IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 06.01.05, 22:25
Czy moze mi ktos wyjasnic, po co FAM obniza kapital zakladowy, chociaz
jesienia w emisji publicznej go podwyzszal??
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka