Gość: 999abc
IP: *.adsl.inetia.pl
24.01.10, 17:45
Może ktoś ma wolne miejsce w samochodzie prywatnym lub w przewozie kursującym
na trasie z okolic Huty Katowice na ulicę składową w Dąbrowie Górniczej
Strzemieszycach. (okolice nafto-bazy lub zakładu Metacontrol (chyba dobrze
napisałm nazwę).Interesują mnie godziny dojazdu ok. 14 z minutami. Usługa
oczywiście za opłatą. Proszę
o kontakt 999abc@gazeta.pl Bardzo mi zależy.