Dodaj do ulubionych

10.000 postów

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.10.04, 19:16
zbliżamy się do pokonania bariery 10.000 postów na tym forum:) Ale niestety
daleko nam jeszcze do innych miast regionu:(
Obserwuj wątek
    • michaelus Re: 10.000 postów 08.10.04, 20:18
      No niestety...

      Może działa jakieś konkurencyjne forum Sosnowca, o którym nie wiemy???
      I może to jest przyczyną obecnego stanu rzeczy???
      • Gość: monikawanda Re: 10.000 postów IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.10.04, 14:20
        A moze nie myślmy o ilości a o jakości postów?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka