Gość: Biedrona
IP: 80.51.237.*
28.02.05, 11:37
Za mało dobrej rockowej muzyki na wysokim poziomie w naszym mieście.Dlaczego
Siedlce nie postarają się o porządne zespóły na nadchodzące w tym roku
imprezy letnie.Sponsorzy są więc dlaczego zapraszacie kapele,których nikt nie
chce słuchać,a które mają na celu tylko i wyłącznie wypełnienie luki w
trakcie imprez.Zaproście takie zespoły ja TSA.Dopiero wtedy zobaczycie jak
duża będzie frekwencja.