15.02.19, 17:27
Hejka, słyszeliście może o
Assa ? Jestem zainteresowany taką opcją. Są to
pożyczki pozabankowe z niskim oprocentowaniem dla każdego z minimum formalności. Możliwość wypłaty czekiem GIRO nie widocznym dla komorników. Co sądzicie?
Obserwuj wątek
    • dart99 Re: Pożyczka 20.02.19, 04:50
      Pożyczki tego typu oferowane są przez całkiem sporą liczbę instytucji finansowych. Każda z nich w pewien sposób próbuje znaleźć swoją niszę, często proponując coś, co przyciągnie do niej klientów. Nie inaczej jest z AASA, która stworzyła udogodnienia dla osób zadłużonych. Jednym z popularniejszych rozwiązań są także darmowe pożyczki oferowane nowym klientom, celem przetestowania takiej usługi. Są to najczęściej chwilówki, które pożyczane są maksymalnie na 60 dni. Oddaje się taką sama kwotę, jaką się pożyczyło.
      Pożyczki online na chwilowapozyczka.pl są dowodem na to, że taką strategię obiera coraz większa liczba firm pożyczkowych. Kwota takiej bezodsetkowej chwilówki to najczęściej 2000 złotych, choć zdarzają się firmy oferujące ponad 3000 PLN. Czy w darmowych pożyczkach tkwi jakiś haczyk? W pewnym sensie tak. Są to przecież pożyczki, których celem będzie przyciągnięcie nowych klientów. Kwota darmowej pożyczki jest relatywnie niska, stąd jeśli ktoś będzie chciał wyższą kwotę, będzie musiał już spłacać takie zobowiązanie z odsetkami.
    • darunio4444 Re: Pożyczka 25.02.19, 20:27
      Witam, moge polecić bardzo fajna porównywarkę kredytów online. Wiele ofert w jednym miejscu i możliwość szybkiego porównania. Możliwość rozmowy z doradcą finansowym- tiny.pl/tm5c6
    • darunio4444 Re: Pożyczka 25.02.19, 20:29
      Witam, moge polecić bardzo fajna porównywarkę kredytów online. Wiele ofert w jednym miejscu i możliwość szybkiego porównania. Możliwość rozmowy z doradcą finansowym- tiny.pl/tm5c6
    • dodzio10 Re: Pożyczka 27.02.19, 17:36
      Tutaj można znaleźć wiele pożyczek pozabankowych w jednym miejscu i szybko je porównać wojtekanderko.oferty-kredytowe.pl/pozyczkipozabankowe/
    • konraddo Re: Pożyczka 28.02.19, 05:37
      Warto pamiętać że pożyczki, poza tymi online, oferowane są w różnego typu biurach zlokalizowanych w różnych miastach. Czasem są to lokalne oddziały firm, które udzielają także pożyczek online. Na chwilowka.co.pl/pozyczki/ znajduje się wykaz miast w których tego typu usługi są oferowane wraz z mapami zawierającymi adresy firm pożyczkowych. Plusem pożyczania w takich miejscach jest to, że można pogadać z przedstawicielem i wypytać go dokładnie o szczegóły.
    • oewonga Re: Pożyczka 31.05.19, 12:03
      Witam! Jako przedstawiciel wonga.com zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Działamy w oparciu o zasady:
      - przejrzystości - informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty
      - elastyczności - dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb naszych Klientów
      - komfortu - korzystanie z naszych produktów jest proste i wygodne. Nasza oferta jest dostępna online, bez konieczności wychodzenia z domu.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią:
      - telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub
      - poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

W razie pytań jestem do dyspozycji
      Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
        • oewonga Re: Pożyczka 08.01.20, 20:03
          Witam! Rusak84, kolejna pożyczka w wonga.com każdorazowo udzielana jest na indywidualnych warunkach. Maksymalny limit dla kolejnych pożyczek w wonga.com może wynieść do 20000 zł, ale kwota ta i jej całkowity koszt ostatecznie są uzależnione od indywidualnie obliczanej zdolności kredytowej. Jako Klient wonga.com masz możliwość wzięcia udziału w Programie Korzyści. Za ukończenie 10 kursów albo ścieżki edukacyjnej na platformie Kapitalni.org możesz otrzymać jednorazowo w trakcie trwania jednej pożyczki zwrot w wysokości 10 zł. Ukończenie większej liczby kursów lub ścieżek uprawnia do zwrotu 10 zł przy kolejnej pożyczce.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią:
          - telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub
          - poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

W razie pytań jestem do dyspozycji
          Tomek | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
    • skyfall001 Re: Pożyczka 14.08.19, 06:18
      Z pożyczkami trzeba uważać, szczególnie tymi bez zaświadczeń czy sprawdzania BIK. Czasem to przydatne, ale nie zmniejsza ryzyka. Pełno jest też artykułów opisujących takie propozycje, jak kredyt bez BIK na samochód: bez-bik.pl/kredyt-bez-bik-na-auto-gdzie-szukac/ ale to pojęcie w ogóle "kredy bez BIK" jest błędne. Obecnie możliwości pożyczania mamy wiele, ale firmy są różne i trzeba uważać, gdzie się idzie.
    • kk4752154 Re: Pożyczka 21.11.19, 15:50
      Sprawdź rankingi chwilówek w porównywarce finrada.pl/pozyczki . Jest również ranking chwilówek od 18 lat oraz bez BIK. W nich będziesz miał największą szansę na pieniądze
    • bunnyb Re: Pożyczka 28.11.19, 08:46
      Ja komornika się jeszcze nie 'dorobiłem' ale ciekawe co piszesz o tym czeku... Wczoraj korzystałem z pożyczki przez internet o nazwie smartpożyczka i wypłacili mi bez problemu chociaż w innych firmach czasem zwklekałem ze spłatą... I dodatkowo można wystartować w konkursie jaki mają na Święta! Patrz na konkurs.smartpozyczka.pl/
    • mattick Re: Pożyczka 08.12.19, 05:39
      Warto wiedzieć, że pożyczka na czek GIRO oferowana jest nie tylko przez AASA, ale również przez kilka innych firm pożyczkowych. Na alepozyczka.com znaleźć można kilka takich pożyczek. Wśród firm oferujących taki model wypłaty znajdują się między innymi KredytOK i Supergrosz. W gruncie rzeczy jest to dosyć wygodne rozwiązanie, bo dostaje się kod, z którym trzeba iść na poczcie i podać do w okienku. Na podstawie tego kodu i na dowód osobisty wypłacone zostaną pieniądze. Całość może więc zająć 10-15 minut.
    • faraon24 Uwaga - Ukrywanie kredytu przed komornikiem [f24] 31.12.19, 07:05
      mckagan123 napisał(a):

> Hejka, słyszeliście może o
      > Assa ? Jestem zainteresowany taką opcją. Są to
      > pożyczki pozabankowe z niskim oprocentowaniem dla każdego z minimum formalności
      > . Możliwość wypłaty czekiem GIRO nie widocznym dla komorników. Co sądzicie?

Z tej strony Michał Straus z Faraon24

Ukrywanie majątku przed komornikiem jest przestępstwem z art. 300 §2 KK za które grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat. - faraon24.pl/pozyczki-ratalne/#Po%C5%BCyczka%20z%20komornikiem
    • dorotadudyk Re: Pożyczka 25.02.20, 15:49
      Dobrze sobie można warunki pożyczki dobrać pod siebie na stronie finrada.pl/pozyczki tam ustalasz sobie suwakiem sumę i czas spłaty i tyle. Dużo szybciej można dotrzeć do tych warunków które człowieka interesują zamiast przedzierać się przez dziesiątki różnych pożyczek
    • women_life Re: Pożyczka 26.04.21, 12:32
      Nie polecam ASSA. Bierze z 2 tysiące oddajesz 4000 zl. Ja skorzystałam z tej pozyczki extrakassa.pl/
      Najlepsze rozwiązanie, szybka wypłata i po splaceniu mozna wnioskować o duzo wyzsze kwoty.
    • megaoferta Re: Pożyczka 27.04.21, 08:15
      Nie musiałem nic podpisywać, umowa pożyczki przychodzi na maila. Wystarczy najpierw się zarejestrować później wypełnić wniosek i potwierdzić rachunek bankowy przez kontomatik, a kasa wpływa na konto szybkim przelewem. Takie standardy ma www.miloan.pl
    • 4c Re: Pożyczka 02.05.21, 19:35
      Bardzo fajna firma z Czech oferuje kartę z limitem, a do tego bonusy: 1 za rejestrację, 2 za polecanie 3 cashbacki za zakupy 4 opcje ratalne. Możliwość przesunięcia spłaty limitu o kolejny miesiąc. bit.ly/3bT8yoX
    • megaoferta Re: Pożyczka 05.05.21, 07:04
      Możecie śmiało pożyczać tam kasę. Firma Miloan.pl godna zaufania i z dobrymi warunkami pożyczkowymi. Mogłam liczyć na wsparcie finansowe. I dali mi taka kwote o jaką składałem podanie. Jak będzie trzeba to na pewno skorzystam ponownie z usług. miloan.pl/

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka