Gość: MUL IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.10.04, 19:16 zbliżamy się do pokonania bariery 10.000 postów na tym forum:) Ale niestety daleko nam jeszcze do innych miast regionu:( Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
michaelus Re: 10.000 postów 08.10.04, 20:18 No niestety... Może działa jakieś konkurencyjne forum Sosnowca, o którym nie wiemy??? I może to jest przyczyną obecnego stanu rzeczy??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: monikawanda Re: 10.000 postów IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.10.04, 14:20 A moze nie myślmy o ilości a o jakości postów? Odpowiedz Link Zgłoś