Dodaj do ulubionych

"Jak się kochamy"

14.03.07, 17:06
"Co czwarta osoba w Polsce uprawia seks z osobą inną niż stały partner".
wiadomosci.onet.pl/1397792,2677,kioskart.html
Nie tylko pod kątem statystyki...
Obserwuj wątek
    • aron95 Re: "Jak się kochamy" 15.03.07, 09:42
      Wole stałą partnerkę . 15 lat pożycia małżenskiego - udanego- zrobiło swoje .
      Teraz w trakcie szukania trafiają się różne sytuacje . W większości się wycofuję
      gdy widzę że może to rozbudzić nadzieje .
      Ale uważam iz jesteśmy dorośli ludzie i jeśli sie trafi nam w tym czasie kilka
      partnerów, nic złego się nie stanie . Czasami sex może zadecydować iz z kimś
      będziemy chcieć spędzić resztę życia .
    • libra22 Re: "Jak się kochamy" 15.03.07, 09:55
      Wczoraj na Wyborczej był artukuł o zagrożeniu HIV. tez ciekawy i nawet
      korelujacy.
      • misbaskerwill inny artykuł... 15.03.07, 10:06
        libra22 napisała:
        > Wczoraj na Wyborczej był artukuł o zagrożeniu HIV. tez ciekawy i nawet
        > korelujacy.

        Bardzo korelujący jest też inny omówiony na forum artykuł, o tym jaka wspaniała
        jest monogamia i że udany seks partnerski niby zapobiega zdradomwink.
        Jak mówiłem - idealistyczna teoria sobie, a praktyka sobie.
        • ladyhawke12 aron 15.03.07, 10:22
          Lurcze to ta sama ososba co szukała partnerek 30+, i opisywał swoje przygody, co za zakłamanie.
          • anula36 Re: aron 15.03.07, 11:22
            e tam porzadny chlopak - w zepsutych 30-tkach nie budzi zbednych nadzieitongue_out
            • ladyhawke12 anula 15.03.07, 11:29
              faktycznie teraz doczytałam, ląduje z 20+, i to jeszcze jakies dziwne sie mu trafiaja. Może dlatego że te 15 lat mu przebija.
              • aron95 Re: anula 15.03.07, 11:42
                Ale Was to zabolało .
                • ladyhawke12 Re: anula 15.03.07, 11:56
                  Hipokryzja twoja nikogo z nas nie boli, ocknij sie człowieku, ty nie jestes nikim waznym dla nas zeby twoje teksty mialy znaczenie.
                  • aron95 Re: anula 15.03.07, 12:10
                    ladyhawke12 napisała:

                    > Hipokryzja twoja nikogo z nas nie boli, ocknij sie człowieku, ty nie jestes nik
                    > im waznym dla nas zeby twoje teksty mialy znaczenie.

                    To po co je czytasz ????Lepiej będzie jak wyjdziesz na miasto może kogoś
                    poznasz i nie będziesz zgryźliwa.
                    • libra22 Lady 15.03.07, 12:18
                      szkoda atramentusmile
    • aron95 Przepraszam , czy tu można mieć własne poglądy ??? 15.03.07, 12:38
      Jest temat i dlaczego nie odniesiecie się do tematu ?
      • misbaskerwill Odniosę się - pozytywna statystyka:) 15.03.07, 19:18
        "Co czwarta osoba w Polsce uprawia seks z osobą inną niż stały partner".

        To znaczy, że aż 75% nie zdradza swojego stałego partnera (albo go nie ma, gwoli
        ścisłości).
        Rugując wdowy, dzieci i samotnych, wychodzi, że co druga osoba w stałym związku
        jest wierna swojemu partnerowi.
        To przecież nieźle.
        Oczywiście, dla jednych szklanka jest do połowy pełna, dla innych pustasmile.

        Dla mnie - statystycznie rzecz biorąc, skoro 1-sza żona była jaka była, to druga
        powinna być oksmile.
        Bomba!
        • libra22 Re: Odniosę się - pozytywna statystyka:) 15.03.07, 22:16
          Nie ma to jak męski, analityczny umysł i wnioskismile
          dzięki Misiek za optymizmsmile
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka