IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.05, 16:10
Przymierzam sie do zakupienia brykieciarki i produkcji brykietu na skale
handlową.Może ktoś ma pojęcie o tym i zechciałby udzielić mi kilku rad,bo
szczerze mówiąc nie mam zbyt wielkiej orientacji w temacie.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka