aro333
12.04.07, 22:37
Nie sadzicie ze wjazdy i sam sposob poruszania sie po terenie nowego BP ,sa
zrobione bez glowy lub inaczej ,jest to troche pomieszane.Oznakowanie wg mnie
juz na samym placu jest delikatnie mowiac zastanawiajace.Qrcze same
zakazy .Dzisiaj widzialem paru kierowcow zastanawiajacych sie jak tu
podjechac pod dystrybutor tak aby byc zgodnym ze znakami.