Dodaj do ulubionych

WIOSNA :))

15.03.05, 15:19
Wiosna, wiosna,
Wiosna, ach to ty!!
Po spacerze z psicą pod las Kabacki.
Roztopy. Śnieg topnieje. Bazie są!!!pąki nabrzmiały na topoli!W powietrzu
zaczyna pachnieć wiosną.....
NARESZCIE!!!!!
Obserwuj wątek
    • ewelina10 Re: WIOSNA :)) 15.03.05, 17:43
      ... niech już szybciutko się u nas rozgości ... smile
    • wedrowiec2 Re: WIOSNA :)) 15.03.05, 19:44
      Gwarantuję, że wiosna nadchodzi - znajomi alergicy zaczęli kichać wietrząc
      pyłki w powietrzuwink
    • gaja_1 Re: WIOSNA :)) 16.03.05, 03:53
      Wedrowcze, nie jestem alergikiem, ale tez zauwazyłamwink
      Dzisiaj nareszcie po kilku dniach przestala mnie bolec glowasmile
      ale chyba nie mamy co się tak cieszyćsad
      Zapowiadają powrót zimy w przyszłym tygodniusad
      • kanoka Re: WIOSNA :)) 16.03.05, 08:51
        Naprawdę? Witaj, Gaju i nie straszsmile)
        Nie chce powrotu zimy. Nawet mnie nie martwi, że jest pochmurno i pada deszcz,
        bo to deszcz, nie śnieg....
        • gaja_1 Re: WIOSNA :)) 16.03.05, 14:35
          Kanoko, to nie ja straszesmile)
          to te meteorologi z telewizorni codziennie psuja humor smile
          Na dzień dzisiejszy pokazuja marchewkę
          a za moment zza pleców wyciągają lagewink
          A przez ten pochmurny dzionek znowu mi wraca ból lepetyny sad
          Za mało światła jak dla mniewink
          • maryna04 Re: WIOSNA :)) 16.03.05, 22:46
            Wiosna na polnocno - wschodnim wybrzezu Ameryki, gdzie mieszkam to wielkie
            oszustwo. Slonca nie brakuje, (tu jest zreszta w ciagu roku bardzo wiele
            slonecznych dni), co ma kwitnac to kwitnie, a jakze. Ale nie ma tego wiosennego
            ciepelka, tylko jakis taki przenikliwy chlod. Patrzysz przez okno, jasno,
            slonce az razi, wychodzisz przenikliwy chlod. I tak do czerwca.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka