Dodaj do ulubionych

Nostalgia !!!!!!!!!

24.03.05, 23:05
Nie wiem jak Wy ale ja zawsze tesknie za ojczyzna, a juz jak zblizaja sie
swieta to ogarnia mnie straszny smutek i tesknotasadGdzie sa tez nasze
koszyczki poswiecone pelne pysznosci,sniadania w Niedziele Wielkanocna i Lane
Poniedzialki ?????? Gdzie sa rodzinne spotkania( nie wiem jak u Was ale u
mnie to nawet jak swieta to o 14 sjesta wiec trzeba isc spac)buuuuuuuuuu a
ja bym tak chetnie posiedziala i pogadala.Makowiec,sernik....... pomimo ze
robimy czasami z kolezankami nie pachna one tak jak w Polsce.Ojej koncze bo
zupelnie sie rozkleilam.Byc moze wiele z Was obchodzi swieta w ta niedziele
wiec zycze wszystkim Wesolych i Pogonych Swiat Wielkiejnocy
Obserwuj wątek
    • agniecha313 Re: Nostalgia !!!!!!!!! 25.03.05, 12:16
      sylwialew ja tez swieta spedze daleko od rodzini,ale nie obedzie sie bez
      swieconki i sniadania Wielkanocnego.A po naszych swietach bede swietowala
      Wielkanoc grecka wraz z mezem,a co do sjest to nie stety ale nas nie da sie
      namowic na spanie,wszyscy sie dziwa jak jestesmy na wakacjach u tesciow ze nie
      spimy,na podworku cisza wszyscy spia a my i nasz dzieci bawimy sie .
    • olna Re: Nostalgia !!!!!!!!! 25.03.05, 13:51
      Oj,smutno,smutno,zwlaszcza,ze tu jeszcze niezbyt swiatecznie.Rodzina w Polsce
      teskni,my tesknimy,ech szkoda gadac.Chyba upieke mazurka na pocieszenie.
      A co do sjesty ,to ku zgorszeniu sasiadow nie potrafimy,nawet dzieci nie
      sypiaja w dzien.
      A jak robisz tu sernik?tzn. z jakiego sera?
    • sylwialew Re: Nostalgia !!!!!!!!! 26.03.05, 21:43
      Ser robimy same kolezanka ma hurtownie z nabialem i jak mleczko traci waznosci
      to robimy z tego serek hihihihihi

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka