Dodaj do ulubionych

to już jest koniec

21.12.06, 11:57
i nie ma już nic, jesteśmy wolni, możemy iść...
a ja tej "wolności" wcale nie pragnęłam...
Obserwuj wątek
    • 13monique_n Re: to już jest koniec 21.12.06, 12:03
      anja_pl napisała:

      > i nie ma już nic, jesteśmy wolni, możemy iść...
      > a ja tej "wolności" wcale nie pragnęłam...
      Anju, nawet to, czego nie pragnelismy może nam przynieść pożytek, albo
      zwyczajnie szczęście. Nigdy nie wiadomo. Trzymaj się.
    • biedroneczka33 Re: to już jest koniec 21.12.06, 12:11

      Są żeczy w zyciu których zawsze sie wystrzegalismy ..wierzac głeboko w to ze mnie to nie spotka lub ominie ....ale gdzies ktos juz chyba tak zapisal w gwiazdach ze jest inaczej ..posyłam mnóstwo pozytywnych formonków i samych dobrych mysli dla Ciebie Aniu na tej "nowej drodze zycia "
      • biedroneczka33 Re: to już jest koniec 21.12.06, 12:11
        ups ale bład rzeczy przez "ż" z kropka ;-((((
    • marek_gazeta Re: to już jest koniec 21.12.06, 12:12
      Mimo wszystko gratuluję i życzę spotkania na swej drodze męskiego mężczyzny a la Clark Gable.
      • pudeleczko_75 Re: to już jest koniec 21.12.06, 12:13
        Marek, czy ty znasz gust anji czy strzelałeś?
        bo wiesz teraz to niekoniecznie clark gable na tapeciesmile)))
        • marek_gazeta Re: to już jest koniec 21.12.06, 12:15
          No tak, teraz to David Beckham. To którą przytulankę wolałabyś?
          • pudeleczko_75 Re: to już jest koniec 21.12.06, 12:19
            nie dla mnie to beckham tez niesmile)

            ja jestem ponownie bo mialam czas przerwy fanką Juda Law, więc facet w tym
            typie, oczywiście z duzą kasą i chęcią zafundowania chociązby wspomnianego w
            innym watku audiTT poszukiwanmysmile
            warunek konieczny - bez kochanki i bez żonysmile)
            • marek_gazeta Re: to już jest koniec 21.12.06, 12:21
              Zawód: Aktor, Producent, Reżyser
              Data urodzenia: 29 grudnia 1972
              Znak Zodiaku: Koziorożec
              Miejsce urodzenia: Londyn, Anglia, Wielka Brytania
              Wzrost: 180 cm
              Małżonka: Sadie Frost (2 września 1997 - 29 października 2003)
              (rozwiedziony, 3 dzieci)

              Hehe.. płaci alimenty?
              • pudeleczko_75 Re: to już jest koniec 21.12.06, 12:23
                ale to ma być facet w typiesmile)
                chociaż hmm... prawdziwego prawdopodobnie z łóżka bym nie wyrzuciławink)
                • biedroneczka33 Re: to już jest koniec 21.12.06, 12:33
                  "chociaż hmm... prawdziwego prawdopodobnie z łóżka bym nie wyrzuciławink)"
                  ...hm....ciekawe tylko kto ten orginał by do łóżka wsadzil hi,hi,hi
                  • pudeleczko_75 Re: to już jest koniec 21.12.06, 12:59
                    > ...hm....ciekawe tylko kto ten orginał by do łóżka wsadzil hi,hi,hi
                    >


                    ślepy traf??? chyba tylko na niego mozna liczyćwink))
                    • 13monique_n Re: to już jest koniec 21.12.06, 13:11
                      pudeleczko_75 napisała:

                      > ślepy traf??? chyba tylko na niego mozna liczyćwink))

                      W temacie szczęśliwego zbiegu okoliczności lepiej nie żartować, skąd wiesz, czy
                      juz coś tej rangi nie czeka na Ciebie tuż za rogiem Nowego Roku wink
                      • pudeleczko_75 Re: to już jest koniec 21.12.06, 13:16
                        Moni
                        to ja tym bardziej chcę żartowaćwink)
                        w końcu już od prawie tygodnia jestem wolna, więc na co ja czekam!!!
                        • 13monique_n Re: to już jest koniec 21.12.06, 13:24
                          Kochana, mówię "nie żartować" tylko DO ROBOTY! Szwendać się i dać losowi szansę.
                          A to jest baaaaaaaaaardzo realne, wiesz? Tego Ci zresztą życzę... niespodzianki
                          w Nowym Roku big_grin
                          • pudeleczko_75 Re: to już jest koniec 21.12.06, 13:30
                            nie bedę dziękować,
                            polecę się poszwędacsmile
                            • 13monique_n Re: to już jest koniec 21.12.06, 13:38
                              pudeleczko_75 napisała:

                              > nie bedę dziękować,
                              Ani mi się waż! Chcesz zapeszyc???
                              > polecę się poszwędacsmile
                              Tylko lataj nisko i baaaardzo powoli big_grin
    • pudeleczko_75 Re: to już jest koniec 21.12.06, 12:22
      Anja kochana, będzie juz teraz lepiej, pragnęłaś czy nie - stało się. Czasem
      rzeczy, które dzieją się bez naszej woli lub wbrew niej potrafią w konsekwencji
      obrócić się na lepsze. A to lepsze własnie się rozpoczęło, tylko jeszcze tego
      nie widzisz.
      trzymaj się ciepło
    • scriptus Re: to już jest koniec 21.12.06, 14:35
      Anju, będzie dobrze, zobaczysz. To koniec jednaego rozdziału z książki życia,
      początek następnego.
      W końcu nie każdy rozdział w książce się kończy happy endem, ważne, żeby całość
      miała pozytywny koniec smile, wszystko przed Tobą.
      Jesteś wspaniałą, zaradną, inteligentną kobietą, masz wspaniałe dzieci, na pewno
      uda Ci się znów być szczęśliwą.
      • julka1800 Re: to już jest koniec 21.12.06, 15:00
        duzy buziak smile))

        wyplacz jesli musisz, wykrzycz jesli pomoze, a potem spojrz na siebie w lustrze
        i powiedz sobie " DAM RADE" !!!!!!!!!
        • marek_gazeta Re: to już jest koniec 21.12.06, 15:12
          ...a potem umów się z Clarkiem Gable. Naprawdę warto. smile
          • julka1800 Re: to już jest koniec 21.12.06, 15:16
            uwazaj Anja, zaraz wybierzemy Ci faceta bez twojej wiedzy smile)))))))))
          • pudeleczko_75 Re: to już jest koniec 21.12.06, 15:23
            marek_gazeta napisał:

            > ...a potem umów się z Clarkiem Gable. Naprawdę warto. smile


            marek co Ty z tym clarkiem?
            • marek_gazeta Re: to już jest koniec 21.12.06, 15:35
              Ok, Timothy Dalton w formie z "License to Kill".

              Jak widać, jestem elastyczny. Ale nie mów mi, że Gable nie działa na kobiety.
              • julka1800 Re: to już jest koniec 21.12.06, 15:37
                na kobiety po 60tce?

                Dziala smile))))
              • pudeleczko_75 Re: to już jest koniec 21.12.06, 15:46
                Marek, szczerze - nie sądzę, zeby działał, chyba, ze na pokolenie naszych mamsmile

                a ile Ty masz lat, tak btwsmile ciekawi mnei to w zwiazaku z typami meskimi, o
                których piszeszsmile
                • marek_gazeta Re: to już jest koniec 21.12.06, 15:57
                  Jeśli nick zawiera Twój rok urodzenia, to jestem o kilka lat starszy, ale tak nie za dużo smile
                  • pudeleczko_75 Re: to już jest koniec 21.12.06, 16:00
                    smile

                    no to fascynację Bondem rozumiem i to dobrze, aczkolwiek akurat nie ten aktor
                    jest pierwszy na liście u mnie i kilku innych znanych mi oglądaczek, ale skąd
                    ten gable??????

                    pomyślę o tym jutrowink
                    • marek_gazeta Re: to już jest koniec 21.12.06, 16:03
                      Ja się na facetach nie znam, mało mnie interesują, ale wg mnie ten styl i ten wdzięk _musi_ działać na babki. Który inny aktor tak się usmiechał? A że nieco staroświecki...
                      • pudeleczko_75 Re: to już jest koniec 21.12.06, 16:05
                        ja pewnie nie jestem reprezentatywna, ale żadnej, na którą działa nie znamsmile)

