Dodaj do ulubionych

Przyszłość relacji

06.08.20, 22:13
Bardzo proszę o wróżbę o przyszłość relacji.

W zeszłym roku dostałam ofertę pracy w Budapeszcie. Miałam sen, że spotkam tu swojego przyszłego męża. Uwierzyłam i przyjęłam ofertę. Poznałam w pracy Kogoś. Na początku wydawał mi się nudny, ale im więcej z nim rozmawiałam, tym bardziej mnie fascynował. Ze względu na sytuację cała firma zaczęła pracować z domu. Nasza znajomość w tym czasie jednak nabrała tempa. Przez pół roku rozmawialiśmy niemal codziennie, braliśmy wspólne zadania, tworzyliśmy zgrany zespół. Czułam, że fascynacja jest obustronna. Co jakiś spotykaliśmy się po pracy, jednak nie wykazywał żadnych chęci do czegoś więcej niż koleżeństwo (pomimo wyraźnych sygnałów z mojej strony). Później opowiedział mi o zdarzeniu, które wywowało w nim tę niechęć i blokadę, prosił o cierpliwość. Niestety jestem bardzo uczuciowa, bardzo źle to wszystko znoszę, często wszczynam kłótnie. Jednak zawsze wyciągam rękę na zgodę, choć boli mnie, że Pan nigdy przeprosił za żadne krzywdzące słowo. Dodatkowo nasza praca jest bardzo stresująca i wyniszczająca psychikę. Gdy złożył wypowiedzenie, zrobiłam to samo (chciałam odejść wcześniej, z końcem okresu próbnego, ale ze względu na Niego zostałam). On chce zostać przez kilka miesięcy w Budapeszcie, ja wielokrotnie dawałam mu znać, że musi mi powiedzieć, żebym została, bo nie stać mnie, by tu żyć bez pracy. Czuję, że On chce, żebym została. Tydzień temu, gdy się spotkaliśmy w jego ostatnim dniu pracy, powiedział to. Ale wciąż nie daje żadnego znaku, że chce być w związku. Teraz się pokłóciliśmy, bo rozczarowała mnie jego chłodna postawa, gdy poprosiłam o wsparcie mentalne, bo nie radzę sobie, z tym co się dzieje w pracy (został mi jeszcze tydzień do końca).

Przepraszam za przydługą opowieść, ale jestem w sytuacji, gdy w ciągu 2 tygodni muszę zdecydować, czy zostać i walczyć o tę znajomość, czy odejść. Dodatkowo ciągle widzę w kartach 6 mieczy, mimo że serce cały czas daje znać, że chcę zostać. Proszę powiedzieć co mówią karty, jaką dają radę, czy jeśli zostanę, to będziemy w związku?
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka