Dodaj do ulubionych

Rozklad "Sytuacja "

29.11.20, 23:53
Rozkład na " Sytuacja życiowa "

Mój sygbifikator :5 Monet
Przeszłość Cesarzowa
Blokady: Głupiec
Co pozostawić za sobą Gwiazda

Czuję się jak ten biedak z 5 Monet - emocjonalnie ,zawodowo i uczuciowo pusta !
Mam nadzieję że ten trudny czas nie potrwa długo, ale mam to serdecznie dosyć.
Byle chociaż z pracą się ułożyło..bo naprawdę jak zawsze miałam 5 opcji na wymyślanie wyjścia z różnych sytuacji - to tym razem chyba zostawiłam wszystko losowi..
W przeszłosci Cesarzowa : Dopiero teraz widzę że było mi lepiej - miałam pracę blisko domu, czasami było gorzej ale zazwyczaj udawało się do przodu zrobić większy krok. Miałam fajny związek ale to było w przeszłości...
Blokada Głupiec : Nie mam spontaniczności w sobie ,boję się teraz zaryzykować ,bo trochę porażek poniosłam .. Nie chce też nawiązywać nowego związku - samemu wygodniej .
Co za sobą mam pozostawić Gwiazda- Mam stanąć na nogi , nie użalac się nad sobą .
W głowie mi ciągle stary związek stoi i przez to nie mogę wejść w nowy...okropne.

Obecna sytuacja 10 monet - Zasiadłam w domu, zaszyłam się w spokoju, mam dość stresów i chcę odpocząć .
Najbliższe wydarzenia Rycerz kielichów -Pojawi się ktoś ? Ktoś pomocny , oraz ruszy moim sercem.
To się zmieni As Monet - Nowa praca ,
To pozostanie Śmierć - Wszystko po staremu ,jedynie co ruszy to praca .
Wynik As buław : Jest nowy rozdział, ale on się kreuje zbyt słabo na zmiany .
Ja chyba już odpuszczam walkę o swoje , prawie jak bym siebie nie poznawała .
Potrzebuję relaksu chyba bo mój poziom naładowania jest bardzo nisko na działanie ,rozpychanie się łokciami o swoje .
Obserwuj wątek
    • camaretto Re: Rozklad "Sytuacja " 30.11.20, 14:44
      sad
      I ja rozmyślam... ale sobie myślę, że jeżeli hipokryci mi teges,to ja in zabiorę się do uzdrawiania innych w szpitalach jao healer. I wyjście "cudów " będzie na NIE. Tak w ogóle - to lepiej 100 czy 200 niż'zdrowe" testy -w tej sytuacji nie masz w ogóle wirusow,a w innej - full i to niekoniecznie swoich,również inne czynniki,jak np. jedzenie mają wpływ na to co zobaczymy na badaniach..Masz siedzieć w więzieniu i wyjść bez objawów - pozbawić się jedynej firmy - zmień branżę,oni sąwinni za przekłamanie polityczne. cywilnie, nawet nie jest to adnistracyjnie,bo nie wolno ci uprawiać zawodu.I basta.
      Mnie wolno .Zawsze, niezależnie od testów.
      Nic dziwnego, że system poleciałw listopadzie w górę, a przymrozki zniszczyły wiruy.
      To "lejkarze" w mini - sterstwach są głupi,nie pan Bóg.Viva Espan'a oni wskazali drogę do śmierci - wiemy gdzie jej szukać,ale każdy musi walczyć inaczej...
      Viva kozy et norki e' gatto =- ragatto..

Czujesz się atakowana,że wszystko zło ...i Death. KONIEC.
      Śmierć Nic.nie zostanie, ale przejdzie może obok...
      cesarzowa ciągle mi koło ciebie wychodzi.

5 Monet - bezrobocie, Głupiec - nie wiesz,od czego zacząć,czy skończyć, firma za droga,wszystko w rozkładzie,restauracje padają- widziałaś u mnie- myśmy ŻYLI dzięki zabawom i pubom. teraz najlepsza karnawał - atmosfera a oni - kontrola, kontrola, wszystko zamknięte. Lola pomstuje,ja też. Salma ma chyba swego milionera, zresztą bez milionów to...wszystko zwidy poltyków,kill them all, veere!!!
      Czy wykończą gospodarkę... Nie 6/- Kochamy się,lubimy, damy sobie znak - i przetrwamy złe czasy,a oni spadną z nieba.
      Jesteś 10/- wypalona, wykończona jak na następny rok... poszukaj może gdzie indziej,prostej pracy, choć sugeruje że 10 monet-u mnie - będziesz częściej siedziećw domu, bez kasy.
      Janpół roku szukałam, jako najlepsza,najładniejsza - i znam wszystkie kilkanaście konkurencji.Zdrowa jesteś 4 Monet zmień branżę, da to coś.,
        • magdalena.1230 Re: Rozklad "Sytuacja " 11.01.21, 01:18
          Sprawdziło się spróbowałam czegoś innego tak jak napisałaś . Już mnie stare męczyło okrutnie zresztą widać było 10 mieczy ..brak wyjścia masakra już sama nie wiedziałam czego się czepiać żeby coś ruszyć do przodu .. Nawet z tego wszystkiego znalazłam siwe włosy u siebie 👱‍♀️
          • camaretto Re: Rozklad "Sytuacja " 12.01.21, 11:39
            A lat przybywa, oj... masz 30 mówis?Taki znajomy osiwiał wcześnie,nikt go nie pamięta inaczej niżw srebrnych,choć ładnych włosach., chociaż wnuczek niego jest ciemny, jak i dziadek ;D to tak już ma. Również moja babcia pod wpływem stresów zbielała nieco za szybko, malowała się później, a teraz siwizny już nie kryje, jest zresztą stara. Mnie z kolei nazywano " siwa', bo byłam ...platynową blondynką, za to jad się zaczęłammalować, to śmiesznie wyglądałam jak ruda raz,a raz mi cienkie włosy urosły pod wplywem ciemnej farby. A niby "tylko " henna, i miała na gęstość pomagać.
            jakie stosujesz odżywki, bo ja mam teraz słabe,ale najbardziej mi poomagały skrzyp z pokrzywą robiony, to to samo w ziołachco Revital, bardzo dobre dodateczki. Ale henna power mus , i jedwabny silk też trzyma włos w ogóle... crying marny się coś zrobił, może rozmaryn jest dobry? co? Polecany, próbowałaś, albo jakiś forumowicz?
            Dobrze, że tą pracę chociaż masz, ja nie mogłamnawet z domu wyjśćz powodu kręgosłupa, ale paczuszkę przyniesiono, piękny zestaw może jak uświetni gitarkę to wartość domowa wzrośnie, chociaż to śmieszne... to wskazuje na wersję prawdziwie drożyznę ... aż się boję pomyśleć, myślałam z kolei - że źle bo w żółtym kolorze...z tą " masą perłową" też tylko zabawa...
            Stawiałaś / stawialiście na Trumpa?
            Robi jaja,jak u mnie na blogu celnie wymierzony żart - nie może się pozbyć obsesji władzy.
            haha,ja miałam od razu Kielichy negatywne u niego na prezydenturę, G Kiel /- i chyba RKiel./- sugerowały że prezydentem nie zostanie,ale sugestie dotyczące oszustwa były jasne. I co? Zgadza się... Może jeszcze go wycofają z życia politycznego , dobrze by było.
            Jackowski się za to "położył" , uwierzył wTrumpa,a tu ... "One Shot And Glory" ....jak w piosence ;D Pochwalam się sama za ...psychologię ;D

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka