Dodaj do ulubionych

stomatolog

IP: 157.25.31.* 05.08.05, 11:47
proszę o podanie namiarów na dobrego i niedrogiego stomatologa
dziękuję
Obserwuj wątek
    • Gość: n_l Re: stomatolog IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.08.05, 12:31
      np. Grzegorz Ołtarzewski, Zdrowie(?) na Kilińskiego
      • Gość: lena Re: stomatolog IP: 157.25.31.* 05.08.05, 12:44
        dziękuję bardzo
        ale jakiś nr. telefonu by się przydał
        • Gość: n_l Re: stomatolog IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.08.05, 12:53
          "Zdrowie" znajdziesz w książce telefonicznej lub na informacji
          Prywatnej komórki przecież nie będę podawał.
    • ac20068 Re: stomatolog 05.08.05, 18:05
      Ja polecam p. Beatę Czubę - przyjmuje w przychodni na Bema i w Centrum na ul. Sienkiewicza.
    • Gość: kuba Re: stomatolog IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.08.05, 18:33
      dobry i niedrogi?
      nie oplaca sie! dziekuje moim rodzicom, ze kiedys wysylali mnie do dobrego i
      nietaniego stomatologa. Dzieki temu nigdy nie bolal mnie zab, a przez ostatnie
      12 lat oprocz przegladow przezylem jedna wizyte.
      polecam p.Sitarz- prywatny gabinet na 3 maja, poszukaj w ksiazce

      no i moja siostre (ale ona sie lapie tylko w kategorii dobry :)
      • Gość: lena Re: stomatolog IP: *.minsk-mazowiecki.sdi.tpnet.pl 07.08.05, 14:57
        dzięki wielkie za wszystkie odpowiedzi i sugestie
    • Gość: eldritch25 Re: stomatolog IP: *.sdl.vectranet.pl / 195.117.151.* 12.08.05, 12:36
      Polecam Szewczaków przychodnia Aster na warszawskim osiedlu, zwłaszcza dla
      dzieci. wizyta wogóle nie przypomina zabiegu dentystycznego. Tania raczej nie
      jest, ale droga chyba też nie. najtaniej w NFZ

      "Żeby mi się chciało tak jak mi się nie chce."
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka