kakoc 14.03.07, 17:06 "Co czwarta osoba w Polsce uprawia seks z osobą inną niż stały partner". wiadomosci.onet.pl/1397792,2677,kioskart.html Nie tylko pod kątem statystyki... Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aron95 Re: "Jak się kochamy" 15.03.07, 09:42 Wole stałą partnerkę . 15 lat pożycia małżenskiego - udanego- zrobiło swoje . Teraz w trakcie szukania trafiają się różne sytuacje . W większości się wycofuję gdy widzę że może to rozbudzić nadzieje . Ale uważam iz jesteśmy dorośli ludzie i jeśli sie trafi nam w tym czasie kilka partnerów, nic złego się nie stanie . Czasami sex może zadecydować iz z kimś będziemy chcieć spędzić resztę życia . Odpowiedz Link
libra22 Re: "Jak się kochamy" 15.03.07, 09:55 Wczoraj na Wyborczej był artukuł o zagrożeniu HIV. tez ciekawy i nawet korelujacy. Odpowiedz Link
misbaskerwill inny artykuł... 15.03.07, 10:06 libra22 napisała: > Wczoraj na Wyborczej był artukuł o zagrożeniu HIV. tez ciekawy i nawet > korelujacy. Bardzo korelujący jest też inny omówiony na forum artykuł, o tym jaka wspaniała jest monogamia i że udany seks partnerski niby zapobiega zdradom. Jak mówiłem - idealistyczna teoria sobie, a praktyka sobie. Odpowiedz Link
ladyhawke12 aron 15.03.07, 10:22 Lurcze to ta sama ososba co szukała partnerek 30+, i opisywał swoje przygody, co za zakłamanie. Odpowiedz Link
anula36 Re: aron 15.03.07, 11:22 e tam porzadny chlopak - w zepsutych 30-tkach nie budzi zbednych nadziei Odpowiedz Link
ladyhawke12 anula 15.03.07, 11:29 faktycznie teraz doczytałam, ląduje z 20+, i to jeszcze jakies dziwne sie mu trafiaja. Może dlatego że te 15 lat mu przebija. Odpowiedz Link
ladyhawke12 Re: anula 15.03.07, 11:56 Hipokryzja twoja nikogo z nas nie boli, ocknij sie człowieku, ty nie jestes nikim waznym dla nas zeby twoje teksty mialy znaczenie. Odpowiedz Link
aron95 Re: anula 15.03.07, 12:10 ladyhawke12 napisała: > Hipokryzja twoja nikogo z nas nie boli, ocknij sie człowieku, ty nie jestes nik > im waznym dla nas zeby twoje teksty mialy znaczenie. To po co je czytasz ????Lepiej będzie jak wyjdziesz na miasto może kogoś poznasz i nie będziesz zgryźliwa. Odpowiedz Link
aron95 Przepraszam , czy tu można mieć własne poglądy ??? 15.03.07, 12:38 Jest temat i dlaczego nie odniesiecie się do tematu ? Odpowiedz Link
misbaskerwill Odniosę się - pozytywna statystyka:) 15.03.07, 19:18 "Co czwarta osoba w Polsce uprawia seks z osobą inną niż stały partner". To znaczy, że aż 75% nie zdradza swojego stałego partnera (albo go nie ma, gwoli ścisłości). Rugując wdowy, dzieci i samotnych, wychodzi, że co druga osoba w stałym związku jest wierna swojemu partnerowi. To przecież nieźle. Oczywiście, dla jednych szklanka jest do połowy pełna, dla innych pusta. Dla mnie - statystycznie rzecz biorąc, skoro 1-sza żona była jaka była, to druga powinna być ok. Bomba! Odpowiedz Link
libra22 Re: Odniosę się - pozytywna statystyka:) 15.03.07, 22:16 Nie ma to jak męski, analityczny umysł i wnioski dzięki Misiek za optymizm Odpowiedz Link