magda210682 28.06.07, 10:21 Oprócz piosania na forach oczywiście!! Ja zaczełam prace i oczywiscie zastanawiam sie co mozna sensownego zrobic. Nic optocz zrobienia kawy mi nie przychopdzi do głowy Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aron95 Właśnie pracuję . 28.06.07, 10:27 Teraz w pracy jestem . Z chłopakiem na zastrzyk pojadę puźniej na siatkówkę a po na piwko z chłopakami . Odpowiedz Link
geo_v Re: Właśnie pracuję . 28.06.07, 10:33 A ja się na całodziennego grilla wybieram, jak tylko się odkleję od komputera. Odpowiedz Link
13monique_n Re: Właśnie pracuję . 28.06.07, 10:37 geo_v napisała: > A ja się na całodziennego grilla wybieram, jak tylko się odkleję od komputera. Zazdroszczę i dnia wolnego (skoro grill calodzienny) i grilla jako takiego Odpowiedz Link
geo_v Re: Właśnie pracuję . 28.06.07, 10:40 Hehe, ja mam całe wakacje wolne )) Sama sobie zazdroszczę Odpowiedz Link
julka1800 Re: Właśnie pracuję . 28.06.07, 10:41 moj syn mi powtarza : "Mamo, zmien prace, badz nauczycielem, bedziemy mieli cale wakacje dla siebie" No nie wiem )))) Odpowiedz Link
13monique_n Re: Właśnie pracuję . 28.06.07, 10:41 Jak masz całe wakacje wolne oznacza to, że jesteś nauczycielem. To ja Ci: 1) gratuluję, 2) podziwiam 3) uważam, że zapracowałaś i odpoczywaj Odpowiedz Link
13monique_n Re: Właśnie pracuję . 28.06.07, 11:00 geo_v napisała: > ))))) I jeszcze - współczuję też, jako matka gimnazjalisty i prawie gimnazjalistki DDD Odpowiedz Link
geo_v Re: Właśnie pracuję . 28.06.07, 11:03 A ja autentycznie lubię swoją pracę, tylko obawiam się, że niedługo mnie na nią stać nie będzie . No to Wy pracujcie, a ja się jadę grillować )) Odpowiedz Link
13monique_n Re: Właśnie pracuję . 28.06.07, 11:08 geo_v napisała: > A ja autentycznie lubię swoją pracę, tylko obawiam się, że niedługo mnie na >nią stać nie będzie . Mam nadzieję, że tak się nie stanie. Bo jako rodzic, to cierpię i szlag mnie trafia, że za moje podatki to na marmury w ZUSie jest, a na wynagrodzenie dla tych, którym jeszcze się chce dzieci uczyć, to niekoniecznie. Ale może odstawiam akcenty polityczne na bok, bo szkoda słów. Zwłaszcza ładnych, a te, co się należą, to wykropkowac trzeba jak nic > > No to Wy pracujcie, a ja się jadę grillować )) Smacznego Odpowiedz Link
delika1 Re: Właśnie pracuję . 28.06.07, 10:38 jestem w pracy, oderwałam się od roboty, i napisałam posta o nękaczu-moim prawie eks. Odpowiedz Link
jagoda4444 Re: Właśnie pracuję . 28.06.07, 10:40 Dobrze magda, że napisałaś ten post. Otrzeźwił mnie on po wczorajszym spotkaniu z eksiem. Kurcze siedzę na forum a umowy i przetarg leży i wiem, że nie mogę przebasować terminów. Pomykam do pracy Odpowiedz Link
julka1800 Re: Co teraz robicie?? 28.06.07, 10:40 teraz czytam przez chwile forum, ogolnie w pracy jestem, a rano jadac do pracy marzylam sobie )) ech.... i w tych marzeniach moglabym zostac) Odpowiedz Link
alexolo Re: Co teraz robicie?? 28.06.07, 10:42 ja sie pakuje ... jade złozyc bagaznik na auto...za dwa dni mazury....... czy wam tez forum teraz wolno chodzii? Odpowiedz Link
13monique_n Re: Co teraz robicie?? 28.06.07, 10:44 alexolo napisała: > ja sie pakuje ... jade złozyc bagaznik na auto...za dwa dni mazury..... Alex, gdzie na te mazury? (jeju, jak mi brak jezior i rzeki, i kajaków...) Odpowiedz Link
alexolo ruciana nida!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 28.06.07, 11:15 jade tam odlalesc szczescie ...to tak na ppoczatekk"nowego zycia... kiedyś zanim poznałam exa byłam tam co roku....w krzyzach na bindudze bobrowej!!!!! potem przez 14 lat null!!!!!wakacji...tam byłam szczesliwa i z ludźmi ,którzy sa do tej pory moimi przyjaciółmi.....jade z synkiem....to podróż sentymentalna...ale mam nadzieje z e bedzie zajefajnie!!!! Odpowiedz Link
delika1 :) 28.06.07, 11:53 ojej, Krzyże, Karwica...niezapomniane miejsca!!!>niesamowite.Trafiłam tam przez przypadek, poźniej wracałammam nadzieję,że odnajdziesz szczeście Odpowiedz Link
13monique_n Re: ruciana nida!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 28.06.07, 14:43 Pewnie, ze będzie zajefajnie. Te wszystkie magiczne miejsca nic nie tracą, tylko mi jesteśmy starsi Odpowiedz Link
magda210682 Re: Co teraz robicie?? 28.06.07, 10:44 Tez grilla zazdroszcze. Mogłąbym zajac sie czyms albo kims Odpowiedz Link
magda210682 Re: Co teraz robicie?? 28.06.07, 10:47 Wiecie ze mimo ze uwielbiam wode to nie znosze mazur. nie wiem dlaczego?? Odpowiedz Link
em120777 Re: Co teraz robicie?? 28.06.07, 12:26 A ja siedze trochę szukam pracy, wysyłam cv, podglądam forum, bawię się z synkiem ... ot takie życie bez większych emocji Zazdroszczę siedzącym w pracy... ale wiem, że jak już ja znjadę, to będę marzyła o wolnym ... jednak teraz to już za dużo siedzenia w domu .... Quando, Quando, Quando ..... www.youtube.com/watch?v=-O6g_cuJDQg eM Odpowiedz Link
magda210682 Re: Co teraz robicie?? 28.06.07, 12:30 Ja bym chciał byc teraz z synkiem Ale z pracy nie zrezygnuje, bede pracowała dopuki dam rade. Odpowiedz Link
magda210682 Re: Co teraz robicie?? 28.06.07, 12:35 Ja podjełam decyzje o powrocie do pracy w ciagu tygodnia. Fakt zmieniła na lepiej płatna ale nawet przez chwile nie pomyslalam o siedzeniu z synkiem w domu dłuzej niz trzeba było. Nie załuje chociaz sa chwile tesknoty za jego usmiechem i ciagłego: MAMO, MAMO!!! Odpowiedz Link
374.4w Re: Co teraz robicie?? 28.06.07, 14:33 myszkuje po internecie i obdzwaniam gospodarstwa agroturystyczne w moje ukochanej miejscowości,może się uda choć parę dni? Odpowiedz Link
magda210682 Re: Co teraz robicie?? 28.06.07, 14:36 A gdzie ta twoja ukochana miejscowosc?? Odpowiedz Link
374.4w Re: Co teraz robicie?? 28.06.07, 14:52 magda210682 napisała: > A gdzie ta twoja ukochana miejscowosc?? na Szlaku Orlich Gniazd-Jura Krakowsko-Częstochowska Odpowiedz Link
374.4w Re: Co teraz robicie?? 28.06.07, 14:57 magda210682 napisała: > W morde! Daleko!!! zależy skąd, z Krakowa blisko Odpowiedz Link
cathy_bum Re: Co teraz robicie?? 28.06.07, 16:42 Jem lody, poszło prawie litrowe pudełko. Fakt, że córka troszkę pomogła. Powinnam zacząć się zbierać do pracy, a na razie siedzę w stroju niedbałym i nie mam pomysłu, w co się ubrać. Ale że w bieliźnie chadzam tylko na spacery z psem (patrz: mój wątek o wieczorze rozwódki), to cbyba ruszę się w stronę szafy. Tylko to tak daleko, ze 3 metry będzie... Odpowiedz Link
geo_v Re: Co teraz robicie?? 28.06.07, 21:24 Grill był suuuper)) Odchudzam się tradycyjnie od jutra hehe Odpowiedz Link
crazyrabbit Re: Co teraz robicie?? 29.06.07, 07:30 Wczoraj wróciłam baaaardzo późno i tak padnięta , że nie miałam siły odpalać kompa... Więc wstałam wcześniej , zrobiłam część roboty , a teraz zamiast robić resztę - przeglądam forum Odpowiedz Link
f.l.y Re: Co teraz robicie?? 29.06.07, 09:56 wpadłam na forum zajrzeć co słychać u ludzi 'wolnych inaczej' jak ja.... a co robię? porozkładałam papiery na biurku w pracy i udaję mocno zapracowaną i chodzę oczywiście po necie.... piję kawę i rozmyślam... czasami tu zaglądam, czaaasami coś napiszę... czaaaaaasami mam chęć wpaść na jakieś warszawskie spotkanie.... ale jakiś taki kot jestem co własnymi drogami chadza... miłego dnia wszystkim... Odpowiedz Link