mszczyglod_1
17.07.14, 14:36
Wszedłem z ciekawości na ich stronę na facebooku i muszę powiedzieć, że jestem pod wrażeniem tego co się u nich dzieje. Organizują wiele zajęć dla dzieci, teraz w czasie wakacji, widać, że dzieciaki zadowolone. Przeglądając galerię mnóstwo zajęć dla seniorów, w sumie dla każdej grupy wiekowej (no może poza 20-40?). To chyba jeden z nielicznych sukcesów obecnego burmistrza, chociaż bardziej dyrektora centrum.
Żeby nie było za słodko- strona www www.mgck-jl.pl/ jest beznadziejna.