                        • marek_gazeta Re: to już jest koniec 21.12.06, 19:44
                          Ok, wyciągam z rękawa Asa pik - Mel Gibson. Kto oglądał "Mad Maxa", ten wie.
                          • marek_gazeta Re: to już jest koniec 21.12.06, 19:47
                            PS. Przystojny, bogaty, praktykujący katolik, siedmioro dzieci (!) z tą samą kobietą (!!!!!!!). Tacy faceci nie istnieją.
                            • pudeleczko_75 Re: to już jest koniec 21.12.06, 22:03
                              zwlaszcza, że jakiś miesiąc temu do przyłapali z inną czy coś w tym stylu...
              • crazysoma Re: to już jest koniec 21.12.06, 22:48
                Nigdy, przenigdy. Tylko nie Timoty Dalton z Bonda. Fuj! Juz predzej daltonista.
                Jakikolwiek. Natomiast absolutnie zycze Ani faceta jak ostatni (najlepszy)
                Bond. Ja przez rok myslalam, jak "tysiac" innych ludzi, ze ten facet jest
                okropny, po prostu okrrrrropny. Na Bonda poszlam bo jestem fanka tych filmow.
                Przekonana, ze ide na maksymalna kaszane, z jakims fatalnym gosciem o wygladzie
                ruskiego oprycha. I co? W 5 minucie filmu, zakochalam sie w nowym Bondzie. A na
                koniec filmu stwierdzilam - tak, taki ma byc... smile
                • nangaparbat3 Re: to już jest koniec 21.12.06, 23:20
                  To moze i ja pojdę? jeszcze nigdy nie byłam na zadnym Bondzie sad
    • der1974 Re: to już jest koniec 22.12.06, 01:55
      Anja daj czas czasowi i pomyśl, że za rok się będziesz z tego smiać. A w każdym
      razie Cię to już nie będzie bolało. Rok nie wyrok szybko zleci.
    • anja_pl dzięki 22.12.06, 09:00
      za słowa otuchy,


      Clark Gable nie w moim typie, ma za "grzeczny" wygląd i poza tym nie żyje,
      David Beckahm, żonaty, także nie w moim typie, piłka nożna totalnie mnie nie
      interesuje,
      Juda Law - nic mi to nie mówi, i zdecydowanie za młody,

      ja bym chciała takiego pirata, z błyskiem w oku, takiego, który dla mnie w
      ogień by poszedł, dla którego byłabym gotowa rzucić wszystko, wziąć dzieciaki
      na statek i popłynąć z nim w rejs,

      ale piratów wykończyli...

      • erzsi Re: dzięki 22.12.06, 09:07
        Stanowczo Vigo Morgenstern big_grin. Za takimi oczami można iść w ogień piekielny smile.

        Jak widać gusta są różne wink.

        Poza tym uroda to rzecz pospolita, lepiej być oryginalnie brzydkim jak Nick
        Cave smile.

        Jakby to Marku powiedzieć...
        Uroda to sprawa drugorzędna wink.

        • pudeleczko_75 Re: dzięki 22.12.06, 09:14
          erzsi napisała:

          > Jakby to Marku powiedzieć...
          > Uroda to sprawa drugorzędna wink.

          erzsi, co Ty! po rozwodzie to wybieramy już tylko takich co oprócz wnętrza,
          zasad moralnych i oczywiście pieniędzywink są młodzi (odpowiednio do
          zapotrzebowania) i przystojni - nie ma się co rozdrabniaćwink))
          • erzsi Re: dzięki 22.12.06, 09:35
            pudełeczko, ale takich multi ekstra super 10 w jedyn to nie ma na tym
            świecie wink.
            • pudeleczko_75 Re: dzięki 22.12.06, 09:36
              erzsi napisała:

              > pudełeczko, ale takich multi ekstra super 10 w jedyn to nie ma na tym
              > świecie wink.

              pewnie i nie ma, ale ida swięta pomarzyć wartosmile))) a poza tym hu nouswink
        • z_mazur Re: dzięki 22.12.06, 09:49
          Protestuję.
          Nick Cave jest boski i przystojny.

          A jeszcze jak powie do kobiety tym swoim "głosikiem": babe, to nie ma przebacz.
          • pudeleczko_75 Re: dzięki 22.12.06, 09:56
            z_mazur napisał:

            > Protestuję.
            > Nick Cave jest boski i przystojny.
            >
            > A jeszcze jak powie do kobiety tym swoim "głosikiem": babe, to nie ma
            przebacz.


            no oplułam monitorsmile

            z_mazur a skąd TY wiesz jak to jest jak się czuje kobieta do której on babe
            powie?????
            • z_mazur Re: dzięki 22.12.06, 10:22
              pudeleczko_75 napisała:

              > z_mazur a skąd TY wiesz jak to jest jak się czuje kobieta do której on babe
              > powie?????

              Koleżanki tak mówią, więc coś w tym musi być.
              Zreztą wystarczy posłuchać numeru "Do you love me?" w jego wykonaniu, albo "In
              to my arms". Ta druga to jedna z moich ulubionych piosenek.
              • crazysoma Re: dzięki 22.12.06, 10:25
                Hehe. Ja slucham i nic... Ani jeden ani drugi kawalek nic mi nie robi smile No
                ladnie, ladnie Chlopaku z Mazur tongue_out
                • pudeleczko_75 Re: dzięki 22.12.06, 10:30
                  no Crazy my jakieś wybrakowane jesteśmy, bo mi też nic nie robiwink)))
                • z_mazur Re: dzięki 22.12.06, 10:32
                  crazysoma napisała:

                  > Hehe. Ja slucham i nic... Ani jeden ani drugi kawalek nic mi nie robi smile No
                  > ladnie, ladnie Chlopaku z Mazur tongue_out

                  Hmmm...
                  Jedyna odpowiedź jaka mi się nasuwa, to że z którymś z nas (ze mną, albo z
                  Tobą) musi być coś nie tak. ;P
                  • erzsi Re: dzięki 22.12.06, 10:36
                    Stanowczo nie tak, żeby głos Cave'a nie podziałał na zdrową normalną kobietę,
                    to się w głowie nie mieści wink)).
                    Moja ulubiona to taka z tytułem i refrenem to portugalsku, którą napisał dla
                    swojej ówczesnej /a teraz już byłej/ żony Brazylijki. Nie znam portugalskiego,
                    więc nie napiszę, co by języka nie kaleczyć, ale w tytule jest coś o Jezusie wink.
                    Boska smile.
                    Dużo ma takich boskich piosenek smile.
                    • z_mazur Re: dzięki 22.12.06, 10:38
                      > Stanowczo nie tak, żeby głos Cave'a nie podziałał na zdrową normalną kobietę,
                      > to się w głowie nie mieści wink)).

                      Kurcze na mnie jego głos działa...
                      Ale nie czuję się zdrową normalną kobietą.
                      Mam nadzieję, że na facetów zdrowych i normalnych też może działać.
                      • erzsi Re: dzięki 22.12.06, 10:42
                        myślę, że to dozwolone jest całkiem wink
                    • pudeleczko_75 Re: dzięki 22.12.06, 10:41
                      erzsi napisała:

                      > Stanowczo nie tak, żeby głos Cave'a nie podziałał na zdrową normalną kobietę,
                      > to się w głowie nie mieści wink)).

                      zdrowa jestem - regularnie się badamsmile) no ale żeby tak od razu normalna? -
                      moze to jest odpowiedź, dlaczego nie działawink)))))
                      • linusia_75 Re: dzięki 22.12.06, 10:48
                        o, albo shiping song, jeśli nie pokręciłam tytułu. Jest do tego taki teledysk z
                        dziewczynkami przy pianinie, Cave siedzi i gra, a przy nim urocze dziewczynki w
                        stylizacji na aniołki. to to nawet moja 5-latka uwielbia. Ot, zdrowa normalna
                        kobieta wink.
                        'Come sailr your ship around me
                        And let your hair hang down..'
                        Się rozmarzyłam, że jeszcze kiedyś będę słuchać tych piosenek w pewnych,
                        męskich ramionach wink.
                      • crazysoma Re: dzięki 22.12.06, 10:48
                        Pudeleczko. Moze Ty za normalna jestes i dlatego nie dziala. Cave to
                        taki "brudny" jest, a Ty masz na tym punkcie wiesz co. smile))
                  • crazysoma Zrobmy test 22.12.06, 10:46
                    Na Ciebie dziala jak Cave mowi "babe", na nas (ja i Pudelko), nie. Na
                    mnie "dziala"* wzdychajaca Jane Birkin w piosence Gainsbourga. Tej slawnej
                    piosence. A na Ciebie?

                    * na mnie dziala - znaczy na moja wyobraznie.
                    Moze to ze mna jest cos nie tak? tongue_out Chociaz nie, na pewno nie, nowy Bond na
                    mnie dziala...
                    • z_mazur Re: Zrobmy test 22.12.06, 10:50
                      crazysoma napisała:

                      > Na Ciebie dziala jak Cave mowi "babe", na nas (ja i Pudelko), nie. Na
                      > mnie "dziala"* wzdychajaca Jane Birkin w piosence Gainsbourga. Tej slawnej
                      > piosence. A na Ciebie?

                      Na mnie tez działa strasznie ta piosenka. "Je t'aime. Moi non plus..."

                      BTW mam ją ustawioną w telefonie jako dzwonek gdy dzwoni do mnie pewna urocza
                      osóbka... wink
                      • crazysoma Re: Zrobmy test 22.12.06, 10:54
                        O Boze. To urocza osobka ma przerabane, zapewne od razu chcesz ja zjesc tongue_out To
                        ja sie nie dziwie, ze Tobie Ona sie ciagle sni. Zmien ten dzwonek, bo sie
                        nerwicy nabawisz, albo... Z Mazur hop do Warszawy... tongue_out na dluzej oczywiscie.
                        Piosenka jest "okropna" - fakt... Ale nadal nie wiadomo z kim bardziej nie tego
                        jest. No nic, zostawmy ten temat.
                        • z_mazur Re: Zrobmy test 22.12.06, 11:00
                          > O Boze. To urocza osobka ma przerabane, zapewne od razu chcesz ja zjesc tongue_out
                          To
                          > ja sie nie dziwie, ze Tobie Ona sie ciagle sni.

                          Fakt, mam ochotę "schrupać".
                          Śni mi się też z innych powodów.... wink
                          Dzwonka nie będę na razie zmieniał bo reaguję już na niego odruchem
                          bezwarunkowym... Jakimś takim rozmarzonym uśmiechem... i dobrze mi z tym.
                          Do Wa-wy się wybieram jak najbardziej... W ogóle zaczynam lubić tą "stolnicę".

                          A co do "nie tego" to uznajmy, że z obojgiem z nas jest jak najbardziej "tego".
                          smile
                          • crazysoma Re: Zrobmy test 22.12.06, 11:15
                            Super... SKS sie cieszy. I trzyma kciuki. Za Was.
                            > A co do "nie tego" to uznajmy, że z obojgiem z nas jest jak
                            najbardziej "tego". smile
                            - Dobra. Tak uznajmy.
                    • linusia_75 Re: Zrobmy test 22.12.06, 10:53
                      No na mnie jszcze działa jak Vigo Morgenstern mówi do Liv Taylor :'Arwen..."
          • linusia_75 Re: dzięki 22.12.06, 09:58
            No ba, że jest boski, czy ja mówię, że nie jest i w łóżka bym go wygoniła wink?
            Ale moim zdaniem jest właśnie tak brzydki, że aż przystojny wink. Poza tym ma
            tyle charyzmy i uroku, że nie ważne jak wygląda wink.
            Gnomy jednak donoszą, że jako życiowy partner i mąż nie sprawdza się do
            konca wink.
            • crazysoma Linusia ;-) 22.12.06, 10:00
              Przeloguj sie na Erzsi smile
              • erzsi Re: Linusia ;-) 22.12.06, 10:11
                no tak, sorry wink, już się poprawiam wink.
      • crazysoma Re: dzięki 22.12.06, 09:48
        O, to Tobie sie Johnny Deep marzy wink
        • anja_pl Re: dzięki 22.12.06, 09:57
          crazysoma napisała:

          > O, to Tobie sie Johnny Deep marzy wink

          nie oglądałam "Piratów z Karaibów", a to było pierwsze co mi do głowy
          przyszło !!!

          • crazysoma Re: dzięki 22.12.06, 09:59
            I dobrze Ci przyszlo. smile
    • crazysoma Re: to już jest koniec 22.12.06, 11:15
      I jeszcze, zeby nie zalowac tych, z ktorych nie ma nic...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka