Dodaj do ulubionych

kapsułki piorące

09.01.14, 13:12
nasza ponad 10-letnia pralka juz powoli dogorywa, tzn. wsypany proszek do połowy zalega, robi sie bryła o g...o pierze.. wpadłam zatem na genialny pomysl kapsułek piorących, zeby jeszcze kasy nie wywalać na nowa pralke.
kto uzywa i jakie polecacie, bo w sklepach tego od cholery? dopiera wam wszystko?
Obserwuj wątek
    • happ_y Re: kapsułki piorące 09.01.14, 13:42
      Jak dla mnie nie ma żadnej różnicy między kapsułkami a zwykłym (i tańszym!!) płynem do prania. Możesz go zamiast do pojemnika wlać od razu do bębna, zresztą proszek też możesz tam sypnąć, jak ci nie pobiera.
    • maja-02 Re: kapsułki piorące 09.01.14, 21:11
      u mnie pralka 14-letnia big_grin (teraz juz takich kurka nie robia...)
      od lat proszku uzywam wylacznie do prania w 60-90 stopni bo zawsze mialam wrazenie ze mi sie w nizszej jakos nie rozpuszcza do konca...i takie jakby smugi zostawaly, nie doplukiwalo sie chyba
      a do prania w nizszej temperaturze - plyny smile Formil tez mialam i jest ok, poza tym uzywam persila ale jest drozszy i chyba niekoniecznie az o tyle lepszy od formila zeby koniecznie tyle placic wink
      Kapsulki sa wygodne, tez uzywam i zadne gluty mi sie nie robily... nawet jak piore w 40 stopniach... w nizszej temperaturze chyba nei piore niczego...
    • capa_negra Re: kapsułki piorące 09.01.14, 21:20
      Od dawna używam kapsułek Ariel, albo Persil i jestem bardzo zadowolona.
      Dodatkowy bonus to mąż przejął pranie bo już nie może się wykręcić wymówką, że niby nie wie ile proszku nasypać
    • jk3377 Re: kapsułki piorące 11.01.14, 10:53
      ja pierdacze, jak to sie warto pytac, dzieki dziewczynysmile
      kupilam plyn, przed chwila zrobilam pranko i jest rewelka! dopiera, pachnie, wszystko jak mowilyscie.
      proszku juz nie kupie. zostalo mi go z 1,5 kg, nie wiem co z nim zrobie ehheh
        • wilowka Re: kapsułki piorące 11.01.14, 17:37
          A ten Formil z Lidla ładnie pachnie? - w sensie pranie po nim wysuszone czuć? Bo ja lubię jak mi długo pachnie wink Kupowałam Drefta w promocji - w kopalni nie robię, przy jedzeniu brudzę się średnio właściwie na pełną pralkę leję 1/2 - 3/4 zakrętki. Gdzieś czytałam cały artykuł, zeby lać/sypać mniej detergentów niż w reklamie mówią smile
          • beautywomen Re: kapsułki piorące 11.01.14, 19:04
            Jak mi zostanie proszek, który mi podpadł wsypuję i myję nim kibelek wink
            Używam w zasadzie tylko kapsułek ariel, poluję na promocje i robię zapas. W regularnej cenie nie kupuję, za drogo wychodzi. Do czarnego używam perwola - płyn. Za waszą radą kupię tego z lidla. Może i mnie podpasuje wink
                • oliwietka Re: kapsułki piorące 23.01.14, 20:26
                  ja też często używam kapsułek do prania, są wygodne w użyciu. często prałam kapsułkami z Ariela, Surf teraz kupiłam takie alechemia.pl/glowna/202-power-wash-mega-caps-kapsulki-do-prania.html lubię eksperymentować smile
                  • joannastopka Re: kapsułki piorące 03.02.14, 21:52
                    A ja uzywam kapsulek pioracych VIZIR. Swietny produkt godny polecenia w 100 %. Juz po pierwszym praniu wiedzialam, ze jest rewelacyjny. Juz w 30 st. dopral sliniaczek mojej corki, a to duze wyzwanie. Lazienka pieknie pachniala jeszcze kilka godzin po wyniesieniu z niej prania. Jest uniwerslany - zarowno do bieli jak i do kolorow i tu i tu sprawdza sie bardzo dobrze. Kapsulki sa wygodnew uzyciu, a opakowanie poreczne - zmiesci sie nawet w malej lazience. Polecam!!!
                    • martus2833 Re: kapsułki piorące 18.02.14, 16:38
                      Moja ocena jest również na 5+ smile Kapsułki mam okazję testować dzięki kampanii w trnd. Część kapsułek wykorzystałam sama, część rozdałam rodzinie i znajomym. Opinie na temat produktu są bardzo pozytywne. Świetnie piorą, pięknie pachną, nie zajmują wiele miejsca. Można powiedzieć, że teraz pranie to czysta przyjemność. Wygoda i oszczędność czasu. Nic dodać, nic ująć smile
                    • martus2833 Re: kapsułki piorące 10.03.14, 11:42
                      Ja od niedawna do prania używam kapsułek piorących Vizir, obecnie używam Original Fresh. Sama jestem mamą alergika ale kapsułki są "bezpieczne". Dzięki ładnemu zapachowi nie dodaję już płynu do płukania tkanin (on też, bardzo często działał drażliwie na skórę synka). Kapsułki umieszcza się bezpośrednio w bębnie pralki, rozpuszczają się całkowicie już w niskich temperaturach. Pranie jest czyste i pachnące. Dodatkową wygodą jest ta, że służą do prania tkanin białych i kolorowych. Polecam !!!
                    • 3agija Re: kapsułki piorące 21.10.15, 22:00
                      Witam Jestem bardzo zadowolona z kapsułek Vizir, są rewelacyjne. Bez problemu się rozpuszczają, wszystko dokładnie spierają a zapach jest po prostu cudowny - cały dom pachnie po praniu w sumie to nawet nie używałam płynu do płukania tkanin. Codziennie mam pranie ( przy dwójce dzieci to norma) i jestem mega zadowolonasmile Są bardzo łatwe w użyciu- po prostu wrzucam kapsułkę do pralki, wkładam rzeczy przeznaczone do prania, naciskam przycisk start i gotowe. Myślałam że kapsułki są przereklamowane ale one naprawdę usuwają brud i na dodatek pięknie pachną. Alpejski świeży zapach wypełnia cały dom. Polecamsmile Pozdrawiamsmile
                      • kk345 Re: kapsułki piorące 21.10.15, 23:18
                        >Są bardzo łatwe w użyciu- po prostu wrzucam kapsułkę do pralki, wkładam rz
                        > eczy przeznaczone do prania, naciskam przycisk start i gotowe

O ja pierdziu! Naprawdę? Dotąd musiałam w pocie czoła wlać płyn do prania,włożyć rzeczy i nacisnąć start, czyżby nadszedł wreszcie koniec moich męczarni? Dzięki ci, o wielki Vizirze, zrewolucjonizujesz moje życie, nie wiem, co zrobię z wolnym czasem...

> Alpejski świeży zapach wypełnia cały dom.
                        A to już zbytek łaski, nie wiem, jak wyrazić moje szczęście, szczególnie, ze ja z nizin.

P.S. Spamować trzeba umieć.
    • pszczolaasia a ten lidlowski 05.02.14, 11:01
      cos na f...to po ile? i czy! najwazniejsze...uzywa go ktos kto ma alergiczne dziecię?
      ktore to dziecie potrafi po proszku wizir wysypac?
      bo ja po prostu kupuje w plynie od niemcow plyn do prania dla alergikow.
      nie pytajcie sie mnie tylko jak to sie nazywa suspicious ma 7,5 litra i jest bialesuspicious

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka