Gość: lena IP: 157.25.31.* 05.08.05, 11:47 proszę o podanie namiarów na dobrego i niedrogiego stomatologa dziękuję Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: n_l Re: stomatolog IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.08.05, 12:31 np. Grzegorz Ołtarzewski, Zdrowie(?) na Kilińskiego Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lena Re: stomatolog IP: 157.25.31.* 05.08.05, 12:44 dziękuję bardzo ale jakiś nr. telefonu by się przydał Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: n_l Re: stomatolog IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.08.05, 12:53 "Zdrowie" znajdziesz w książce telefonicznej lub na informacji Prywatnej komórki przecież nie będę podawał. Odpowiedz Link Zgłoś
ac20068 Re: stomatolog 05.08.05, 18:05 Ja polecam p. Beatę Czubę - przyjmuje w przychodni na Bema i w Centrum na ul. Sienkiewicza. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kuba Re: stomatolog IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.08.05, 18:33 dobry i niedrogi? nie oplaca sie! dziekuje moim rodzicom, ze kiedys wysylali mnie do dobrego i nietaniego stomatologa. Dzieki temu nigdy nie bolal mnie zab, a przez ostatnie 12 lat oprocz przegladow przezylem jedna wizyte. polecam p.Sitarz- prywatny gabinet na 3 maja, poszukaj w ksiazce no i moja siostre (ale ona sie lapie tylko w kategorii dobry :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lena Re: stomatolog IP: *.minsk-mazowiecki.sdi.tpnet.pl 07.08.05, 14:57 dzięki wielkie za wszystkie odpowiedzi i sugestie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eldritch25 Re: stomatolog IP: *.sdl.vectranet.pl / 195.117.151.* 12.08.05, 12:36 Polecam Szewczaków przychodnia Aster na warszawskim osiedlu, zwłaszcza dla dzieci. wizyta wogóle nie przypomina zabiegu dentystycznego. Tania raczej nie jest, ale droga chyba też nie. najtaniej w NFZ "Żeby mi się chciało tak jak mi się nie chce." Odpowiedz Link Zgłoś