Dodaj do ulubionych

Wjazd do BP

12.04.07, 22:37
Nie sadzicie ze wjazdy i sam sposob poruszania sie po terenie nowego BP ,sa
zrobione bez glowy lub inaczej ,jest to troche pomieszane.Oznakowanie wg mnie
juz na samym placu jest delikatnie mowiac zastanawiajace.Qrcze same
zakazy .Dzisiaj widzialem paru kierowcow zastanawiajacych sie jak tu
podjechac pod dystrybutor tak aby byc zgodnym ze znakami.
Obserwuj wątek
    • raks5 Re: Wjazd do BP 12.04.07, 22:52
      a juz myślałem, że to tylko moje odczucie.

      Chociaż łatwo jest oceniać, może z przyczyn lay-outu tak to musi być
      skomplikowane, szczególnie jeśli dołożyć McD w przyszłości.

      Kierowce nie som glupie, rade se dadzom
      • aro333 Re: Wjazd do BP 12.04.07, 23:24
        Tez podejzewam ze organizacja na placu spowodowana moze byc przyszlymi
        inwestycjami.Jakies to jednak skomplikowane,dobrze ze brak duzego ruchu hihihih
        • agniesia8 Re: Wjazd do BP 14.04.07, 16:42
          Popieram.
          • brat_szczepana Re: Wjazd do BP 14.04.07, 18:12
            Same wjazdy są w porządku. Bez kłopotów wjeżdża się z Warszawskiej, z drogi
            obok młyna i z obwodnicy. Gorzej z wyjazdem. Można tylko na Warszawską i na
            drogę obok młyna w obu kierunkach. Wyjazdu bezpośredniego na obwodnicę nie ma.
            Istotnie, trzeba pogłówkować na terenie samej stacji, jak dojechć do
            dystrybutora. Na + jest rozdzielenie stanowisk tankowania TIRów i reszty aut.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka