u_2
28.04.05, 21:31
mam pomysl na rozpoczecie dzialalnosci, zwiazany z produkcja
wyspecjalizowanych akcesoriow. nie mam zadnych funduszy na rozpoczecie.
na dofinansowanie z dzialania 2.5 w wojwodztwie podlaskim trzeba czekac ponad
rok. jak w inny sposob uzyskac fundusze pomostowe?