Nie wiem jak Wy ale ja zawsze tesknie za ojczyzna, a juz jak zblizaja sie
swieta to ogarnia mnie straszny smutek i tesknota

Gdzie sa tez nasze
koszyczki poswiecone pelne pysznosci,sniadania w Niedziele Wielkanocna i Lane
Poniedzialki ?????? Gdzie sa rodzinne spotkania( nie wiem jak u Was ale u
mnie to nawet jak swieta to o 14 sjesta wiec trzeba isc spac)buuuuuuuuuu a
ja bym tak chetnie posiedziala i pogadala.Makowiec,sernik....... pomimo ze
robimy czasami z kolezankami nie pachna one tak jak w Polsce.Ojej koncze bo
zupelnie sie rozkleilam.Byc moze wiele z Was obchodzi swieta w ta niedziele
wiec zycze wszystkim Wesolych i Pogonych Swiat Wielkiejnocy