25.09.06, 11:48
po kilku miesiącach nie płacenia dostałam przelew na 100 złotych,
nie bedzie na waciki, będzie na konto oszczędnościowe dla małej,
a wydruk z konta oprawię i powieszę na ścianie chyba...
Obserwuj wątek
    • pudeleczko_75 Re: alimenty 25.09.06, 11:50
      wiesz co oprawa będzie kosztowała prawie tyle co ten łaskawy datek....
      Nie próbujesz przez komornika?
      • brzoza75 Re: alimenty 25.09.06, 11:58
        próbowałam teraz muszę iść po bezskuteczność i zawalczyć
        o jego prawo jazdy i prokuraturę,myslę że ten datek to po moim smsie co
        zamierzam zrobić, ale nie o to pytałam w smsie więc czas ma do końca miesiąca a
        to tylko 5 dni smile
    • misbaskerwill Re: alimenty 25.09.06, 11:53
      Nie martw się...
      W przyszłym miesiącu dostanie 200, potem 400... i za 14 miesięcy będzie już
      milionerką smile)

      I biedna nexia będzie obgryzać pazury.


      P.S. Pomarzyć zawsze można smile
      • brzoza75 Re: alimenty 25.09.06, 11:59
        Misiu ja się nie martwię smile

        nexia to już obgryza i je chińskie potrawy tzn. oni jedzą , bo pracuje w budce
        z chińszczyznąwink
        • misbaskerwill Re: alimenty 25.09.06, 12:14
          > nexia to już obgryza i je chińskie potrawy tzn. oni jedzą , bo pracuje w budce
          > z chińszczyznąwink

          A Ty, straszna Exia, jeszcze nękasz biedaków alimentami???

          A tak serio - popieram Cię w pełni, jak sama wiesz, na własnym tyłku przekonałem
          się, że z niektórymi ludźmi nie są możliwe żadne negocjacje i nie można liczyć
          na ich "opamiętanie się".
          Ty pewnie i tak wykazałaś jeszcze więcej cierpliwości ode mnie wink
          • ladyhawke12 Re: alimenty 25.09.06, 12:19
            Brzoza postrasz exa tym ze zalegle alimenty mozna sciagnac, tez od dziedkow
            dziecka, czyli od jego rodzicow. Ja komornikowi wypisalam wszystkie mozliwe,
            jakie mi przyszly do glowy, banki gdzie moglby miec konto, wszystkie rodzaje
            umow jakie mogl kiedykolwiek zawrzec, wszystkie mozliwe zakupy np. samochodu.
            komornik mial obowiazek, wyslac do tych bankow zapytanie, i wyslal tez pismo do
            urzedu skarbowego, wyslal pisma do firm lizingowych i komisow i innych sklepow
            samochodowych, sam nie wierzylam ze mozna scignac, niby z niczego, mozna, to byl
            komornik z Mokotowa.
            • brzoza75 Re: alimenty 25.09.06, 12:53
              Lady pisze do Ciebie @
    • brzoza75 Re: alimenty 25.09.06, 16:48
      jakby tu powiedzieć namierzyłam gosmile
      Lady dzięki za rady skorzystałamsmile
      • pudeleczko_75 Re: alimenty 25.09.06, 16:50
        super.
        trzeba walczyć, to pieniądze dla dziecka.
        trzymaj się ciepło.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka