Gość: przemek86 IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 06.01.05, 22:25 Czy moze mi ktos wyjasnic, po co FAM obniza kapital zakladowy, chociaz jesienia w emisji publicznej go podwyzszal?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj