Dodaj do ulubionych

DOBRANOCKA TRZECIA

    • wedrowiec2 Re: DOBRANOCKA TRZECIA 25.04.06, 22:18
      Dobranocsmile
    • kanoka Re: DOBRANOCKA TRZECIA 27.04.06, 22:04
      Dobranoc
      www.polska.pl/spec/bociany2004/slide,Bajka_na_dobranoc,pid,59518,gid,56803,cid,.htm?sh=75
    • omeri Re: DOBRANOCKA TRZECIA 29.04.06, 23:39
      Dobranoc
    • kanoka Re: DOBRANOCKA TRZECIA 30.04.06, 00:10
      Nie bój się nocy - ona zamyka
      drzewa lecące i ptasie tony
      w niedostrzegalnych, mrocznych muzykach,
      w przestrzeni kute - złote demony,
      które fosforem sypiąc wśród blasku
      wznoszą się białe, modre, różowe,
      wznoszą się w lejach żółtego piasku,
      w chmurach rzeźbione unoszą głowy.
      Nie bój się nocy. Jej puchu strzegą
      krople kosmosu, tabuny zwierząt:
      oczy w nią otwórz, wtedy pod dłonią
      uczujesz ptaki i ciche konie,
      zrozumiesz kształty, które nie znane
      przez ciebie idąc tobą się staną.
      Nie bój się nocy. To ja nią wiodę
      ten strumień żywy przeobrażenia,
      duchy świecące, zwierząt pochody,
      które zaklinam kształtów imieniem.
      Ułóż wezbrane oczy w kołysce,
      ciało na skrzydłach jasnych demonów,
      wtedy przepłyniesz we mnie jak listek
      opadły w ciepły tygrysi pomruk.

      Krzysztof Kamil Baczyński
    • kanoka Re: DOBRANOCKA TRZECIA 30.04.06, 21:49
      Do dzisiejszych politycznych "atrakcji", pochmurnego dnia i moich smutków z
      powodu wycinania drzew, pasuje tylko taka kołysanka. Kołysanka Rosemary.....

      "Zaśnij maleństwo jak spać się godzi dziecinie.
      Świat to przekleństwo, wygrywa zły, dobry ginie.
      Dranie patrzą oczkiem złym,
      Diabeł huśta dzieci i
      W krąg się wnosi dym pochlebstwa
      Kłamstwa dym.
      Zaśnij maleństwo ale miej oczy otwarte.
      Grzech ma pierwszeństwo, dobro trzech groszy nie warte.
      Od dzieciństwa mędrców chór
      Na twą szyję rzucił sznur
      Z najpiękniejszych praw moralnych
      I podobnych bzdur.
      Zaśnij maleństwo.
      Idź z aniołkami w zawody.
      Świat to szaleństwo i to bez żadnej metody.
      Lecz choć smutno
      Śpiewam ci kołysankę do snów twych.
      Może szczęściem błyśnie co się czarno śni."

      Muzyka: Krzysztof Komeda Tekst: Wojciech Młynarski
      Dobrej nocy - mimo wszystko
      • alfredka1 Re: DOBRANOCKA TRZECIA 30.04.06, 21:54
        Dobranoc, dobranoc.... dziecięcia w domu nie ma ale pośpiewamy SOBIEsmile)
    • kanoka Re: DOBRANOCKA TRZECIA 01.05.06, 22:34
      Kołysanka osiedlowa

      Pieśń z Kolędy Nocki

      Szafo, szafo rozłożysta,
      Weź nas w nocy w swą opiekę.
      I ty też, podłogo czysta,
      Bądź nam słońcem i uśmiechem.

      Łóżko nasze niewygodne,
      Zmień się w skrzydła do latania
      I ty świeczko tląca ogniem,
      Wytrwaj z nami aż do rana.

      Klatko nasza, zawieszona
      Gdzieś na siódmym piętrze bloku,
      Bądź nam domem upragnionym,
      A ty windo daj nam spokój.

      Niechaj w rurach nic nie płacze,
      Niechaj dym odpłynie z miasta,
      W oknach krzywych jak zły pacierz,
      Niechaj błyśnie dobra gwiazda.

      Ernest Bryll

      Dobranoc
    • wedrowiec2 Re: DOBRANOCKA TRZECIA 03.05.06, 23:34
      Dobranoc.
      • nokata Re: DOBRANOCKA TRZECIA 04.05.06, 00:23
        j.w.
        • omeri Re: DOBRANOCKA TRZECIA 04.05.06, 23:23
          Dobranoc
          • wedrowiec2 Re: DOBRANOCKA TRZECIA 04.05.06, 23:30
            Dobranocsmile
            • nokata Re: DOBRANOCKA TRZECIA 04.05.06, 23:36
              j.w.
              • nokata Re: DOBRANOCKA TRZECIA 05.05.06, 22:04
                j.w.
                • alfredka1 Re: DOBRANOCKA TRZECIA 06.05.06, 21:39
                  j.w.
                  o "suchej twarzy" nawet herbaciarnię zamklisad(((((
                  • nokata Re: DOBRANOCKA TRZECIA 06.05.06, 22:17
                    j.w.
                    • wodnik33 Re: DOBRANOCKA TRZECIA 07.05.06, 22:25
                      j.w.
                      • omeri Re: DOBRANOCKA TRZECIA 07.05.06, 23:09
                        dobranoc
                        • nokata Re: DOBRANOCKA TRZECIA 07.05.06, 23:36
                          j.w.
                          • mantra1 Re: DOBRANOCKA TRZECIA 07.05.06, 23:39
                            j.w.
                            • nokata Re: DOBRANOCKA TRZECIA 08.05.06, 22:19
                              j.w.
                              • wodnik33 Re: DOBRANOCKA TRZECIA 08.05.06, 22:37
                                j.w. + smile))
                                • nokata Re: DOBRANOCKA TRZECIA 09.05.06, 21:48
                                  j.w.
                                  • jan.kran Re: DOBRANOCKA TRZECIA 09.05.06, 22:41
                                    Tak wczesnie ?
                                    Spij slodkosmile)
                                    • wedrowiec2 Re: DOBRANOCKA TRZECIA 09.05.06, 23:00
                                      Dobranocsmile
    • wedrowiec2 Re: DOBRANOCKA TRZECIA 10.05.06, 23:14
      Dobranocsmile
      • nokata Re: DOBRANOCKA TRZECIA 10.05.06, 23:31
        j.w.
    • jan.kran Re: DOBRANOCKA TRZECIA 12.05.06, 23:25
      Dobranocsmile
    • jan.kran Re: DOBRANOCKA TRZECIA 15.05.06, 22:34
      Macham Wam zmęczoną łapką , dobranocsmile
      • nokata Re: DOBRANOCKA TRZECIA 15.05.06, 22:37
        j.w.
        • wedrowiec2 Re: DOBRANOCKA TRZECIA 15.05.06, 22:38
          Dobranocsmile
          • nokata Re: DOBRANOCKA TRZECIA 16.05.06, 22:00
            j.w.
            • jan.kran Re: DOBRANOCKA TRZECIA 16.05.06, 22:19
              Kruszynko ,wpadasz tu żeby się zdrzemnąć ? :ppp
              Śnij słodkosmile)))
              • nokata Re: DOBRANOCKA TRZECIA 16.05.06, 23:45
                jan.kran napisała:

                > Kruszynko ,

                noooo moze jeszcze "bziubzienieczko? (w morde...)
            • nokata Re: DOBRANOCKA TRZECIA 17.05.06, 22:06
              j.w.
              • jan.kran Re: DOBRANOCKA TRZECIA 18.05.06, 00:52
                Całuski, papapa !
              • nokata Re: DOBRANOCKA TRZECIA 18.05.06, 22:16
                j.w.
                • nokata Re: DOBRANOCKA TRZECIA 19.05.06, 21:53
                  j.w.
                  • jan.kran Re: DOBRANOCKA TRZECIA 19.05.06, 22:11
                    Ja tak jak Nokatkasmile)
                  • nokata Re: DOBRANOCKA TRZECIA 20.05.06, 23:41
                    j.w.
                    • mantra1 Re: DOBRANOCKA TRZECIA 21.05.06, 01:25
                      j.w.
                      Jak tak dalej pojdzie, to w tym watku przebijemy forum 50 latkow pod wzgledem
                      ilosci i n t e r e s u j a c y c h postow smile))
                      • nokata Re: DOBRANOCKA TRZECIA 21.05.06, 22:28
                        JA uwazam, ze nie jest tak zle.
                        JA sadze, ze wprawdzie nie pobijemy 50, ale po co nam to.
                        JA mysle, ze tu sa o wiele ciekawsze posty.
                        JA twierdze, ze nie ma u nas takiego wlazidupstwa jak tam.
                        JA zauwazylam, ze tu moze kazdy miec wlasne zdanie.
                        JA nie zauwazylam, zeby ktos kogos zmuszal do zmiany go.
                        JA proponuje, zeby pisac wtedy kiedy sie ma ochote.
                        JA nie nie uwazam, zeby to bylo naganne.

                        JA chcialabym podsumowac dzisiejszy dzien.
                        JA z Manterka napalilam sie na wyjazd
                        JA otworzylam rano oczka i
                        JA zobaczylam ze pada.
                        JA uslyszalam dezaprobate Manterki z powodu pogody
                        JA z Manterka czekalyslmu do poobiadu, ale pogoda byla parchata.
                        JA i Manterka zostalysmy wiec w domku
                        JA ide juz spac
                        JA mowie wszystkim

                        J(a).W.
                        • mantra1 Re: DOBRANOCKA TRZECIA 21.05.06, 22:33
                          Eeee...
                          Ja mysle, ze za duzo tresci smile)
                          j.w.
                          i klik wink
                    • nokata Re: DOBRANOCKA TRZECIA 24.05.06, 22:58
                      j.w.
    • jan.kran Re: DOBRANOCKA TRZECIA 16.05.06, 23:13
      Idę do łózeczka biegusiemsmile))
    • wedrowiec2 Re: DOBRANOCKA TRZECIA 18.05.06, 22:24
      Dobranocsmile
      • mantra1 Re: DOBRANOCKA TRZECIA 18.05.06, 22:52
        A Nokata oszukuje tongue_out

        j.w.
        • nokata Re: DOBRANOCKA TRZECIA 18.05.06, 23:29
          Eurowizja to syf jakich malo.
          A podobno Interwizja byla lukrowana...

          Jak Finskie malpy weszly do finalu,
          to i obie swinie soltysa moga byc w finale.
          I powinne w krotkich abcugach zajac 1 miejsce.
          Nawet dyskoZpola jest bardziej strawliwe w swojej masie.
          Ciekawe, czy jurorzy byli chowani na odglosach z walcowni i kuzni,
          (bo muzyki raczej nie slyszeli),
          ze taki w swej ogolnej masie chlam
          puscili dalej...

          Nie lubie Wisniewskego, ale nalezalo mu sie wejscie do finalu jak psu zupa.
          Na tle reszty stawialabym go na 3-5 miejscu.
          To co prezentowal bylo calkiem dobre.

          W sobote zamiast transmisji z tej zalosnej imprezy bede ogladala z kasety wypowiedzi "konia" Giertycha i "Pierwszego rolnika VII RP" Leppera.
          Ciekawsze, chociaz rownie zalosne.

          bywajcie.
          • jan.kran Re: DOBRANOCKA TRZECIA 19.05.06, 01:52
            Ja nie oszukuję:ppp Papapa!
    • jan.kran Re: DOBRANOCKA TRZECIA 22.05.06, 22:16
      Napisąłbym coś treściwego ale przyznam się szczerze że padam na klawiturę...
      Dobranocsmile)
      • kanoka Re: DOBRANOCKA TRZECIA 22.05.06, 22:20
        Śpij spokojnie i tre ściwie, padnięty na klawiaturę Kranie i obudź się jutro
        wypoczęty i wesoły.
        Dobranoc smile)
    • omeri Re: DOBRANOCKA TRZECIA 23.05.06, 23:40
      Dobranoc
      • gaja_1 Re: DOBRANOCKA TRZECIA 24.05.06, 23:34
        NIc się nie zmieniasmile
        Netu zaś nietsad
        dopiero teraz mogłam podebrać mmodem połowiny
        I wdzięcznie dygając powiedzieć DOBRANOC wink)
    • wedrowiec2 Re: DOBRANOCKA TRZECIA 25.05.06, 23:15
      Dobranocsmile
      • mantra1 Re: DOBRANOCKA TRZECIA 25.05.06, 23:25
        j.w.
        za czas niedlugi smile
        • nokata Re: DOBRANOCKA TRZECIA 26.05.06, 22:20
          j.w.
        • omeri Re: DOBRANOCKA TRZECIA 31.05.06, 00:34
          dobranoc
        • gaja_1 Re: DOBRANOCKA TRZECIA 02.06.06, 00:28
          j.w.
          na poloni powtórka "forum", muszę obejrzećsmile
          • jan.kran Re: DOBRANOCKA TRZECIA 02.06.06, 00:34
            zasiedzialam się... dobranoc...
    • jan.kran Re: DOBRANOCKA TRZECIA 25.05.06, 23:55
      Dobranocsmile))
      <głask> dla Wędrowca, życzenia szybkiego powrotu netu dla Gai, buziaki dla
      Manterki i resztysmile))
      • wedrowiec2 Re: DOBRANOCKA TRZECIA 26.05.06, 22:25
        Dobranocsmile
        Ugłaskany wedrowiec jest (bywawink) miłym stworzeniemwink
        • nokata Re: DOBRANOCKA TRZECIA 27.05.06, 22:59
          j.w.
          • jan.kran Re: DOBRANOCKA TRZECIA 27.05.06, 23:04
            Ja też.
            • omeri Re: DOBRANOCKA TRZECIA 27.05.06, 23:04
              dobranoc
          • nokata Re: DOBRANOCKA TRZECIA 29.05.06, 22:28
            j.w.
            • gaja_1 Re: DOBRANOCKA TRZECIA 30.05.06, 22:38
              Kawa nie pomagasad
              Wracam pod swoją pieżynkęsmile
              Dobranocsmile
              • nokata Re: DOBRANOCKA TRZECIA 30.05.06, 23:06
                j.w.
                • nokata Re: DOBRANOCKA TRZECIA 31.05.06, 22:05
                  j.w.
                  • omeri Re: DOBRANOCKA TRZECIA 31.05.06, 22:59
                    dobranoc
                  • nokata Re: DOBRANOCKA TRZECIA 01.06.06, 22:18
                    j.w.
                    • wodnik33 Re: DOBRANOCKA TRZECIA 01.06.06, 22:24
                      Dobranoc. Do północy niech jeszcze bąbelki poszaleją, a potem ciiicho!!!
                      spać!!! koniec świętowania!!.
    • wedrowiec2 Re: DOBRANOCKA TRZECIA 02.06.06, 23:51
      Dobranocsmile
      • nokata Re: DOBRANOCKA TRZECIA 02.06.06, 23:57
        j.w.
        • nokata Re: DOBRANOCKA TRZECIA 06.06.06, 23:37
          j.w.
          • omeri Re: DOBRANOCKA TRZECIA 07.06.06, 00:12
            dobranoc

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka