kanoka 15.03.05, 15:19 Wiosna, wiosna, Wiosna, ach to ty!! Po spacerze z psicą pod las Kabacki. Roztopy. Śnieg topnieje. Bazie są!!!pąki nabrzmiały na topoli!W powietrzu zaczyna pachnieć wiosną..... NARESZCIE!!!!! Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ewelina10 Re: WIOSNA :)) 15.03.05, 17:43 ... niech już szybciutko się u nas rozgości ... Odpowiedz Link
wedrowiec2 Re: WIOSNA :)) 15.03.05, 19:44 Gwarantuję, że wiosna nadchodzi - znajomi alergicy zaczęli kichać wietrząc pyłki w powietrzu Odpowiedz Link
gaja_1 Re: WIOSNA :)) 16.03.05, 03:53 Wedrowcze, nie jestem alergikiem, ale tez zauwazyłam Dzisiaj nareszcie po kilku dniach przestala mnie bolec glowa ale chyba nie mamy co się tak cieszyć Zapowiadają powrót zimy w przyszłym tygodniu Odpowiedz Link
kanoka Re: WIOSNA :)) 16.03.05, 08:51 Naprawdę? Witaj, Gaju i nie strasz) Nie chce powrotu zimy. Nawet mnie nie martwi, że jest pochmurno i pada deszcz, bo to deszcz, nie śnieg.... Odpowiedz Link
gaja_1 Re: WIOSNA :)) 16.03.05, 14:35 Kanoko, to nie ja strasze) to te meteorologi z telewizorni codziennie psuja humor Na dzień dzisiejszy pokazuja marchewkę a za moment zza pleców wyciągają lage A przez ten pochmurny dzionek znowu mi wraca ból lepetyny Za mało światła jak dla mnie Odpowiedz Link
maryna04 Re: WIOSNA :)) 16.03.05, 22:46 Wiosna na polnocno - wschodnim wybrzezu Ameryki, gdzie mieszkam to wielkie oszustwo. Slonca nie brakuje, (tu jest zreszta w ciagu roku bardzo wiele slonecznych dni), co ma kwitnac to kwitnie, a jakze. Ale nie ma tego wiosennego ciepelka, tylko jakis taki przenikliwy chlod. Patrzysz przez okno, jasno, slonce az razi, wychodzisz przenikliwy chlod. I tak do czerwca. Odpowiedz Link