Dodaj do ulubionych

Muzyka w Siedlcach

IP: 80.51.237.* 28.02.05, 11:37
Za mało dobrej rockowej muzyki na wysokim poziomie w naszym mieście.Dlaczego
Siedlce nie postarają się o porządne zespóły na nadchodzące w tym roku
imprezy letnie.Sponsorzy są więc dlaczego zapraszacie kapele,których nikt nie
chce słuchać,a które mają na celu tylko i wyłącznie wypełnienie luki w
trakcie imprez.Zaproście takie zespoły ja TSA.Dopiero wtedy zobaczycie jak
duża będzie frekwencja.
Obserwuj wątek
    • bydlaq Re: Muzyka w Siedlcach 28.02.05, 11:39
      Poproszę namiary na sponsorów. I biorę się za organizację koncertów
    • Gość: Igrek Re: Muzyka w Siedlcach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.05, 12:10
      W marcu będzie Fatum.
    • Gość: franz Re: Muzyka w Siedlcach IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.03.05, 15:36
      a co myslicie i siedleckich zespołach? outside, apple pie, gra pozorów,
      nidorha, penthouse - my mamy niezle kapele tu na miejscu, choc oczywiscie jest
      deficyt na koncerty zespołów z pierwszel krajowej ligi!
      • Gość: angela bez przesadyzmu :P IP: 80.51.237.* 01.03.05, 23:07
        no ba ! starają się nasze zespoły,
        ale ileż można? wciąz to samo...ble...
        a Ty mała nie narzekaj, SDM ;d gra 10 marca :D
        a na serio...
        closterkeller, fabren lehre, demono, daab, co raz ktoś nas odwiedzi...
        • Gość: seaddle Re: bez przesadyzmu :P IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.03.05, 00:12
          SDM to... nie wiem co napisac zeby bylo na poziomie. to paru dziadkow ktorzy
          odcinaja kupony, od jednej moze paru piosenek, sa nudni,schematyczni. wiecej
          dzieje sie podpczas jednej piosenki apple pie - niz na ich calym koncercie,
          wiem bo bylem w limesie na nich juz nie raz (z roznych powodow). Caly ten
          klimat SDM to... znowu brakuje kulturalnego okreslenia. zwyczajne nudy i brak
          swiezosci. Najgorsza jest ta publicznosc. Co kolesie nie zrobia to ich fani i
          tak to kupia.

          a closterkeller czy fabren lehre, to tez kapele bez charakteru, mimo ze w sumie
          z dorobkiem i z pewnym kunsztem to jednak obecnie to tylko cien dawnej
          swiezosci. Ostatni dobry koncert to Janerka i De Mono, o dziwo De Mono jednak
          lepiej sie broni, choc ich ostatnie dokonania to raczej szajs.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka