spinka7 02.11.07, 23:30 Sądzę, że są tu istotne informacje o możliwej szkodliwości Enterolu www.lymeneteurope.org/forum/viewtopic.php?f=5&t=183 Franiolku, szybko przydał się link do nowego forum) Pozdrawiam spinka Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
franiolek1 Re: Enterol 03.11.07, 10:16 Artur juz dawno dawno pisal, zeby nie naduzywac enterolu....ten watek pewnie gdzies zniknal, wiec dobrze spinko, ze przypomnialas. Odpowiedz Link