Dodaj do ulubionych

Co teraz robicie??

28.06.07, 10:21
Oprócz piosania na forach oczywiście!!
Ja zaczełam prace i oczywiscie zastanawiam sie co mozna sensownego zrobic.
Nic optocz zrobienia kawy mi nie przychopdzi do głowysmile
Obserwuj wątek
    • aron95 Właśnie pracuję . 28.06.07, 10:27
      Teraz w pracy jestem . Z chłopakiem na zastrzyk pojadę puźniej na siatkówkę a po
      na piwko z chłopakami .
      • geo_v Re: Właśnie pracuję . 28.06.07, 10:33
        A ja się na całodziennego grilla wybieram, jak tylko się odkleję od komputera.
        • 13monique_n Re: Właśnie pracuję . 28.06.07, 10:37
          geo_v napisała:

          > A ja się na całodziennego grilla wybieram, jak tylko się odkleję od komputera.
          Zazdroszczę smile i dnia wolnego (skoro grill calodzienny) i grilla jako
          takiego smile
          • geo_v Re: Właśnie pracuję . 28.06.07, 10:40
            Hehe, ja mam całe wakacje wolne smile)) Sama sobie zazdroszczę smile
            • julka1800 Re: Właśnie pracuję . 28.06.07, 10:41
              moj syn mi powtarza : "Mamo, zmien prace, badz nauczycielem, bedziemy mieli
              cale wakacje dla siebie"

              No nie wiem smile))))
            • 13monique_n Re: Właśnie pracuję . 28.06.07, 10:41
              Jak masz całe wakacje wolne oznacza to, że jesteś nauczycielem. To ja Ci:
              1) gratuluję,
              2) podziwiam
              3) uważam, że zapracowałaś i odpoczywaj smile
              • geo_v Re: Właśnie pracuję . 28.06.07, 10:57
                smile)))))
                • 13monique_n Re: Właśnie pracuję . 28.06.07, 11:00
                  geo_v napisała:

                  > smile)))))
                  I jeszcze - współczuję też, jako matka gimnazjalisty i prawie
                  gimnazjalistki big_grinDDD
                  • geo_v Re: Właśnie pracuję . 28.06.07, 11:03
                    A ja autentycznie lubię swoją pracę, tylko obawiam się, że niedługo mnie na nią
                    stać nie będzie uncertain.

                    No to Wy pracujcie, a ja się jadę grillować smile))
                    • 13monique_n Re: Właśnie pracuję . 28.06.07, 11:08
                      geo_v napisała:

                      > A ja autentycznie lubię swoją pracę, tylko obawiam się, że niedługo mnie na
                      >nią stać nie będzie uncertain.
                      Mam nadzieję, że tak się nie stanie. Bo jako rodzic, to cierpię i szlag mnie
                      trafia, że za moje podatki to na marmury w ZUSie jest, a na wynagrodzenie dla
                      tych, którym jeszcze się chce dzieci uczyć, to niekoniecznie. Ale może
                      odstawiam akcenty polityczne na bok, bo szkoda słów. Zwłaszcza ładnych, a te,
                      co się należą, to wykropkowac trzeba jak nic
                      >
                      > No to Wy pracujcie, a ja się jadę grillować smile))
                      Smacznego smile
        • delika1 Re: Właśnie pracuję . 28.06.07, 10:38
          jestem w pracy, oderwałam się od roboty, i napisałam posta o nękaczu-moim
          prawie eks.sad
        • jagoda4444 Re: Właśnie pracuję . 28.06.07, 10:40
          Dobrze magda, że napisałaś ten post. Otrzeźwił mnie on po wczorajszym spotkaniu
          z eksiem. Kurcze siedzę na forum a umowy i przetarg leży i wiem, że nie mogę
          przebasować terminów. Pomykam do pracy
    • julka1800 Re: Co teraz robicie?? 28.06.07, 10:40
      teraz czytam przez chwile forum, ogolnie w pracy jestem, a rano jadac do pracy
      marzylam sobie smile)) ech.... i w tych marzeniach moglabym zostacsmile)
    • alexolo Re: Co teraz robicie?? 28.06.07, 10:42
      ja sie pakuje ... jade złozyc bagaznik na auto...za dwa dni mazury.......

      czy wam tez forum teraz wolno chodzii?
      • 13monique_n Re: Co teraz robicie?? 28.06.07, 10:44
        alexolo napisała:

        > ja sie pakuje ... jade złozyc bagaznik na auto...za dwa dni mazury.....
        Alex, gdzie na te mazury? (jeju, jak mi brak jezior i rzeki, i kajaków...)
        • alexolo ruciana nida!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 28.06.07, 11:15
          jade tam odlalesc szczescie ...to tak na ppoczatekk"nowego zycia...

          kiedyś zanim poznałam exa byłam tam co roku....w krzyzach na bindudze
          bobrowej!!!!!
          potem przez 14 lat null!!!!!wakacji...tam byłam szczesliwa i z ludźmi
          ,którzy sa do tej pory moimi przyjaciółmi.....jade z synkiem....to podróż
          sentymentalna...ale mam nadzieje z e bedzie zajefajnie!!!!
          • delika1 :) 28.06.07, 11:53
            ojej, Krzyże, Karwica...niezapomniane miejsca!!!>niesamowite.Trafiłam tam przez
            przypadek, poźniej wracałamsmilemam nadzieję,że odnajdziesz szcześciesmile
          • 13monique_n Re: ruciana nida!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 28.06.07, 14:43
            Pewnie, ze będzie zajefajnie. Te wszystkie magiczne miejsca nic nie tracą,
            tylko mi jesteśmy starsi smile
    • magda210682 Re: Co teraz robicie?? 28.06.07, 10:44
      Tez grilla zazdroszcze. Mogłąbym zajac sie czyms albo kimssmile
    • magda210682 Re: Co teraz robicie?? 28.06.07, 10:47
      Wiecie ze mimo ze uwielbiam wode to nie znosze mazur. nie wiem dlaczego??
      • em120777 Re: Co teraz robicie?? 28.06.07, 12:26
        A ja siedze trochę szukam pracy, wysyłam cv, podglądam forum, bawię się z
        synkiem ... ot takie życie bez większych emocji wink Zazdroszczę siedzącym w
        pracy... ale wiem, że jak już ja znjadę, to będę marzyła o wolnym ... jednak
        teraz to już za dużo siedzenia w domu ....
        Quando, Quando, Quando ..... www.youtube.com/watch?v=-O6g_cuJDQg
        eM
    • magda210682 Re: Co teraz robicie?? 28.06.07, 12:30
      Ja bym chciał byc teraz z synkiemsad Ale z pracy nie zrezygnuje, bede pracowała dopuki dam rade.
      • em120777 Re: Co teraz robicie?? 28.06.07, 12:33
        No i to są te dylematy .....
        • magda210682 Re: Co teraz robicie?? 28.06.07, 12:35
          Ja podjełam decyzje o powrocie do pracy w ciagu tygodnia. Fakt zmieniła na lepiej płatna ale nawet przez chwile nie pomyslalam o siedzeniu z synkiem w domu dłuzej niz trzeba było.
          Nie załuje chociaz sa chwile tesknoty za jego usmiechem i ciagłego: MAMO, MAMO!!!
          • 374.4w Re: Co teraz robicie?? 28.06.07, 14:33
            myszkuje po internecie i obdzwaniam gospodarstwa agroturystyczne w moje
            ukochanej miejscowości,może się uda choć parę dni?wink
            • magda210682 Re: Co teraz robicie?? 28.06.07, 14:36
              A gdzie ta twoja ukochana miejscowosc??
              • 374.4w Re: Co teraz robicie?? 28.06.07, 14:52
                magda210682 napisała:

                > A gdzie ta twoja ukochana miejscowosc??



                na Szlaku Orlich Gniazd-Jura Krakowsko-Częstochowska
                • magda210682 Re: Co teraz robicie?? 28.06.07, 14:56
                  W morde! Daleko!!!
                  • 374.4w Re: Co teraz robicie?? 28.06.07, 14:57
                    magda210682 napisała:

                    > W morde! Daleko!!!



                    zależy skąd, z Krakowa blisko
                    • magda210682 Re: Co teraz robicie?? 28.06.07, 14:58
                      Ale ode mnie to jakies 500 km
    • cathy_bum Re: Co teraz robicie?? 28.06.07, 16:42
      Jem lody, poszło prawie litrowe pudełko. Fakt, że córka troszkę pomogła.
      Powinnam zacząć się zbierać do pracy, a na razie siedzę w stroju niedbałym i
      nie mam pomysłu, w co się ubrać. Ale że w bieliźnie chadzam tylko na spacery z
      psem (patrz: mój wątek o wieczorze rozwódki), to cbyba ruszę się w stronę
      szafy. Tylko to tak daleko, ze 3 metry będzie... wink
      • geo_v Re: Co teraz robicie?? 28.06.07, 21:24
        Grill był suuupersmile)) Odchudzam się tradycyjnie od jutra hehe
    • tricolour Teraz? 28.06.07, 21:56
      Podłogę maluję...

      smile)
    • crazyrabbit Re: Co teraz robicie?? 29.06.07, 07:30
      Wczoraj wróciłam baaaardzo późno wink i tak padnięta , że nie miałam siły odpalać
      kompa...
      Więc wstałam wcześniej , zrobiłam część roboty , a teraz zamiast robić resztę -
      przeglądam forum tongue_out
      • f.l.y Re: Co teraz robicie?? 29.06.07, 09:56
        wpadłam na forum zajrzeć co słychać u ludzi 'wolnych inaczej' wink jak ja....

        a co robię? porozkładałam papiery na biurku w pracy i udaję mocno zapracowaną i
        chodzę oczywiście po necie....
        piję kawę i rozmyślam...

        czasami tu zaglądam, czaaasami coś napiszę...
        czaaaaaasami mam chęć wpaść na jakieś warszawskie spotkanie....
        ale jakiś taki kot jestem wink co własnymi drogami chadza...

        miłego dnia wszystkim...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka