krzycho1252
22.11.06, 15:14
A niech tam.
"Działając na podstawie art. 20 ust. 2 ustawy z dnia 8 marca 1990 roku
o samorządzie gminnym, zwołuję I Sesję Rady Miasta Siedlce V kadencji.
Sesja odbędzie się w dniu 27 listopada br. o godz. 11.30 w sali
konferencyjnej Urzędu Miasta Siedlce.
W związku z rozpoczęciem V kadencji Rady Miasta w dniu Sesji o godz. 10.00
w Kościele Św. Stanisława odprawiona zostanie Msza Święta w intencji Miasta.
Przed otwarciem obrad Przewodnicząca Miejskiej Komisji Wyborczej wręczy
Radnym zaświadczenia o wyborze.
Porządek obrad:
1. Otwarcie obrad.
2. Złożenie ślubowania przez Radnych.
3. Wnioski do porządku obrad.
4. Interpelacje i zapytania Radnych.
5. Wybór Przewodniczącego Rady
a) zgłaszanie kandydatów
b) powołanie komisji skrutacyjnej
c) przeprowadzenie głosowania.
6. Odpowiedzi na interpelacje i zapytania Radnych.
7. Zamknięcie obrad."