pod uwagę, że to racja bezecnatongue_out
                • julka1800 Re: pytanie mam 16.08.05, 10:03
                  biore poprawkę ze to rada bezecnego, sedziwego /??/ opata po przejściach
    • e07 Re: a mnie się dziś w nocy sniły krowy 10.08.05, 15:10
      anja, dzięki za @. Napisałąm odpowiedź, ale nie moge wysłać, odrzuca mi Twój
      adres
      • anja_pl Re: a mnie się dziś w nocy sniły krowy 10.08.05, 15:22
        wczoraj serewr gazetowy nie chodził, przynajmniej ja miałam taka informację

        nie ma za co smile
        • e07 Re: a mnie się dziś w nocy sniły krowy 10.08.05, 15:28
          OK - wyślę, jak tyko się da, bo ja dziś próbowałam
    • akacjax tłumaczycie sny? 16.08.05, 12:07
      Uciekam od wierzenia w sny, bo się tego po prostu boję.Lubię tylko gdy śni mi
      się krystalicznie czysta woda.
      A dziś śniły mi się myszy (generalnie nie traktuje jako snów tego, co śni mi
      się gdy odsypiam nocną zmianę, bo to nienormalny sen),ale słyszałam, że myszy
      to pieniadze. Tylko moje ze snu były nieżywe. Czy to znaczy, że pieniądze na
      przetracenie, czy raczej, że ze spadku?
      Nawet próba żartowania z tłumaczenia snu wywołuje we mnie niepokój.
      • anja_pl Re: tłumaczycie sny? 16.08.05, 12:35
        jak Ty je zabiłaś - to pokonasz swego wroga,

        nieżywe myszy, to martwe kłopoty big_grin
        • akacjax martwe kłopoty? 16.08.05, 13:08
          Czy mój kłopot umrze?
          W zasadzie to ja wolę kłopoty rozwiązywać, a nie pozbawiać je życia....wink

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka