brzoza75 25.09.06, 11:48 po kilku miesiącach nie płacenia dostałam przelew na 100 złotych, nie bedzie na waciki, będzie na konto oszczędnościowe dla małej, a wydruk z konta oprawię i powieszę na ścianie chyba... Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pudeleczko_75 Re: alimenty 25.09.06, 11:50 wiesz co oprawa będzie kosztowała prawie tyle co ten łaskawy datek.... Nie próbujesz przez komornika? Odpowiedz Link
brzoza75 Re: alimenty 25.09.06, 11:58 próbowałam teraz muszę iść po bezskuteczność i zawalczyć o jego prawo jazdy i prokuraturę,myslę że ten datek to po moim smsie co zamierzam zrobić, ale nie o to pytałam w smsie więc czas ma do końca miesiąca a to tylko 5 dni Odpowiedz Link
misbaskerwill Re: alimenty 25.09.06, 11:53 Nie martw się... W przyszłym miesiącu dostanie 200, potem 400... i za 14 miesięcy będzie już milionerką ) I biedna nexia będzie obgryzać pazury. P.S. Pomarzyć zawsze można Odpowiedz Link
brzoza75 Re: alimenty 25.09.06, 11:59 Misiu ja się nie martwię nexia to już obgryza i je chińskie potrawy tzn. oni jedzą , bo pracuje w budce z chińszczyzną Odpowiedz Link
misbaskerwill Re: alimenty 25.09.06, 12:14 > nexia to już obgryza i je chińskie potrawy tzn. oni jedzą , bo pracuje w budce > z chińszczyzną A Ty, straszna Exia, jeszcze nękasz biedaków alimentami??? A tak serio - popieram Cię w pełni, jak sama wiesz, na własnym tyłku przekonałem się, że z niektórymi ludźmi nie są możliwe żadne negocjacje i nie można liczyć na ich "opamiętanie się". Ty pewnie i tak wykazałaś jeszcze więcej cierpliwości ode mnie Odpowiedz Link
ladyhawke12 Re: alimenty 25.09.06, 12:19 Brzoza postrasz exa tym ze zalegle alimenty mozna sciagnac, tez od dziedkow dziecka, czyli od jego rodzicow. Ja komornikowi wypisalam wszystkie mozliwe, jakie mi przyszly do glowy, banki gdzie moglby miec konto, wszystkie rodzaje umow jakie mogl kiedykolwiek zawrzec, wszystkie mozliwe zakupy np. samochodu. komornik mial obowiazek, wyslac do tych bankow zapytanie, i wyslal tez pismo do urzedu skarbowego, wyslal pisma do firm lizingowych i komisow i innych sklepow samochodowych, sam nie wierzylam ze mozna scignac, niby z niczego, mozna, to byl komornik z Mokotowa. Odpowiedz Link
brzoza75 Re: alimenty 25.09.06, 16:48 jakby tu powiedzieć namierzyłam go Lady dzięki za rady skorzystałam Odpowiedz Link
pudeleczko_75 Re: alimenty 25.09.06, 16:50 super. trzeba walczyć, to pieniądze dla dziecka. trzymaj się ciepło. Odpowiedz Link