Dodaj do ulubionych

Zespół na wesele

10.10.16, 17:56
Szukam fajnego zespołu na wesele,ktory dobrze poprowadzi i rozkręci imprezę.Wesele odbędzie się 22.07.17 we Włocławku. Najlepiej gdyby w zespole był głos żeński. Proszę o propozycje :)
Obserwuj wątek
  • wesele24 Re: Zespół na wesele 11.10.16, 02:05
   ★HALIŚKA BAND★ - cztero-osobowy zespół, który od wielu lat zapewnia profesjonalną oprawę muzyczną imprez ★ W składzie zespołu znajduje się wokal damski i męski, perkusja, instrumenty klawiszowe oraz saksofon ★ W repertuarze znajdują się przeboje polskie i zagraniczne - od lat '50 po najnowsze hity z list przebojów ★ Informacje i filmy z imprez znajdziecie na naszej stronie WWW ★ haliskaband.republika.pl
  • ziwmeteor Re: Zespół na wesele 04.11.16, 08:41
   Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą zespołu SixBand! Gwarantujemy świetną zabawę przy muzyce granej 100% na żywo, żywiołowy skład, zróżnicowany i energetyczny repertuar, przeboje polskie i zagraniczne, długie bloki muzyczne, profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie, prowadzenie. Sześcioro instrumentalistów (perkusja, gitara basowa, gitara, instrumenty klawiszowe, saksofon, akordeon), troje wokalistów o zróżnicowanej barwie i skali głosu.

   www.sixband.pl
   www.youtube.com/watch?v=eSbJTdhLCPE
   www.youtube.com/watch?v=j79lp-pNy4M
   www.youtube.com/watch?v=k78hffOuYUE
  • gmskala Re: Zespół na wesele 22.12.16, 21:12
   Zapraszamy do kontaktu www.facebook.com/SkalaSwiecie/ :-)
   skala@firstoffice.pl
   Skala to energetyczna wokalistka, instrumenty klawiszowe, akordeon, gitara, saksofon oraz dwa męskie wokale.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka