mpppm 03.12.12, 17:45 www.siedlce-zwiedzanie.pl/inffoto.htm Jednak "ciachnęli" choineczkę. Wystarczyło by ubrać tylko te dwie stojące na Placu Sikorskiego. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj