anja_pl 09.08.05, 14:59 )) skakały po ogródku jak mój pies, wcinały trawę, co mnie cieszyło, leżały bykiem teraz sobie to przypomniałam, jak jedna z nich chciała perzskoczyć płot super sen i takich zabawnych snów wszystkim życzę, a szczególnie magnunie Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
magnuna Re: a mnie się dziś w nocy sniły krowy 09.08.05, 15:07 Dzieki Anju i oby wiecej takich snow dla CIebie A czy Ty aby nie za duzo ogladalas reklam serow Turek? Odpowiedz Link
scriptus Re: a mnie się dziś w nocy sniły krowy 09.08.05, 15:08 Takie sny chyba nie sa zle ;DDDDDDDD Odpowiedz Link
anja_pl Re: a mnie się dziś w nocy sniły krowy 09.08.05, 15:14 telewizor jak ścieram z niego kurze muszę synowi kazać ścierać , On jest telemaniakiem, Odpowiedz Link
bursztynowe Re: a mnie się dziś w nocy sniły krowy 09.08.05, 15:16 a mnie się śniło, że ukradli mi samochód... czy to oznacza obłędny seks? Odpowiedz Link
julka1800 Re: a mnie się dziś w nocy sniły krowy 09.08.05, 15:25 wlasnie to TO oznacza )) sen z szefem w roli głównej tez )) Odpowiedz Link
scrivo Re: a mnie się dziś w nocy sniły krowy 09.08.05, 15:35 co ja biedna mam powiedziec mnie śnił sie scriptus z bezecnym, którzy hasali na jakimś przyjatku dolewając bezecnie soku ananasowego do białego wina chyba wczoraj za dużo wypiłam czerwonej kadarki i dla konrastu mój organizm a wraz z nim moja podświadomość domagają się białego. prosze mi wyjasnic, co to oznacza? Odpowiedz Link
anja_pl Re: a mnie się dziś w nocy sniły krowy 09.08.05, 15:56 Wino (wg Babilończyków) ~ pić - dobre zdrowie oraz długie i szczęśliwe życie ~ pić wino w towarzystwie - zapowiedź własnego wesela lub licznej rodziny Wino (wg Chaldejczyków) ~ wino czerwone - dobry humor ~ wino białe - zadowolenie tylko nie wiem co z tyn sokiem zrobic czyżby mieli wprawić Ciebie w doskonały nastrój ?? Odpowiedz Link
scriptus Re: a mnie się dziś w nocy sniły krowy 09.08.05, 18:52 Rzeczywiście, bezeceństwa przeokrytne Ci się śnią ;DDDDDDDDDDDD Odpowiedz Link
bezecnymen Re: a mnie się dziś w nocy sniły krowy 09.08.05, 21:44 scrivo, a w jakiej postaci onże bezecny ci się objawił? jako byczek Fernando...do pary z tymi anjowymi krówkami?? Odpowiedz Link
scrivo Re: a mnie się dziś w nocy sniły krowy 09.08.05, 21:51 brykał wkoło stolików więc moze i byczek Odpowiedz Link
julka1800 Re: a mnie się dziś sniło 10.08.05, 08:51 że kolejny raz sie przeprowadzam, a ja już nigdzie nie chce sie przeprowadzać1 W dodatku widziałam całe nowe mieszkanko bardzo dokładnie, była tam moja siostra ktora twierdzila ze jest takie ladne i okolica tez, a ja nie moglam opedzic sie od mysli ze to mieszkanie i oklica to koszmarek na szczescie obudziłam sie ... w swoim łożku i swoim nowym-starym mieszkaniu co za ulga... Odpowiedz Link
bezecnymen pytanie mam 10.08.05, 08:58 czy ktoś tutaj zna się na tłumaczeniu snów? dlaczego niektóre sny są kolorowe, a inne czarno-białe? dlaczego mi się rzadko coś śni, albo nie pamiętam co po przebudzeniu? a Twój sen Julko zapewna zapowiada podróż do miejsca, w którym przy siostrach (i braciach) w nieszczęściu poczujesz się jak w domu fajna wykładnia? DDDDDD Odpowiedz Link
julka1800 Re: pytanie mam 10.08.05, 09:09 no cóż na tłumaczeniu snów nie znam sie wcale, ani na horoskopach, biorytmach i innych czortach wiec Ci nie pomogę Piszesz ze czeka mnie podróż ... hmmm zobaczymy ... Odpowiedz Link
anja_pl Re: pytanie mam 10.08.05, 09:22 bezecnymen napisał: > a Twój sen Julko zapewna zapowiada podróż do miejsca, w którym przy siostrach > (i braciach) w nieszczęściu poczujesz się jak w domu > fajna wykładnia? DDDDDD podoba mi się Twoja pozytywna wykładnia snu DDDDDDDD Odpowiedz Link
e.mes Re: pytanie mam 10.08.05, 12:48 anja_pl napisała: > > podoba mi się Twoja pozytywna wykładnia snu DDDDDDDD To może jakiś mały pozytywny sennik rozwodniczy Odpowiedz Link
gosiaas25 Re:piękny sen 10.08.05, 12:49 dziś miałam ) po raz pierwszy od dawna taki... urlop czyni cuda Odpowiedz Link
e.mes Odpowiedź znam 10.08.05, 12:47 bezecnymen napisał: > czy ktoś tutaj zna się na tłumaczeniu snów? > dlaczego niektóre sny są kolorowe, a inne czarno-białe? Ano jest tak, że na pewno sny nie są prorocze, jeno odzwierciedlają stan naszego umysłu. Odpowiedz Link
anja_pl Re: Odpowiedź znam 10.08.05, 13:21 e.mes napisała: > > Ano jest tak, że na pewno sny nie są prorocze, jeno odzwierciedlają stan > naszego umysłu. > sugerujesz, że w moim umyśle krowy sie zalęgły, czarno-białe i brązowe, hmmm, może jakaś kozetka by sie przydała ... na psychoanlizę Odpowiedz Link
e.mes Re: Odpowiedź znam 10.08.05, 13:24 anja_pl napisała: > sugerujesz, że w moim umyśle krowy sie zalęgły, czarno-białe i brązowe, > hmmm, może jakaś kozetka by sie przydała ... na psychoanlizę Ale co Ty! Może to tylko znaczy, że ktoś Cię doi albo doić będzie (vide nowy rok szkolny ;-> Odpowiedz Link
jarkoni Re: pytanie mam 10.08.05, 14:05 co do snów, marzeń sennych, jako heh specjalista odpowiadam, że są 2 fazy snu: REM i SEM...SEM kiedy już głęboko zasypiamy oddychamy wolniej, cały metabolizm zwalnia ( SEM to slow eye movement), ale potem są fazy co jakieś półtorej godziny pt REM (rapid eye movement), uśpione niby ciało budzi się samowolnie do życia...gałki oczne pod zamkniętymi powiekami zaczynaja się poruszać, mózg zaczyna pracować na tyle intensywnie, że zaczynamy latać albo walczyć ze smokami...albo krowy nam biegają po ogródku..miłe marzenia senne są super, gorzej jesli to koszmary ....ja ostatnio miewam koszmary... Odpowiedz Link
jarkoni Re: pytanie mam 10.08.05, 14:19 błeee ale się nawymądrzałem...a mnie śniło dzisiaj że połamałem nogi i darłem się na sanitariuszy leżąc na noszach, że sam się przypnę pasami do noszy, bo oni nie potrafią...fajne cooo? Odpowiedz Link
julka1800 Re: pytanie mam 10.08.05, 14:21 moze to oznacza, ze powinienes baczniej uważac przechodząc ulicą? lub przynajmniej raz jechac z przepisową predkością? Odpowiedz Link
e.mes Sanitariusze w białych kitlach (ew. różowych) 10.08.05, 14:36 jarkoni napisał: > błeee ale się nawymądrzałem...a mnie śniło dzisiaj że połamałem nogi i darłem > się na sanitariuszy leżąc na noszach, że sam się przypnę pasami do noszy, bo > oni nie potrafią...fajne cooo? Zarozumialec!!! A poważnie, to zazdroszczę Wam wszystkim snów; ja nie pamiętam, żeby mi się śniło cokolwiek... Odpowiedz Link
scriptus Re: pytanie mam 10.08.05, 14:21 Rozumiem, ze w fazie REM są sny kolorowe i miłe a w fazie SEM koszmary?? Odpowiedz Link
jarkoni Re: pytanie mam 10.08.05, 14:25 sny są tylko w fazie REM Zazwyczaj nad ranem.... Odpowiedz Link
julka1800 Re: pytanie mam 16.08.05, 09:29 Wykładnie okazała się baarrrdddooo fajna i Bezecny mialeś rację ) teraz co do snu który mialam dzis: Ide sobie plażą, którą kiesyś dawno temu spacerowałam w rzeczywistości, jest chlodno wieje wiatr, chmury nisko nad ziemią, wokół nie widać nikogo, tylko morze i piasek, ale wyrażnie czuje ze mnie ktoś dotyka z tyłu, głaszcze po włosach, odwracam sie i.... budze sie niestety Odpowiedz Link
bezecnymen Re: pytanie mam 16.08.05, 09:38 to akurat ma proste wytłumaczenie julko nie oglądaj się za siebieDDDDDDDD wpierioddd Odpowiedz Link
julka1800 Re: pytanie mam 16.08.05, 09:41 skoro tak mówisz... juz raz okazało sie ze miales racje, wiec ... Odpowiedz Link
bezecnymen Re: pytanie mam 16.08.05, 09:46 no jasne tylko weź pod uwagę, że to racja bezecna Odpowiedz Link
julka1800 Re: pytanie mam 16.08.05, 10:03 biore poprawkę ze to rada bezecnego, sedziwego /??/ opata po przejściach Odpowiedz Link
e07 Re: a mnie się dziś w nocy sniły krowy 10.08.05, 15:10 anja, dzięki za @. Napisałąm odpowiedź, ale nie moge wysłać, odrzuca mi Twój adres Odpowiedz Link
anja_pl Re: a mnie się dziś w nocy sniły krowy 10.08.05, 15:22 wczoraj serewr gazetowy nie chodził, przynajmniej ja miałam taka informację nie ma za co Odpowiedz Link
e07 Re: a mnie się dziś w nocy sniły krowy 10.08.05, 15:28 OK - wyślę, jak tyko się da, bo ja dziś próbowałam Odpowiedz Link
akacjax tłumaczycie sny? 16.08.05, 12:07 Uciekam od wierzenia w sny, bo się tego po prostu boję.Lubię tylko gdy śni mi się krystalicznie czysta woda. A dziś śniły mi się myszy (generalnie nie traktuje jako snów tego, co śni mi się gdy odsypiam nocną zmianę, bo to nienormalny sen),ale słyszałam, że myszy to pieniadze. Tylko moje ze snu były nieżywe. Czy to znaczy, że pieniądze na przetracenie, czy raczej, że ze spadku? Nawet próba żartowania z tłumaczenia snu wywołuje we mnie niepokój. Odpowiedz Link
anja_pl Re: tłumaczycie sny? 16.08.05, 12:35 jak Ty je zabiłaś - to pokonasz swego wroga, nieżywe myszy, to martwe kłopoty Odpowiedz Link
akacjax martwe kłopoty? 16.08.05, 13:08 Czy mój kłopot umrze? W zasadzie to ja wolę kłopoty rozwiązywać, a nie pozbawiać je życia.... Odpowiedz Link