Dodaj do ulubionych

Ruszamy z RM

22.11.06, 15:14
A niech tam.
"Działając na podstawie art. 20 ust. 2 ustawy z dnia 8 marca 1990 roku
o samorządzie gminnym, zwołuję I Sesję Rady Miasta Siedlce V kadencji.
Sesja odbędzie się w dniu 27 listopada br. o godz. 11.30 w sali
konferencyjnej Urzędu Miasta Siedlce.
W związku z rozpoczęciem V kadencji Rady Miasta w dniu Sesji o godz. 10.00
w Kościele Św. Stanisława odprawiona zostanie Msza Święta w intencji Miasta.
Przed otwarciem obrad Przewodnicząca Miejskiej Komisji Wyborczej wręczy
Radnym zaświadczenia o wyborze.
Porządek obrad:
1. Otwarcie obrad.
2. Złożenie ślubowania przez Radnych.
3. Wnioski do porządku obrad.
4. Interpelacje i zapytania Radnych.
5. Wybór Przewodniczącego Rady
a) zgłaszanie kandydatów
b) powołanie komisji skrutacyjnej
c) przeprowadzenie głosowania.
6. Odpowiedzi na interpelacje i zapytania Radnych.
7. Zamknięcie obrad."
Obserwuj wątek
    • westwind2 Re: Ruszamy z RM 22.11.06, 15:16
      Niech ruszają i zmieniają siedlecki świat na lepszy
      • logos110 Re: Ruszamy z RM 22.11.06, 15:19
        Przyłączam się do koncertu życzeń :) Z wiarą i nadzieją patrzę w przysżłość.
        • abanderado Re: Ruszamy z RM 22.11.06, 15:20
          licze na świeżą krew debiutantów ...
          • logos110 Re: Ruszamy z RM 22.11.06, 15:21
            A kto nie liczy :P ? A dokladniej kogo masz na myśli ?
      • vat06 Re: Ruszamy z RM 22.11.06, 15:21
        taka ważna uroczystość, czy aby wszyscy nowi zwolennicy zdążyli kupić moherowe
        bereciki ?
        • krzycho1252 Re: Ruszamy z RM 22.11.06, 15:25
          "moherowe bereciki ?"
          Na sesję.
          • abanderado Re: Ruszamy z RM 22.11.06, 15:28
            na tego od koszykówki - bo po wynikach sportowych bardzo mi się podobał,
            a na sporcie w mieście bardzo mi zależy ...



            • logos110 Re: Ruszamy z RM 22.11.06, 15:33
              Ten co ledwo wszedł do rady ? Sportowcy słyną, ze mają szczęście...
              A czy coś się zmieni w siedleckim sporcie ?
              Miejmy nadzieje, ze tak. Ja jednak licze na szersze grono nowych radnych :)
              Każdy w moim przypadku za coś odpowiada :)
              • abanderado Re: Ruszamy z RM 22.11.06, 15:36
                do był taki przykład,
                to że ledwo wszedł niczego nie przesądza poprostu znalazł się w dobrym miejscu
                o właściwym czasie i oby tak dalej trzymał ale juz w kwestii sportu w mieście


                a jakie szczescie mial sportowiec boruc wczoraj - pozazdroscic tylko
                • logos110 Re: Ruszamy z RM 22.11.06, 15:40
                  O tak. Boruc Rlz :P Maił szczęście - wyczuł Sahe :P Celtic i Boruc RLZ:P

                  Wracając do radnych...
                  Dla mnie liczy się działa nie tutaj - Kultura, Sport, Oświata...
                  • niunianiu Re: Ruszamy z RM 22.11.06, 15:41
                    logos110 napisał:
                    > Dla mnie liczy się działa nie tutaj
                    to gdzie te działa, jak nie tu
                    • logos110 Re: Ruszamy z RM 22.11.06, 15:43
                      Sorry :D
                      Spacja wcisneła mi się ukratkiem :D

                      DLA MNIE LICZĄ SIĘ DZIAŁANIA TUTAJ - KULTURA, OŚWIATA, SPORT
                      • niunianiu Re: Ruszamy z RM 22.11.06, 15:45
                        oj albo nie dasz się podpuścić Danielu albo Ty to nie on ;)
                      • krzycho1252 Re: Ruszamy z RM 22.11.06, 15:45
                        "DLA MNIE LICZĄ SIĘ DZIAŁANIA TUTAJ - KULTURA, OŚWIATA, SPORT"

                        No tak. Tylko trzeba najpierw na to zarobić albo podnieść podatki.
                        • logos110 Re: Ruszamy z RM 22.11.06, 15:54
                          Po pierwsze - nie jestem tym ... Danielem .
                          Po drugie - Pieniądze się zawsze znajdą, tylko trzeba wiedzieć gdzie szukać.
                          KULTURa:
                          - Ministerstwo Kultury
                          - Sejmik Województwa Mazowieckiego
                          - Unia Europejska - fundusze wspomagające działania na rzecz kultury i sztuki
                          - Budżet Miasta
                          - Sponsorzy
                          - Inne wydzialy, ktore mają nadwyżkę pieniędzy
                          OŚWIATA:
                          Tu nawet jak pieniędzy będzie "ful" zawsze bedzie za mało. Jest wiele potrzeb w
                          szkołach. Wystarczy tylko odwiedzić siedleckie szkoly - podstawowe przyrządy do
                          prowadzenia lekcji dla nauczycieli itp.
                          - Unia Europejska - fundusze stworzone specjalnie dla pomocy oswiacie
                          - Ministerstwo Edukacji
                          - Sponsorzy (na skale krajową, bo w Siedlcach nie ma co szukac)
                          SPORT:
                          - dobry sponsor
                          - Unia Europejska
                          - Ministerswo Sportu (pieniądze sa, tylko trzeba się zgłosić po nie!)

                          Jak widzicie 3x powtarza się Unia Europejska. Pieniądze są!!! Tylko trzeba
                          umieć je brać i odpowiednio wykorzystać! Jak ktoś nie umie - niech nie rządzi!
                          Bo będzie dalej pogłebiac się bieda w tych dziedzinach w Siedlcach!!!
                          • krzycho1252 Re: Ruszamy z RM 22.11.06, 15:58
                            Mądrze napisałeś jak nie Daniel. Wtedy to była kampania wyborczai można było
                            pisać co się chce.
    • krzycho1252 Re: Ruszamy z RM 22.11.06, 16:01
      To kto zostanie przewodniczącym RM ? Suchocka, Dobijański, Bobryk,Głowacki?
      • logos110 Re: Ruszamy z RM 22.11.06, 16:02
        Chyba zawcześnie mówić kto zostanie przewodniczącym RM. Zalezy kto wygra wybory
        w Siedlcach.
        • bambii Re: Ruszamy z RM 22.11.06, 16:04
          czyżby już znał wyniki ? a może zakupił pakiet kontrolny ?;)
        • logos110 Re: Ruszamy z RM 22.11.06, 16:04
          Aaa... I bez względu na wyniki wyborów przewodniczacym zostanie ktoś z
          koalicji "Zgoda i Rozwój", bo ta ma większość. Ale jak wczesniej napisałem,
          gdybac kto zostanie przewodniczacym rady miasta będzie można dopiero w
          niedziele w nocy, kiedy to pokażą się pierwsze nieoficialne wyniki wyborow.
          • krzycho1252 Re: Ruszamy z RM 22.11.06, 16:12
            Koalicja... Jeszcze chyba nie ma koalicji jest porozumienie poparcia.
            • logos110 Re: Ruszamy z RM 22.11.06, 16:16
              Jest. Jest pewna koalicja-porozumienie. Przeczytaj sobie dzisiejszy artykuł w
              TS, jest tam o koalicji.
              • abanderado Re: Ruszamy z RM 22.11.06, 20:31
                koalicji pełną gębą nie ma i ........ nie bedzie,
                czy wy nie nauczyliscie sie jeszcze ze politykow trzeba tłumaczy odwrotnie !!!
                przeciez to nie jest uklad kudelskiego-dobijanskiego-filipka
                tylko POLITYKÓW Z WIEJSKIEJ ULICY
      • krzycho1252 Re: Ruszamy z RM 22.11.06, 16:05
        Sochacka nie Suchocka.
        • bambii Re: Ruszamy z RM 22.11.06, 16:07
          eee byla Pani premier miałaby wielkie szanse :))
          • krzycho1252 Re: Ruszamy z RM 22.11.06, 16:09
            Może.
            • neutron6 Re: Ruszamy z RM 22.11.06, 21:19
              Przewodniczącym zostanie ktoś z koalicji PiS-STS:))
              • abanderado Re: Ruszamy z RM 22.11.06, 21:52
                prawdopodobne
                ale po co denerwowac pana kandydata nr 3
              • krzycho1252 Re: Ruszamy z RM 22.11.06, 21:53
                Tu bym się z tobą zgodził. Gdzieś i emektb wyraził podobne zdanie i też mu
                przytaknąłem.
              • krzycho1252 Re: Ruszamy z RM 22.11.06, 22:42
                neutron6 napisał:

                > Przewodniczącym zostanie ktoś z koalicji PiS-STS:))

                Ty neutronie6, jesteś (?) jednym z wiekszych krytyków STS i PiS. Takiej
                koalicji zapewnie też nie poprzesz?
                • abanderado Ruszamy z RM 24.11.06, 12:27
                  może Anna S bedzie przwodniczaca ?
                  choc moze byc wiele scenariuszy wazne zeby byl to ktos energiczny
                  • abanderado Re: Ruszamy z RM 24.11.06, 22:12
                    i Ci główni dziś atakujący wrócą na swoje miejsce i całe towarzystwo będzie
                    dalej zyło długo i szczęśliwie ....
                    • abanderado Re: Ruszamy z RM 27.11.06, 12:08
                      do roboty kochani ...
                      siedlczanie Wam zaufali ...

                      PS. mysle ze to bedzie topowy wątek :-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka