Dodaj do ulubionych

Borelioza wyniki

02.07.22, 03:55
Hej! Czy ktoś z Was ma stwierdziną borelioze a IgG cały czas ujemne?
Obserwuj wątek
    • nutterclockwork Re: Borelioza wyniki 02.07.22, 04:20
      Chodzi o testy western blot smile w lutym miałam IgM dodatnie (ospc głównie) IgG ujemne. Powtórzyłam wyniki po 4miesiacach i dalej iGG ujemne.
      Jeden lekarz mówi ze igm świadczą o boreliozie, drugi że jak nie ma IgG po tak długim czasie to nie ma uncertain
      • hasegawa Re: Borelioza wyniki 03.07.22, 04:19
        Miałem igg ujemne igm 39 dodatnie - reakcja na antybiotyki natychmiastowa, więc 100% borelioza. Badanie robiłem po około 3ech latach od zakażenia, bakteria długo może pozostawać w biofilmie nim się rozsieje i organizm ją zauważy, stąd po nawet kilkuletnim zakażeniu, pojawiaja się przeciwciała początkowe.
          • hasegawa Re: Borelioza wyniki 03.07.22, 20:19
            Nie, CRP i OB w normach, ogólnie wszystko w normach. Borelioza widoczna na zwykłej morfologii, miałem neutrocyty poniżej normy i monocyty powyżej. Bakteria strasznie zjadliwa, w trzy miesiące z 9 neutrocyty spadły mi do 0,95. Norma 2-8. Na antybiotykach wszystko wraca do norm, niestety bliżej dolnej granicy, bez abx nie ma szans z tym walczyć.
          • hasegawa Re: Borelioza wyniki 06.07.22, 01:33
            Oczywiście, że ciężko reaguje, bo tworzy biofilmy i cysty, dlatego w momencie kiedy antybiotyk wyparowuje z organizmu objawy wracają natychmiast. Już teraz widzę to po skórze w której na 100% bakteria tworzy formę przetrwalnikową. Minęło około 4 lata od zakażenia, zaczyna zanikać skóra, ale za to gołym okiem już widzę jak reaguje bakteria. Stosowanie samego antybiotyku, który nie rozbija biofilmów jest bez sensu. Podobno dobra jest Daptomycyna w połączeniu z amoksą bądź doksą. Niestety chyba nie stosuje się tego połączenia u nas, pozostaje radzić sobie serrapeptazą i laktoferyną z ksylitolem, podobno coś tam działa.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka