Dodaj do ulubionych

Praca do marca ?

15.02.21, 14:02
- praca praca ...working

W jakiej dziedzinie szukać pracy 3 monet
Tak działać aby znalezc Królowa Pucharów
Tak moje CV są odbierane(po liftingu 7 Puchar
To jeszcze w CV poprawić Papieżyca
To rozwój starania o pracę 9 monet
To wynik do luty Paż mieczy
Od marca do marca końca 8 mieczy

3 monet - W sprzątaniu ? Skojarzyło mi się właśnie z porządkami - albo z fachowcem może próbowanie w starej pracy hmm choć to ciężko widzę ..
Królowa jest mila działa pr-ez sympatię , prosi o pomoc.
Moje cv 7 kielichów- wszystko pięknie ale bez szczegółów...Ja w CV wpisałem firmy, urzędy itd ale bez szczegółów czyli obowiązków jakie tam wykonywałam . Dlatego dla kogoś może się wydawać że pewnie tylko kawę robiłam i nic więcej ..
Papieżyca - wyjść z ukrycia - opisać obowiązki ,nacisk na naukę może coś pominęłam hmm? Raczej wszystko wpisałam.
9.monet - wysyłam CV..wychodze z inicjatywą pokazuję siebie.
Do lutego Paż mieczy cieniutko, bez efektów..Natomiast do marca jeszcze gorzej zupełny brak pomysłu ,pajęczyna myśli ...

Obserwuj wątek
    • camaretto Re: Praca do marca ? 16.02.21, 07:48
      Papieżyca ma tą drobną wadę i zaletę ;D .
      U mnie przyniosła pracę przez ..kobiety,zresztą skojarzona z innymi 'babskimi' może sugerować pracę dzięki ... kobietom, siatce plotkarskiej bab. Sympatia niewykluczona. paź mieczowy - fakt że nic ci nie przychodzi do głowy, wydaje mi się normą u tego gościa.
      Rozejrzyj się za branżą żywienie, ICing nie bywa głupi tylko niezrozumiany, zresztą ochrona i wojsko pozostało opisane właśnie w opcji( u mnie) jako 10 Buław,i to jeszcze odwrotnie. Nie chciałam ci jednak nic w-sugerować, ale nie bardzo widziałam to zatrudnienie, wyglądakło już wcześniej jakby na oucie ...jakby nie potrzebowali pracowników,stąd pytałam cię o zdolności fizyczne,bo takich mieliśmy fuul wózek, z 1-2 danem to bajka w policji i ochronie,takich w służbach trzymają... innych nie bardzo kochają... Trzym się, chołopak czy baba - wiadomo, u nas brak różnicy, koledzy i koleżanki to samo,serdecznie. Inaczej nieco bywa na"Szkółce" - tam jest feminizacja pań rodem z "Gwiazdy mówią" - i ABC Tarota, tam często sfeminizuje cię ktoś albo masakrę zrobi - maskarada ktosia hoaaxa np, a pono była to leda-is-one (i" ledy" jak sądzę, dane się zgadzają),ale nie uszła naszej uwadze.

Spróbuj sobie na widok 7 kieliszków opisać "wizję" wyobraź sobie jakbyś pisał/a list motywacyjny - nie to że lubisz nagle kury domowe, jak ja "popełnilam" kiedyś, tylko że coś wiesz, umiesz... masz jakiś cel, wizję. 9 monet przemyślę , może to sugeruje nie tylko rys jaki mi się kojarzy - PENSJI...

Kumple jak nie mogli inaczej -wyszli na żywienie,dawny wegeterianizm więc wege przysmaki- i dorabiają w innej jeszcze branży bo muszą. Sprzedaja,handlują... koleżanka odkupiła własną kafeję, jest "wielką bizneswoman" w warszawie - choć sama jej załatwialam buty, bo na 300 zł w opcji spłata kredytu i czynsz 4-5000 nikogo tu nie stać.Ale nie łam się,działaj mamy takie same problemy, nikogo nie trzymają, jak nie muszą, takie są kłopoty z Piss i nie tylko. mnie na gitaręstać być "musiało" - więc nie jadam zbyt wiele. Ale ja mamjeszcze do "spuszczenia'z parę kiloskow .
      O czym informuje 8 miecz - wiesz...brr, nie zazdrosczę.
      Tak to mi się sprawdziły karty, pustki, pustki,rynek, jak widzę - W.Y.P. R. A .N. Y .

Nie możesz ty w Piwnicy pod Baranami usiąść i zapłakać?
      "Głowę straciłem...", jak mawia kabarecik - wygrany kiedyś, z Krakowa ino...

Cam
        • camaretto Re: Praca do marca ? 25.02.21, 18:09
          I co dalej? Masz dobry horoskop, ale te sytuacje uderzają - jak już są jakieś aspekty u ciebie - to w trzy planety w stellium po sobie. Niby masz je "z głowy", więc w głowę zachodzę, dlaczego tak długo cię trzymają. , bo to naprawdę horoskopowo ciekawe, dokładnie jak czujesz.
          Ale jak to jest możliwe , to nie wiem, przchodzi mi na myśl, że czegoś nie "przerobiłaś".
          Inna sprawa to kwadraty na Plutona, i to trzech planet, z czego Merkury to pierwsze "bicie",no i względny ruch okołoziemski prosty, dalej jest gorzej, i tez cię czeka, zaraz po tym, tak że nie ma jakoś wyjścia, nie kijem, go, to pałką
              • camaretto Re: Praca do marca ? 26.02.21, 01:33
                Z kwadratem Jowisza to można na ogół współczuć, a sugestie kart z tymi aspektami to nie pogadasz, weszły teraz nawet w rytm...Tak w ogóle,to masz pewie ścisły aspekt,mianowicie Marsa do Wenus i Ceres, a to sugerowałoby te twoje kłopoty z ochroną...Zresztą, dostałaś tam pracę, mimo że niekoniecznie forever, to doświadczenia są obecne.Tyle horoskop, ale masz też wiele trygonów, chociaż wg. tej interperetacji - na 14 wrz 1990 -n to ten Marsjest niestety też i" odbiorcą" aaspektów z Lilith- a tz w opozycji może być ośrodkiem złudzeń i poczucia niestałpści, albo wręcz nieszczęścia, co zresztą sugerujesz.Zresztą, sugerując się doświadczeniami, to w jednym przypadku jesteś Baranemz AsCendentu, z tym stellium i Neptunem pośrodku układów zawodowych - a te trygony, dość klarowne w twoim horoskopie musiałyby sugerować Neptuna np. na szczycie,co nijakni pasuje do struktury, bo , jak mówiwsz , artystą nie jesteś a ten ułatwiłby być może karierę - ale Saturn też ma coś do powiedzenia.Druga wersja wydarzeń to ta, gdzie masz trygony skierowane na pierwszy dom,co cię niejako skierowuje do wewnątrz i obejmuje strefę w czasie ok. 2 po południu.Tłumaczy za to poniekąd - Mars jest tu w 6 domu- tndencje do pozostawaniaw sferze dośwuadczeń zsięgających być może i poprzednich wcieleń,coś co ci łatwo robić, a co sugeruje Jowisz z Księżycem u ciebie w horoskopie.On też z Chironem tworzą pewną całość, a cały układ "chciałby " wyjść na"prostą, akceptując Wenus i Merkurego w osobowości. , Trudno mi jedak wejść ci z butami. To zależy od godziny urodzenia, tam masz trygony gdzie łatwiej "pojechać "już dalej, w ogóle brak jest u ciebie jakichś większych "kantów" - aczkolwiek, kumpela, katspłacado dziś - ma mianowicie multum długów po rodzinie. I bądź tu człeku mądry, i pisz wiersze.. jak lubi mawiać nasz miły adopto.
                W ogóle, ten urodzeniowy horoskop jakby się chciał teraz właśnie dziwnie "przypomnieć"...jakby te aspekty powracające nie byly w tych miesiącach przypadkowe... niby małe to wszystko,tu Księżyc, tam Mars, ale stoją ci w opozycji tranzytującej niczym strażnik Teksasu.
                ;D
                Trygon maszUrana, ale za to opozycja i kwakwadrat Plutona, niby toto ma wiele wspólnego z kaczkami,ale nie sądzę, żeby było karmicznie obojętne.

A karmić kaczki należy, oj, należy...nie ma tak ,jak by sobie człek życzył, już myśmy się przekonali, na kolankach, ...żeśmy o prackę błagali, a rodzinka na widok naszej "gupoty" politycznej natury, to aż się wstydem zajęła, i zaczęła gadkę szmatkę niesskończoną...
                Tak to cię próbują te aspekty, choć w kwadratach, prowadzić po korytarzach nieznanych przeznaczenia... jutro, jak będę miała w łapach Symboloe Sabiańskie to zerknę może i tam, bo po kwadracie i opozycji tranzytowej "trójki", która męczy wszystkich w ogóle ... to prez parę miesięcy możesz odbierać takie g...wpływy że szok. One mają wolne przejścia, a ty masz tam gdzie nie trzeba akurat swoje planety.Jak również atakuje ten sam system Uran, z drugiej strony,jak widzę.
                Słońcei Neptun tworzą też opozycje wewnątrz, wszystko naraz cię dopadło i trzyma.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka