Dodaj do ulubionych

Świetna wróżka Łódź

14.07.20, 17:35
Z całego serca polecam wróżkę Rutę. Poleciła mi koleżanka, wróżby są na telefon albo maila. Bardzo mi pomogła, złota osoba, do tej pory większość rzeczy już się sprawdziła. Polecam napisać rutakaminska1@gmail.com 692050747
Obserwuj wątek
    • true99 Re: Świetna wróżka Łódź 20.07.20, 11:47
      Z Łodzi to wspaniała była wróżka Jadwiga Buczek-Szymańska, ale niestety już jej nie ma z nami. Kiedyś jak była w Krakowie to mi wróżyła, raczej oschła, niezbyt sympatyczna ale miała ten dar, potrafiła przepowiedzieć konkretnie i to się sprawdziło a moja przyjaciółka od lat mieszka w USA (np. to jej przepowiedziała). Natomiast podobny dar ma wróżka Elżbieta z Krakowa, bardzo dużo się sprawdza a przy tym to kobieta z klasą i sympatyczna, więc jak dla mnie to jest po prostu najlepsza. :) wrozkakrakow.pl/
    • zoltek Re: Świetna wróżka Łódź 22.07.20, 09:18
      Moim zdaniem z pośród całej tej braży najlepsza jest wróżka Agnieszka, ma wiele pozytywnych opinii, wróży od kilaka nastu lat, można zakupic wróżbę przez internet tu wrozkaagnieszka.pl
      odpowiada szybko i treściwie, można łatwo zrobić płatność bez oczekiwania na konta bankowych i czekania kilka dni..ja mam prawie 40lat i zawsze korzystam z jej usług i nigdy sie nie zawiodłam...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka