Dodaj do ulubionych

dobra wróżka wrocław

12.05.20, 12:58
ja ogólnie skorzystałam odpowiedz dostałam w około 2 godzinki 3 pytanka zamówiłam na stronie wrozkaagnieszka.pl , całkiem trafne odpowiedzi wiec wróżka Agnieszka tak jak mówiła moja koleżanka, że ta pani jest najlepsza i moge sie zgodzić, podobno robi najlepsze rytuały miłosne ale osobiście nie korzystałam
Obserwuj wątek
    • slonce77 Re: dobra wróżka wrocław 04.09.20, 07:41
      ja polecam Wróżkę Alicje jest to bardzo miła i sympatyczna osoba!
      korzystam z oczyszczania energetycznego który przyniósł boski efekt, pech który przesladował mnie kilka lat ustąpił, jestems zczesliwa od pół roku gdzies, nidawno spodobał mi się pewien facet wolny ale po przejsciach, zamówiłam u wróżki rytuał miłosny na niego i co po około 2 tygodniach facet mnie zauważył i wczoraj była super randka wiec polecam ja, mi bardzo pomogła,
      jej strona to allsh.net/wrozka-alicja lub www.wrozka alicja.pl
    • tadeusz1960 Re: dobra wróżka wrocław 11.10.20, 20:47
      Jedyna PRAWDZIWA wróżka godna polecenia to p. Agnieszka tel 500 273 383
      Trafiłem do niej przez polecenie kilka lat temu i wracam do dziś. Korzystam z prywatnych sesji telefonicznych u niej. Wszystko przez te lata się sprawdziło, pomogła mi niejednokrotnie bo nie tylko rozkłada karty ale jest też psychologiem , naturopata i coachem par. Specjalizuje się też w prawie przyciągania dzięki jej wiedzy nauczyłem przyciągać do życia szczęście. Pokazała błędy jakie nieświadomie popełniałem.
      Jej wróżby to nie tylko odczyt kart ale wartościowa duchowa rozmowa , po której człowiek dostaje skrzydeł i chce się żyć. Pani Agnieszka mówi o przyczynach, pomaga w wielu kwestiach ( mnie postawiła diagnozę którą potwierdziłem w badaniach), wskazuje drogę i możliwości, podaje konkretne rozwiązania a nie zostawia człowieka z niczym jak inne...Jest niedroga. Dusza człowiek.
    • dariadar1234 Re: dobra wróżka wrocław 08.06.21, 20:14
      Szczerze moge polecić wróżkę Sarę, kolejny raz korzystałam z jej usług i zapewne nie ostatni,większa częśc wróżby zarówno merytorycznie jak i terminowo zdążyła się już sprawdzić, email do niej - kobietamag@interia.pl polecam;)
    • agnieszkanowwwb Re: dobra wróżka wrocław 23.09.21, 18:12
      polecam sesje telefoniczne z Panią Sarą . Rozmowa z nią wpłynęła na mnie bardzo kojąco. Wszystko się sprawdza i wszystko co widzi w kartach jest prawdą a nie zadaje pytan. Sesje z nią to najbardziej wartościowe rozmowy jakie miałem w życiu. Nie tylko kładzie karty ale radzi, widzi źródło problemów no i podaje rozwiązania. Bardzo pomocna i ciepła. Dużo zmieniła w moim życiu bo pokazała jakie błędy popełniałam. Tel do niej 784 676 783

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka